Inter Milaan kegelt spits buiten met grofgeld

121 stemmen
Inter Milaan kegelt spits buiten met grofgeld

Inter Milaan moet ruimte maken in het salarisbudget en heeft daarom besloten Alexis Sánchez gratis te laten vertrekken. De Nerazzuri rekenen niet meer op de Chileense veteraan ondanks dat hij nog een eenjarig contract had in Milan. De pocketspits zal komend seizoen dus niet aan de zijde van Romelu Lukaku te zien zijn. 

Sánchez kon in Milaan op weinig speeltijd rekenen en ook zijn club Internazionale wilde van hem af. Dat kwam mede door het astronomische salaris dat de spits jaarlijks verdiende, zo'n zeven miljoen euro. Het beëindigen van het contract gebeurde ook niet 'gratis'. Volgens verschillende Italiaanse bronnen overhandigt Internazionale de Chileen nog een zak geld van 4 à 4,5 miljoen euro. 

Na zijn vertrek bij Arsenal in 2018 was Sánchez ooit de bestbetaalde speler in de Premier League. Bij Manchester United verdiende de Chileense international zo'n 550.000 euro per week. Die financiële lijn trok hij door bij Inter, ondanks dat hij er nooit echt basisspeler was. Hij bereikte uiteindelijk 108 wedstrijden in drie seizoenen en scoorde 20 doelpunten. 

JACHT OP SPEELMINUTEN 
Sánchez is nu vrij om op zoek te gaan naar een nieuwe club en is volop in onderhandeling met een Frans team. Olympique Marseille wil de 33-jarige spits maar al te graag vastleggen. Voor de ex-speler van Arsenal en Manchester United zou het een belangrijke stap zijn naar speelminuten en doelpunten om zijn carrière in schoonheid af te ronden.

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Zowel Manchester United als Inter betaalden veel te veel aan Alexis Sanchez

Meest recent

Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

112
112
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

72
72
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

11
11
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

41
41
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

106
106
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

38
38
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

55
55
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

46
46
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

60
60
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

75
75
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

113
113
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

341
341
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

89
89
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

199
199
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

153
153
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

85
85
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

504
504
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

429
429
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

135
135
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

428
428
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

309
309
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

293
293
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

553
553
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

212
212

Meer sportnieuws