Bormans geeft aan wat Union met de 5 miljoen euro extra zou doen

door
Bormans geeft aan wat Union met de 5 miljoen euro extra zou doen

Union SG kan geschiedenis schrijven als het Rangers FC weet uit te schakelen in de voorrondes van de Champions League. Sportief zou dat geweldig zijn, maar ook financieel. Er hangt een mooie som geld aan vast.


Als Union, dat met 2-0 won in de heenwedstrijd, Rangers weet uit te schakelen, is het zeker van maar liefst vijf miljoen euro. Dat zijn stevige bedragen voor een Belgische club en zeker voor een club als Union. CEO Philippe Bormans rekent zich nog niet rijk, maar de club zou het geld goed kunnen gebruiken.

"Ik hoop dat de spelers daar niet te veel mee bezig zijn, maar voor de club is het wel een mooie incentive. We zullen nooit het budget hebben om een ploeg op Champions League-niveau samen te stellen. We blijven een club met bescheiden middelen. Maar 5 miljoen zou natuurlijk wel helpen om links of rechts iets te doen. Of voor de bouw van een nieuw stadion", vertelt hij aan Sporza.

KANSEN

Als Union SG die 5 miljoen euro incasseert komt dat bovenop de transfersommen van Dante Undav (Brighton & Hove Albion, 7 miljoen euro) en Casper Nielsen (Club Brugge, 5,5 miljoen euro). Dat zijn mooie bedragen voor de Brusselaars. Bormans ziet alvast kansen. "In de heenmatch hebben we laten zien wie we waren. Knokken voor elke bal, lopen voor elke meter. Maar de terugmatch wordt zeker niet gemakkelijk. We mogen niet te fel rekenen en moeten gewoon ons spel spelen. Er komen zeker kansen, want Rangers moet zeker twee keer scoren."

LEES OOK: Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Gaat Union stunten?

Meest recent

Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

28
28
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

228
228
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

209
209
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

249
249
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

182
182
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

282
282
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

451
451
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

516
516
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

411
411
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

213
213
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

448
448
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

431
431
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

411
411
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

413
413
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

461
461
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

574
574
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

718
718
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

40
40
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

722
722
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

324
324
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1547
1547
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

511
511
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

496
496
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

500
500
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

341
341

Meer sportnieuws