"Zonder Mignolet had Club nu nul op negen"

286 stemmen

Na drie titels op een rij en alweer enkele stevige transfers deze zomer, waren de verwachtingen ook dit seizoen weer torenhoog bij Club Brugge. Alleen kunnen we voorlopig toch niet anders dan zeggen dat de kampioen zijn start gemist heeft. Het pakte vier punten uit zijn eerste drie wedstrijden en kon bovendien in geen enkele partij helemaal overtuigen.


Het seizoen begon nog wel met een zege in de topper tegen KRC Genk, al werden de drie punten daar pas in blessuretijd over de streep gehouden nadat Genk daarvoor een resem kansen gemist had. Daarna volgden echter een pijnlijke nederlaag in Eupen en vrijdagavond kwam Blauw-Zwart in eigen huis ook al niet verder dan 1-1 tegen Zulte Waregem. In geen van die drie matchen was het voetbal ook echt goed.

"Zonder Simon Mignolet zou het nul op negen zijn geweest en stond Club nu laatste", is zelfs de vaststelling van Jacques Sys, hoofdredacteur van Sport/Voetbalmagazine. "Want op de eerste speeldag tegen Genk hadden ze moeten verliezen en als Zulte Waregem efficiënt afwerkt stond het afgelopen vrijdag na een kwartier 0-2. Natuurlijk speelt de doelman mee, maar het zet toch aan het denken dat die in de drie wedstrijden die tot dusver werden gespeeld de beste man is. Er zitten absoluut geen ideeën in het spel van Club."

WERK VOOR HOEFKENS
Het zorgt ervoor dat er nu al grote druk komt te liggen op Carl Hoefkens, die geen makkelijke eerste weken als hoofdtrainer kent. De keuzes van de 43-jarige doen soms wenkbrauwen fronsen bij de fans, zoals bijvoorbeeld het geschipper met Jack Hendry en Eder Balanta. Hoefkens kreeg echter ook te maken met de transfersoap rond Charles De Ketelaere en zag daarnaast zijn internationals een zeer korte voorbereiding kennen, waardoor velen nog niet hun beste niveau halen.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

0
0
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

44
44
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

11
11
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

5
5
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

30
30
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

59
59
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

161
161
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

568
568
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

92
92
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

185
185
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

146
146
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

130
130
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

249
249
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

42
42
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

156
156
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

492
492
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

238
238
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

215
215
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

88
88
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

458
458
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

339
339
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

140
140

Meer sportnieuws