'Beerschot past voor terugkeer oude bekende'

door
'Beerschot past voor terugkeer oude bekende'

Volgend weekend wordt ook het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer op gang getrapt. Eén van de vraagtekens in die reeks op dit moment is hoe sterk Beerschot voor de dag zal komen. Na de degradatie moesten de Ratten aan een quasi volledig nieuw elftal bouwen en daarvoor trokken ze vooral veel jong, Belgisch talent aan. De kern is op sommige posities echter dun bezet.


Vooral in de aanval heeft trainer Andreas Wieland amper opties. Hij beschikt over amper één spits met de 20-jarige Thibo Baeten en één flankaanvaller in Thibaud Verlinden (23). Beiden hebben bovendien nog maar weinig bewezen op profniveau. Extra vers bloed is dus zeker nog gewenst en daarvoor leek een oude bekende een optie.

Er werd immers gewag gemaakt van interesse voor Felipe Avenatti, die in de tweede helft van vorig seizoen al op huurbasis op het Kiel speelde. Volgens Beerschot-watcher Koen Frans zal de Uruguayaan echter in principe niet terugkeren. Beerschot kan zich enkel een uitleenbeurt permitteren en daar wil Standard niet aan meewerken omdat de speler zijn laatste contractjaar ingaat.

ANDERE OPTIES
Beerschot zal zijn extra spits(en) dus elders moeten vinden, terwijl Avenatti nog andere opties achter de hand heeft. Hij staat immers ook in de belangstelling van KV Kortrijk en clubs uit Italië en Spanje. De 29-jarige kreeg in de voorbereiding een nieuwe kans bij Standard, maar kon Ronny Deila niet overtuigen en haalde nog geen enkele keer de wedstrijdselectie.


LEES OOK: Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Zou Avenatti een goede optie zijn voor Beerschot?

Meest recent

Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

1
1
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

12
12
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

139
139
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

117
117
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

75
75
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

17
17
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

205
205
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

150
150
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

120
120
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

106
106
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

23
23
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

232
232
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

42
42
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

60
60
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

72
72
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

123
123
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

249
249
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

500
500
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

233
233
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

397
397
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

240
240
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

139
139
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

385
385
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

631
631
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

249
249

Meer sportnieuws