AA Gent verrast en stelt middenvelder voor

door
AA Gent verrast en stelt middenvelder voor

Hein Vanhaezebrouck verkoos dit seizoen kwaliteit boven kwantiteit bij AA Gent, maar door een vroege blessuregolf zit de coach nu al met de handen in het haar. Plots moeten de Buffalo's dus dringend de transfermarkt op. Een boodschap die men in de Ghelamco Arena, waar men zich tot dusver bijzonder koest hield op de zomermercato, blijkbaar ook begrepen heeft.


De bekerwinnaar tastte voorlopig louter in de zakken voor een aantal gerichte aankopen zoals Hugo Cuypers en Jordan Torunarigha, voor de rest bleef de portefeuille gesloten. Tijd om nu alsnog in actie te schieten dus, zo maande Vanhaezebrouck zijn bestuur zopas dan ook nog eens aan. Hij zou in alle linies graag snel een aantal versterkingen verwelkomen. Voorin flirt AA Gent daarom blijkbaar onder meer met oude bekende Benito Raman.

In de tussentijd rondden Michel Louwagie en co onder de radar een iets minder spraakmakend dossier vliegensvlug af. Vlak nadat Zuid-Koreaanse media meldden dat Hyun-seok Hong op weg was naar de Ghelamco Arena, werd hij daar tenslotte al officieel voorgesteld. Naar verluidt betalen de Buffalo's anderhalf miljoen om de 23-jarige middenvelder over te nemen van LASK Linz, waar hij in 43 optredens goed was voor één goal en negen assist.

GEEN VERVANGER TISSOUDALI
De vervanger van Tarik Tissoudali lijkt de veelzijdige inkspoot alvast niet, want in Oostenrijk kwam hij vooral lager in de as aan de bak. "Hong is een echte karakterspeler met veel grinta die veel meters aflegt. Onder druk kiest hij voor de eenvoudige en snelle oplossing. Hij is snel in zijn denken en altijd klaar om om te schakelen", werd het nieuwe nummer zeven voorgesteld op de clubwebsite. Hong tekende een contract voor drie seizoenen bij AA Gent.

LEES OOK: Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Goede aanwinst voor AA Gent?

Meest recent

Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

15
15
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

41
41
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

19
19
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

179
179
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

62
62
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

189
189
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

186
186
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

602
602
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

89
89
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

161
161
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

371
371
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

52
52
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

274
274
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

303
303
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

113
113
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

597
597
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

50
50
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

99
99
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

195
195
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

794
794
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

280
280
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

107
107
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

387
387
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

302
302
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1567
1567

Meer sportnieuws