AA Gent verrast en stelt middenvelder voor

473 stemmen
AA Gent verrast en stelt middenvelder voor

Hein Vanhaezebrouck verkoos dit seizoen kwaliteit boven kwantiteit bij AA Gent, maar door een vroege blessuregolf zit de coach nu al met de handen in het haar. Plots moeten de Buffalo's dus dringend de transfermarkt op. Een boodschap die men in de Ghelamco Arena, waar men zich tot dusver bijzonder koest hield op de zomermercato, blijkbaar ook begrepen heeft.


De bekerwinnaar tastte voorlopig louter in de zakken voor een aantal gerichte aankopen zoals Hugo Cuypers en Jordan Torunarigha, voor de rest bleef de portefeuille gesloten. Tijd om nu alsnog in actie te schieten dus, zo maande Vanhaezebrouck zijn bestuur zopas dan ook nog eens aan. Hij zou in alle linies graag snel een aantal versterkingen verwelkomen. Voorin flirt AA Gent daarom blijkbaar onder meer met oude bekende Benito Raman.

In de tussentijd rondden Michel Louwagie en co onder de radar een iets minder spraakmakend dossier vliegensvlug af. Vlak nadat Zuid-Koreaanse media meldden dat Hyun-seok Hong op weg was naar de Ghelamco Arena, werd hij daar tenslotte al officieel voorgesteld. Naar verluidt betalen de Buffalo's anderhalf miljoen om de 23-jarige middenvelder over te nemen van LASK Linz, waar hij in 43 optredens goed was voor één goal en negen assist.

GEEN VERVANGER TISSOUDALI
De vervanger van Tarik Tissoudali lijkt de veelzijdige inkspoot alvast niet, want in Oostenrijk kwam hij vooral lager in de as aan de bak. "Hong is een echte karakterspeler met veel grinta die veel meters aflegt. Onder druk kiest hij voor de eenvoudige en snelle oplossing. Hij is snel in zijn denken en altijd klaar om om te schakelen", werd het nieuwe nummer zeven voorgesteld op de clubwebsite. Hong tekende een contract voor drie seizoenen bij AA Gent.

LEES OOK: De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

Goede aanwinst voor AA Gent?

Meest recent

'Anderlecht heeft knoop over Taravel doorgehakt'

Voor Anderlecht eindigde het seizoen bijzonder pijnlijk, want in de slotmatch kreeg het zondag een ...

2
2
'Spraakmakende transfer voor Julien Duranville'

Op geen positie is de weelde bij de Rode Duivels wellicht groter dan op de flanken. Rudi Garcia kon ...

10
10
Bormans kondigt stevig transfervuurwerk aan bij Union

Union heeft voor het derde seizoen op rij een prijs gepakt. Na een beker en een titel in de twee ...

44
44
16-jarige international voor Club: "Als Yamal dat kon..."

Nu het seizoen erop zit, mogen de meeste spelers van Club Brugge op vakantie. Voor sommigen komen er ...

73
73
Schokgolf na WK-selectie Spanje: Real Madrid verbijsterd

Spanje trekt straks als dé absolute topfavoriet naar het WK. Bondscoach Luis de la Fuente gaf ...

91
91
Standard grijpt keihard in na knokpartijen

Voor Standard eindigde het seizoen met een stevige valse noot. Met een thuisnederlaag tegen ...

79
79
Club Brugge baalt: transfer lijkt van de baan

Club Brugge heeft deze week stevig gevierd, want donderdag veroverde het de landstitel en die zette ...

130
130
Smaakmaker Union helder: "Ik wil nieuwe uitdaging"

Union eindigde zondag zijn seizoen in stijl met een klinkende 5-1 tegen Anderlecht. Het werd zo voor ...

113
113
Garcia ziet al een Rode Duivel afhaken voor WK

Nu het clubseizoen er in de meeste landen opzit, kunnen de ogen alsmaar meer gericht worden op het ...

228
228
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken spreekt, Club beslist over Seys'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

299
299
‘Argentinië in paniek: WK in gevaar voor Lionel Messi?’

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De sterspelers denken al aan het ...

37
37
Anderlecht jubelt: ‘Doet beter dan Lukaku en Tielemans’

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Elke jaar breken nieuwe talenten door bij ...

222
222
‘Ambras bij Club Brugge: Van den Heuvel plots misnoegd'

Doelmannen en Club Brugge, het was dit seizoen een moeilijk huwelijk. Er was de rotatiediscussie met ...

610
610
'Union SG neemt beslissing over vertrek Burgess'

Christian Burgess speelde gisteren alweer in een zetel tegen RSC Anderlecht. Opvallend: de Britse ...

275
275
Mechele en Vanaken genieten: "Ik kan de volgende zijn"

Club Brugge nam op heel mooie wijze afscheid van Simon Mignolet. Veruit een van de beste keepers ...

113
113
Toptransfer OHL: "Er is interesse uit Italië"

Bij OH Leuven wisten ze zich te handhaven in de Jupiler Pro League, maar dat is dan ook het enige ...

58
58
Sterkhouder STVV dropt bommetje: "Mogelijk laatste partij"

STVV kende een prachtig seizoen en sloot af met een 3-0-zege tegen KV Mechelen. Na de match was er ...

96
96
'Anderlecht casht: 35 miljoen euro in de kassa'

RSC Anderlecht heeft een moeilijk seizoen afgerond met een vierde plaats en een Europees ticket. De ...

1005
1005
Patro Eisden wil méér: "We kijken ook naar de VS"

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

75
75
Union-preses gooit kaarten open: "Verwacht dat hij blijft"

Union SG kan terugblikken op een geslaagd seizoen. De Brusselaars pakten de beker van België en ...

48
48
Voorrondes Europa: zware dobber Anderlecht, exotische trip Genk/Gent

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten erop. KRC Genk en AA Gent betwisten nog een barrageduel ...

1060
1060
Dramatische aftocht Hazard: kranten spijkerhard na fiasco

Thorgan Hazard heeft zijn Anderlecht-carrière in mineur afgesloten. De voormalige Rode Duivel ...

377
377
'Mourinho zet Barça in hemd: Real-transfer van 70 miljoen'

Nu het seizoen van Real Madrid er officieel opzit, wordt weldra een officiële aankondiging ...

303
303
De Mil trekt drastische Club Brugge-conclusie na pandoering

AA Gent is er op de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs in geslaagd de vijfde plaats vast te ...

748
748
Club Brugge-fans steigeren: ‘15M voor déze speler?’

Club Brugge wil groot uitpakken op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt daarvoor naar Frankrijk, maar ...

758
758

Meer sportnieuws