Anderlecht krijgt gouden kans op terugkeer ex-smaakmaker

door
Anderlecht krijgt gouden kans op terugkeer ex-smaakmaker

Volgens bepaalde media kijkt RSC Anderlecht nog uit naar een nieuwe nummer zes. De Brusselaars hebben daar momenteel twee spelers rondlopen. Toch staan er nog transfers op til.


Adrien Trebel leverde een prachtige assist tegen KV Oostende, maar voor de rest overtuigt de Fransman toch niet helemaal. Trebel valt inzake werkkracht zeker niets te verwijten, maar hij is ook niet de speler die de boel bij de hand neemt. Vooral tegen Cercle Brugge hadden we meer verwacht van een speler met zijn ervaring. Hij zakte mee weg met de ploeg en bij de tegentreffer ging hij niet vrijuit toen hij op het middenveld te makkelijk werd opzij gezet en geen professionele fout maakte. Trebel is al jarenlang op zijn best als hij naast een defensieve middenvelder kan spelen. Tegen Paide mocht hij nog eens invallen als ‘8’ en Marco Kana stond aan zijn zijde. Kana is de enige echte verdedigende middenvelder in de kern. Kristoffer Olsson, een speler die op een zijspoor lijkt te zitten in Brussel, en Kristian Arnstad zouden er eventueel ook kunnen spelen. Al is hun defensief denken, net als bij Trebel, soms niet scherp genoeg.

LOON

Paars-Wit kan dus een echte breker gebruiken en als Francis Amuzu en Sergio Gomez vertrekken, kan Peter Verbeke misschien eens polsen bij Cheikhou Kouyaté. De 32-jarige defensieve middenvelder is een vrije speler. Hij was vorig jaar nog een sterkhouder met 27 wedstrijden, maar Crystal Palace vond geen akkoord met hem. Kouyaté zou 300.000 euro per maand gevraagd hebben en dat is een loon dat Anderlecht uiteraard niet kan betalen. Toch kan het eens polsen bij de ex-speler van RSCA. Wie weet liggen de looneisen ondertussen een stuk lager en kan RSCA hem met een meerjarig contract van 2-3 jaar wel overtuigen? Kouyaté kent de competitie, is nog topfit en zou de nodige ervaring in de ploeg kunnen installeren. Wie weet met de jonge Kana aan zijn zijde?

LEES OOK: Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Moet RSCA eens polsen?

Meest recent

'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

294
294
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

8
8
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

26
26
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

35
35
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

78
78
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

26
26
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

156
156
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

43
43
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

49
49
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

212
212
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

66
66
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

38
38
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

61
61
Stijnen dolgelukkig: "Hij is JPL-materiaal, zonder discussie"

Patro Eisden won met 4-0 van Francs Borains en plaatste zich zo voor het derde jaar op rij voor de ...

90
90
El Hadj verrast iedereen met deze transferboodschap

Bij Union SG verloren ze de afgelopen jaren veel aanvallende kwaliteit. De Brusselaars rekenen voor ...

131
131
Taravel krijgt signaal: herstelt hij fout tegen KV Mechelen?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen KV Mechelen. Jérémy Taravel maakte de ...

120
120
Union SG of Club Brugge? Boskamp geeft zijn titelfavoriet

Union SG en Club Brugge nemen het morgenavond tegen elkaar op in het Dudenpark. Een duel dat al ...

317
317
El Ouahdi doet boekje open over transfer naar PSV

Zakaria El Ouahdi gaat KRC Genk in de zomer wellicht verlaten. Er worden heel wat ploegen aan hem ...

154
154
Anderlecht slaat toe en shopt weer bij Ajax

Bij RSC Anderlecht zijn ze achter de schermen heel druk bezig met het aantrekken van nieuwe mensen. ...

362
362
Raman zag fenomeen bij Anderlecht: “Eén van de besten"

Benito Raman kende een degelijke periode bij RSC Anderlecht. De aanvaller kende er jaren waarbij ...

152
152
'Union SG verrast: bankzitter op weg naar Bundesliga'

Union SG hoopt dit weekend een zeer goede zaak te doen in de titelstrijd, maar achter de schermen ...

75
75
WK-ganger én grotere marktwaarde voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen groot succes. Paars-Wit heeft volgende zomer weer heel ...

116
116
Robben looft Kompany en ziet één grote kwaliteit

Vincent Kompany is op weg om een van de meest iconische trainers uit de geschiedenis van Bayern ...

115
115
Van Holsbeeck geeft De Cat gouden tip voor transfer

Zal Nathan De Cat RSC Anderlecht in de zomer al verlaten? Die kans is zeker aanwezig. Herman Van ...

177
177
Van Gucht in liefdesdrama: Charlotte gaat vol in de aanval

Is er een pittige liefdesstrijd op gang gekomen in het leven van Ruben Van Gucht? De VRT-presentator ...

123
123

Meer sportnieuws