Inter Milaan kegelt spits buiten met grofgeld

door
Inter Milaan kegelt spits buiten met grofgeld

Inter Milaan moet ruimte maken in het salarisbudget en heeft daarom besloten Alexis Sánchez gratis te laten vertrekken. De Nerazzuri rekenen niet meer op de Chileense veteraan ondanks dat hij nog een eenjarig contract had in Milan. De pocketspits zal komend seizoen dus niet aan de zijde van Romelu Lukaku te zien zijn. 

Sánchez kon in Milaan op weinig speeltijd rekenen en ook zijn club Internazionale wilde van hem af. Dat kwam mede door het astronomische salaris dat de spits jaarlijks verdiende, zo'n zeven miljoen euro. Het beëindigen van het contract gebeurde ook niet 'gratis'. Volgens verschillende Italiaanse bronnen overhandigt Internazionale de Chileen nog een zak geld van 4 à 4,5 miljoen euro. 

Na zijn vertrek bij Arsenal in 2018 was Sánchez ooit de bestbetaalde speler in de Premier League. Bij Manchester United verdiende de Chileense international zo'n 550.000 euro per week. Die financiële lijn trok hij door bij Inter, ondanks dat hij er nooit echt basisspeler was. Hij bereikte uiteindelijk 108 wedstrijden in drie seizoenen en scoorde 20 doelpunten. 

JACHT OP SPEELMINUTEN 
Sánchez is nu vrij om op zoek te gaan naar een nieuwe club en is volop in onderhandeling met een Frans team. Olympique Marseille wil de 33-jarige spits maar al te graag vastleggen. Voor de ex-speler van Arsenal en Manchester United zou het een belangrijke stap zijn naar speelminuten en doelpunten om zijn carrière in schoonheid af te ronden.

LEES OOK: Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Zowel Manchester United als Inter betaalden veel te veel aan Alexis Sanchez

Meest recent

Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

10
10
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

103
103
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

78
78
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

36
36
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

349
349
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

173
173
Napoli-conflict: clubboegbeeld geeft 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

114
114
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

257
257
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

219
219
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

147
147
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

222
222
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

219
219
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

112
112
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

379
379
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

370
370
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

205
205
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

168
168
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

515
515
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

99
99
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

165
165
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

157
157
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

79
79
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

88
88
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

130
130
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

296
296

Meer sportnieuws