AA Gent verrast en stelt middenvelder voor

473 stemmen
AA Gent verrast en stelt middenvelder voor

Hein Vanhaezebrouck verkoos dit seizoen kwaliteit boven kwantiteit bij AA Gent, maar door een vroege blessuregolf zit de coach nu al met de handen in het haar. Plots moeten de Buffalo's dus dringend de transfermarkt op. Een boodschap die men in de Ghelamco Arena, waar men zich tot dusver bijzonder koest hield op de zomermercato, blijkbaar ook begrepen heeft.


De bekerwinnaar tastte voorlopig louter in de zakken voor een aantal gerichte aankopen zoals Hugo Cuypers en Jordan Torunarigha, voor de rest bleef de portefeuille gesloten. Tijd om nu alsnog in actie te schieten dus, zo maande Vanhaezebrouck zijn bestuur zopas dan ook nog eens aan. Hij zou in alle linies graag snel een aantal versterkingen verwelkomen. Voorin flirt AA Gent daarom blijkbaar onder meer met oude bekende Benito Raman.

In de tussentijd rondden Michel Louwagie en co onder de radar een iets minder spraakmakend dossier vliegensvlug af. Vlak nadat Zuid-Koreaanse media meldden dat Hyun-seok Hong op weg was naar de Ghelamco Arena, werd hij daar tenslotte al officieel voorgesteld. Naar verluidt betalen de Buffalo's anderhalf miljoen om de 23-jarige middenvelder over te nemen van LASK Linz, waar hij in 43 optredens goed was voor één goal en negen assist.

GEEN VERVANGER TISSOUDALI
De vervanger van Tarik Tissoudali lijkt de veelzijdige inkspoot alvast niet, want in Oostenrijk kwam hij vooral lager in de as aan de bak. "Hong is een echte karakterspeler met veel grinta die veel meters aflegt. Onder druk kiest hij voor de eenvoudige en snelle oplossing. Hij is snel in zijn denken en altijd klaar om om te schakelen", werd het nieuwe nummer zeven voorgesteld op de clubwebsite. Hong tekende een contract voor drie seizoenen bij AA Gent.

LEES OOK: ‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Goede aanwinst voor AA Gent?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

47
47
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

71
71
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

19
19
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

135
135
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

90
90
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

240
240
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

64
64
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

420
420
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

373
373
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

151
151
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

672
672
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

127
127
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

103
103
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

93
93
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

183
183
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws