Uitblinker Dost sneert naar Club: "Hier tonen ze wel respect"

door
Uitblinker Dost sneert naar Club:

In Brugge was Bas Dost een wisselend succes, maar in Nederland is de boomlange spits weer door de grote poort binnengekomen. Dost buigde voor zijn nieuwe ploeg Utrecht een 2-0-achterstand om. En dat is nog maar het begin. 

Utrecht begon slecht aan de nieuwe jaargang, maar heeft met Bas Dost een neus voor doelpunten in huis. Dat liet de ex-Bruggeling meteen zien in zijn eerste wedstrijd. "Het is goed dat we een punt pakten, maar we wilden winnen", besloot Dost bij ESPN. Dost speelde nu 45 minuten mee, maar dat worden er straks meer. "Als ik weer een hele week train, verwacht ik meer minuten te maken", zei de spits met enige ambitie. 

Hoewel het resultaat in Waalwijk tegenviel, is Dost heel blij dat hij voor FC Utrecht heeft gekozen. "Ik heb veel nagedacht: wat wil ik nog meer? En nu ben ik heel blij dat ik voor FC Utrecht heb gekozen. Mensen behandelen me hier met veel respect. Ik geniet er enorm van en de doelpunten komen vanzelf", aldus de voormalige Club Brugge-speler.

DOELPUNTENMACHINE 
Sinds Dost van Heerenveen naar het buitenland vertrok, scoorde hij altijd in zijn eerste wedstrijd. Eerst met VfL Wolfsburg, daarna ook met Sporting Lissabon, Eintracht Frankfurt en Club Brugge. Vaak was hij geliefd bij de aanhang waar hij speelde. Ook bij Club Brugge al waren er kritische tegenstanders. "Dat is het leven van een spits. Als je doelpunten maakt, ben je geliefd. Ik kom hier met een reden en ik ben niet tevreden met tien doelpunten. Ik heb een doel, maar ik ga het niet met iedereen delen", brandt Dost om zich te bewijzen.

LEES OOK: 'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Club Brugge maakte een fout door hem te laten gaan

Meest recent

'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

35
35
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

90
90
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

106
106
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

160
160
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

43
43
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

114
114
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

72
72
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

81
81
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

74
74
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

68
68
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

454
454
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

399
399
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

72
72
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

214
214
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

250
250
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

256
256
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

76
76
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

177
177
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

54
54
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

29
29
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

427
427
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

522
522
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

432
432
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

62
62
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

44
44

Meer sportnieuws