Inter Milaan kegelt spits buiten met grofgeld

121 stemmen
Inter Milaan kegelt spits buiten met grofgeld

Inter Milaan moet ruimte maken in het salarisbudget en heeft daarom besloten Alexis Sánchez gratis te laten vertrekken. De Nerazzuri rekenen niet meer op de Chileense veteraan ondanks dat hij nog een eenjarig contract had in Milan. De pocketspits zal komend seizoen dus niet aan de zijde van Romelu Lukaku te zien zijn. 

Sánchez kon in Milaan op weinig speeltijd rekenen en ook zijn club Internazionale wilde van hem af. Dat kwam mede door het astronomische salaris dat de spits jaarlijks verdiende, zo'n zeven miljoen euro. Het beëindigen van het contract gebeurde ook niet 'gratis'. Volgens verschillende Italiaanse bronnen overhandigt Internazionale de Chileen nog een zak geld van 4 à 4,5 miljoen euro. 

Na zijn vertrek bij Arsenal in 2018 was Sánchez ooit de bestbetaalde speler in de Premier League. Bij Manchester United verdiende de Chileense international zo'n 550.000 euro per week. Die financiële lijn trok hij door bij Inter, ondanks dat hij er nooit echt basisspeler was. Hij bereikte uiteindelijk 108 wedstrijden in drie seizoenen en scoorde 20 doelpunten. 

JACHT OP SPEELMINUTEN 
Sánchez is nu vrij om op zoek te gaan naar een nieuwe club en is volop in onderhandeling met een Frans team. Olympique Marseille wil de 33-jarige spits maar al te graag vastleggen. Voor de ex-speler van Arsenal en Manchester United zou het een belangrijke stap zijn naar speelminuten en doelpunten om zijn carrière in schoonheid af te ronden.

LEES OOK: 'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Zowel Manchester United als Inter betaalden veel te veel aan Alexis Sanchez

Meest recent

STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

59
59
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

7
7
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

83
83
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

120
120
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

37
37
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

35
35
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

108
108
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

107
107
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

38
38
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

330
330
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

247
247
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

264
264
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

66
66
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

250
250
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

327
327
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

101
101
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

61
61
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

399
399
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

252
252
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

81
81
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

486
486
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

139
139
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

774
774
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

308
308
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

397
397

Meer sportnieuws