Inter Milaan kegelt spits buiten met grofgeld

door
Inter Milaan kegelt spits buiten met grofgeld

Inter Milaan moet ruimte maken in het salarisbudget en heeft daarom besloten Alexis Sánchez gratis te laten vertrekken. De Nerazzuri rekenen niet meer op de Chileense veteraan ondanks dat hij nog een eenjarig contract had in Milan. De pocketspits zal komend seizoen dus niet aan de zijde van Romelu Lukaku te zien zijn. 

Sánchez kon in Milaan op weinig speeltijd rekenen en ook zijn club Internazionale wilde van hem af. Dat kwam mede door het astronomische salaris dat de spits jaarlijks verdiende, zo'n zeven miljoen euro. Het beëindigen van het contract gebeurde ook niet 'gratis'. Volgens verschillende Italiaanse bronnen overhandigt Internazionale de Chileen nog een zak geld van 4 à 4,5 miljoen euro. 

Na zijn vertrek bij Arsenal in 2018 was Sánchez ooit de bestbetaalde speler in de Premier League. Bij Manchester United verdiende de Chileense international zo'n 550.000 euro per week. Die financiële lijn trok hij door bij Inter, ondanks dat hij er nooit echt basisspeler was. Hij bereikte uiteindelijk 108 wedstrijden in drie seizoenen en scoorde 20 doelpunten. 

JACHT OP SPEELMINUTEN 
Sánchez is nu vrij om op zoek te gaan naar een nieuwe club en is volop in onderhandeling met een Frans team. Olympique Marseille wil de 33-jarige spits maar al te graag vastleggen. Voor de ex-speler van Arsenal en Manchester United zou het een belangrijke stap zijn naar speelminuten en doelpunten om zijn carrière in schoonheid af te ronden.

LEES OOK: Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Zowel Manchester United als Inter betaalden veel te veel aan Alexis Sanchez

Meest recent

Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

2
2
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

49
49
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

30
30
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

24
24
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

81
81
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

131
131
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

209
209
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

139
139
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

81
81
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

147
147
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

84
84
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

166
166
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

88
88
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

118
118
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

109
109
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

161
161
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

306
306
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

261
261
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

671
671
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

283
283
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

123
123
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

103
103
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

95
95
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

260
260

Meer sportnieuws