Uitblinker Dost sneert naar Club: "Hier tonen ze wel respect"

door
Uitblinker Dost sneert naar Club:

In Brugge was Bas Dost een wisselend succes, maar in Nederland is de boomlange spits weer door de grote poort binnengekomen. Dost buigde voor zijn nieuwe ploeg Utrecht een 2-0-achterstand om. En dat is nog maar het begin. 

Utrecht begon slecht aan de nieuwe jaargang, maar heeft met Bas Dost een neus voor doelpunten in huis. Dat liet de ex-Bruggeling meteen zien in zijn eerste wedstrijd. "Het is goed dat we een punt pakten, maar we wilden winnen", besloot Dost bij ESPN. Dost speelde nu 45 minuten mee, maar dat worden er straks meer. "Als ik weer een hele week train, verwacht ik meer minuten te maken", zei de spits met enige ambitie. 

Hoewel het resultaat in Waalwijk tegenviel, is Dost heel blij dat hij voor FC Utrecht heeft gekozen. "Ik heb veel nagedacht: wat wil ik nog meer? En nu ben ik heel blij dat ik voor FC Utrecht heb gekozen. Mensen behandelen me hier met veel respect. Ik geniet er enorm van en de doelpunten komen vanzelf", aldus de voormalige Club Brugge-speler.

DOELPUNTENMACHINE 
Sinds Dost van Heerenveen naar het buitenland vertrok, scoorde hij altijd in zijn eerste wedstrijd. Eerst met VfL Wolfsburg, daarna ook met Sporting Lissabon, Eintracht Frankfurt en Club Brugge. Vaak was hij geliefd bij de aanhang waar hij speelde. Ook bij Club Brugge al waren er kritische tegenstanders. "Dat is het leven van een spits. Als je doelpunten maakt, ben je geliefd. Ik kom hier met een reden en ik ben niet tevreden met tien doelpunten. Ik heb een doel, maar ik ga het niet met iedereen delen", brandt Dost om zich te bewijzen.

LEES OOK: 'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Club Brugge maakte een fout door hem te laten gaan

Meest recent

Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

1
1
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

19
19
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

152
152
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

60
60
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

85
85
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

26
26
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

47
47
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

101
101
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

105
105
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

208
208
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

185
185
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

35
35
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

184
184
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

45
45
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

266
266
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

86
86
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

44
44
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

114
114
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

174
174
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

40
40
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

120
120
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

151
151
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

160
160
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

199
199

Meer sportnieuws