"Zonder Mignolet had Club nu nul op negen"

286 stemmen

Na drie titels op een rij en alweer enkele stevige transfers deze zomer, waren de verwachtingen ook dit seizoen weer torenhoog bij Club Brugge. Alleen kunnen we voorlopig toch niet anders dan zeggen dat de kampioen zijn start gemist heeft. Het pakte vier punten uit zijn eerste drie wedstrijden en kon bovendien in geen enkele partij helemaal overtuigen.


Het seizoen begon nog wel met een zege in de topper tegen KRC Genk, al werden de drie punten daar pas in blessuretijd over de streep gehouden nadat Genk daarvoor een resem kansen gemist had. Daarna volgden echter een pijnlijke nederlaag in Eupen en vrijdagavond kwam Blauw-Zwart in eigen huis ook al niet verder dan 1-1 tegen Zulte Waregem. In geen van die drie matchen was het voetbal ook echt goed.

"Zonder Simon Mignolet zou het nul op negen zijn geweest en stond Club nu laatste", is zelfs de vaststelling van Jacques Sys, hoofdredacteur van Sport/Voetbalmagazine. "Want op de eerste speeldag tegen Genk hadden ze moeten verliezen en als Zulte Waregem efficiënt afwerkt stond het afgelopen vrijdag na een kwartier 0-2. Natuurlijk speelt de doelman mee, maar het zet toch aan het denken dat die in de drie wedstrijden die tot dusver werden gespeeld de beste man is. Er zitten absoluut geen ideeën in het spel van Club."

WERK VOOR HOEFKENS
Het zorgt ervoor dat er nu al grote druk komt te liggen op Carl Hoefkens, die geen makkelijke eerste weken als hoofdtrainer kent. De keuzes van de 43-jarige doen soms wenkbrauwen fronsen bij de fans, zoals bijvoorbeeld het geschipper met Jack Hendry en Eder Balanta. Hoefkens kreeg echter ook te maken met de transfersoap rond Charles De Ketelaere en zag daarnaast zijn internationals een zeer korte voorbereiding kennen, waardoor velen nog niet hun beste niveau halen.

LEES OOK: 'Club Brugge verrast: zesde zomeraanwinst onderweg'

Ben je het eens met hem?

Meest recent

'Club Brugge verrast: zesde zomeraanwinst onderweg'

Club Brugge krijgt vrijdag alweer KV Kortrijk over de vloer, maar achter de schermen speurt de ...

136
136
Marc Coucke laat iedereen perplex achter bij absurd bod

Marc Coucke heeft het momenteel bijzonder druk. Terwijl de eigenaar van Anderlecht met paars-wit in ...

86
86
Bruno laat koppen rollen: 4 slachtoffers bij RSCA?

RSC Anderlecht vertoeft momenteel in Griekenland, waar het een volgende stap moet zien te zetten ...

193
193
'Leko klopt op tafel: transfergeweld bij Club Brugge'

Zoals vooraf voorspeld heeft Club Brugge al een drukke zomer achter de rug, met zowel langs ...

440
440
'Anderlecht schakelt hoger en meldt zich officieel'

Anderlecht staat donderdagavond voor zijn volgende opdracht in de Europa League, waarin het PAOK ...

519
519
Nieuwe Gouden Schoen voor Genk? HVH oordeelt

Bij KRC Genk is het al een zeer bewogen zomer geweest. De Limburgers moesten door het plotse vertrek ...

148
148
'STVV plant dubbelslag: terugkeer smaakmaker en Saudi'

STVV staat voor een zeer druk seizoen, want het moet na de derde plaats van vorig seizoen al ...

111
111
Ronaldo doet monden openvallen met absurd miljoenenpark

Cristiano Ronaldo staat enkele dagen voor een bijzonder weekend. De Portugese superster stapt ...

64
64
Na Anthony vindt ook Bryan Limbombe een nieuwe club

Enkele jaren geleden werden de broers-Limbombe nog aangeschreven als grote talenten, maar de ...

24
24
Hoge verwachtingen van Antwerp-coach: "Hij overtuigde ons"

Bij Antwerp moesten ze zeer lang wachten op hun nieuwe trainer, want eerst moest de overname van de ...

153
153
'Transfersaga Vinicius Jr kent eindelijk ontknoping'

Real Madrid sloot vorig seizoen opnieuw af zonder trofee en dat zorgde voor een heuse revolutie in ...

95
95
'Standard hakt keiharde knopen door over jonge talenten'

In het recente verleden rivaliseerde de jeugdopleiding van Standard nog met die van Anderlecht en ...

126
126
KV Mechelen stuurt opnieuw twee talenten naar Helmond

KV Mechelen beleeft tot dusver een vrij rustige transferzomer. Het zag met Halhal en Servais wel ...

41
41
Woelige aanloop Gent: vuurwerk aan hotel, icoon depanneert

Voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komend weekend, moeten Anderlecht en ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verrast, Real haalt stevig uit'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

236
236
Messi schittert weer bij Inter Miami: “Een Picasso-goal”

Lionel Messi (38) kende een ongelooflijk WK met Argentinië, maar in de finale bleek Spanje toch ...

55
55
Zulte Waregem broedt op groots JPL-plan dit seizoen

Zulte Waregem vocht afgelopen seizoen tegen de degradatie in de Jupiler Pro League en dat wil de ...

398
398
Jean-Marie Pfaff doet hartverscheurende bekentenis

Jean Marie Pfaff blijft een icoon van het Belgische voetbal en ziet met trots hoe SK Beveren opnieuw ...

242
242
Van den Heuvel geeft reden voor transfer van Club naar OHL

Vorig seizoen zaten ze bij Club Brugge toch een beetje met een keepersprobleem. Simon Mignolet en ...

241
241
'Real gruwelt na zeer straffe wending rond Rodri'

Real Madrid was deze zomer al zeer druk in de weer op de transfermarkt en lijkt van plan om in de ...

237
237
Genk legt weer piepjong talent vast

KRC Genk wist deze zomer een nieuwe recordtransfer te realiseren met de verkoop van Kos Karetsas aan ...

255
255
Vitor Bruno doet fans belofte: "Dat garandeer ik"

Vrijdagavond wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League afgetrapt. Anderlecht begint zondag ...

333
333
Wie legt Club en Union vuur aan schenen? Boudeweel oordeelt

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat dit weekend van start en het wordt uitkijken naar ...

579
579
Anthony Limbombe verrast iedereen met nieuwe club

Anthony Limbombe heeft een nieuwe club gevonden. De 31-jarige Belgische flankaanvaller zet zijn ...

91
91
Llansana spreekt ambitieuze taal voor PAOK Saloniki

Bij RSC Anderlecht staat hen een zeer zware taak te wachten met de uitmatch tegen PAOK Saloniki. ...

277
277

Meer sportnieuws