"Zonder Mignolet had Club nu nul op negen"

286 stemmen

Na drie titels op een rij en alweer enkele stevige transfers deze zomer, waren de verwachtingen ook dit seizoen weer torenhoog bij Club Brugge. Alleen kunnen we voorlopig toch niet anders dan zeggen dat de kampioen zijn start gemist heeft. Het pakte vier punten uit zijn eerste drie wedstrijden en kon bovendien in geen enkele partij helemaal overtuigen.


Het seizoen begon nog wel met een zege in de topper tegen KRC Genk, al werden de drie punten daar pas in blessuretijd over de streep gehouden nadat Genk daarvoor een resem kansen gemist had. Daarna volgden echter een pijnlijke nederlaag in Eupen en vrijdagavond kwam Blauw-Zwart in eigen huis ook al niet verder dan 1-1 tegen Zulte Waregem. In geen van die drie matchen was het voetbal ook echt goed.

"Zonder Simon Mignolet zou het nul op negen zijn geweest en stond Club nu laatste", is zelfs de vaststelling van Jacques Sys, hoofdredacteur van Sport/Voetbalmagazine. "Want op de eerste speeldag tegen Genk hadden ze moeten verliezen en als Zulte Waregem efficiënt afwerkt stond het afgelopen vrijdag na een kwartier 0-2. Natuurlijk speelt de doelman mee, maar het zet toch aan het denken dat die in de drie wedstrijden die tot dusver werden gespeeld de beste man is. Er zitten absoluut geen ideeën in het spel van Club."

WERK VOOR HOEFKENS
Het zorgt ervoor dat er nu al grote druk komt te liggen op Carl Hoefkens, die geen makkelijke eerste weken als hoofdtrainer kent. De keuzes van de 43-jarige doen soms wenkbrauwen fronsen bij de fans, zoals bijvoorbeeld het geschipper met Jack Hendry en Eder Balanta. Hoefkens kreeg echter ook te maken met de transfersoap rond Charles De Ketelaere en zag daarnaast zijn internationals een zeer korte voorbereiding kennen, waardoor velen nog niet hun beste niveau halen.

LEES OOK: 'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Ben je het eens met hem?

Meest recent

'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

53
53
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

140
140
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

169
169
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

14
14
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

10
10
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

169
169
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

402
402
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

101
101
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

319
319
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

588
588
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

467
467
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

324
324
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

493
493
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

135
135
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

157
157
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

96
96
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

98
98
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

201
201
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

322
322
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

681
681
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

166
166
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

95
95
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

112
112
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

288
288
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

431
431

Meer sportnieuws