Uitblinker Dost sneert naar Club: "Hier tonen ze wel respect"

door
Uitblinker Dost sneert naar Club:

In Brugge was Bas Dost een wisselend succes, maar in Nederland is de boomlange spits weer door de grote poort binnengekomen. Dost buigde voor zijn nieuwe ploeg Utrecht een 2-0-achterstand om. En dat is nog maar het begin. 

Utrecht begon slecht aan de nieuwe jaargang, maar heeft met Bas Dost een neus voor doelpunten in huis. Dat liet de ex-Bruggeling meteen zien in zijn eerste wedstrijd. "Het is goed dat we een punt pakten, maar we wilden winnen", besloot Dost bij ESPN. Dost speelde nu 45 minuten mee, maar dat worden er straks meer. "Als ik weer een hele week train, verwacht ik meer minuten te maken", zei de spits met enige ambitie. 

Hoewel het resultaat in Waalwijk tegenviel, is Dost heel blij dat hij voor FC Utrecht heeft gekozen. "Ik heb veel nagedacht: wat wil ik nog meer? En nu ben ik heel blij dat ik voor FC Utrecht heb gekozen. Mensen behandelen me hier met veel respect. Ik geniet er enorm van en de doelpunten komen vanzelf", aldus de voormalige Club Brugge-speler.

DOELPUNTENMACHINE 
Sinds Dost van Heerenveen naar het buitenland vertrok, scoorde hij altijd in zijn eerste wedstrijd. Eerst met VfL Wolfsburg, daarna ook met Sporting Lissabon, Eintracht Frankfurt en Club Brugge. Vaak was hij geliefd bij de aanhang waar hij speelde. Ook bij Club Brugge al waren er kritische tegenstanders. "Dat is het leven van een spits. Als je doelpunten maakt, ben je geliefd. Ik kom hier met een reden en ik ben niet tevreden met tien doelpunten. Ik heb een doel, maar ik ga het niet met iedereen delen", brandt Dost om zich te bewijzen.

LEES OOK: België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Club Brugge maakte een fout door hem te laten gaan

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

6
6
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

50
50
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

13
13
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

47
47
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

107
107
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

255
255
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

67
67
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

187
187
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

210
210
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

83
83
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1637
1637
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

463
463
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

194
194
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

143
143
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

650
650
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

60
60
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

40
40
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

122
122
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

386
386
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

242
242
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

654
654
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

91
91
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

280
280
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

85
85

Meer sportnieuws