'Beerschot past voor terugkeer oude bekende'

door
'Beerschot past voor terugkeer oude bekende'

Volgend weekend wordt ook het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer op gang getrapt. Eén van de vraagtekens in die reeks op dit moment is hoe sterk Beerschot voor de dag zal komen. Na de degradatie moesten de Ratten aan een quasi volledig nieuw elftal bouwen en daarvoor trokken ze vooral veel jong, Belgisch talent aan. De kern is op sommige posities echter dun bezet.


Vooral in de aanval heeft trainer Andreas Wieland amper opties. Hij beschikt over amper één spits met de 20-jarige Thibo Baeten en één flankaanvaller in Thibaud Verlinden (23). Beiden hebben bovendien nog maar weinig bewezen op profniveau. Extra vers bloed is dus zeker nog gewenst en daarvoor leek een oude bekende een optie.

Er werd immers gewag gemaakt van interesse voor Felipe Avenatti, die in de tweede helft van vorig seizoen al op huurbasis op het Kiel speelde. Volgens Beerschot-watcher Koen Frans zal de Uruguayaan echter in principe niet terugkeren. Beerschot kan zich enkel een uitleenbeurt permitteren en daar wil Standard niet aan meewerken omdat de speler zijn laatste contractjaar ingaat.

ANDERE OPTIES
Beerschot zal zijn extra spits(en) dus elders moeten vinden, terwijl Avenatti nog andere opties achter de hand heeft. Hij staat immers ook in de belangstelling van KV Kortrijk en clubs uit Italië en Spanje. De 29-jarige kreeg in de voorbereiding een nieuwe kans bij Standard, maar kon Ronny Deila niet overtuigen en haalde nog geen enkele keer de wedstrijdselectie.


LEES OOK: Horrorstart voor Stijn Vreven in CPL, Beerschot baalt

🔥 Wat iedereen nu leest

Erik Van Looy verrast met onthulling die inslaat als een bom
Erik Van Looy verrast met onthulling die inslaat als een bom
Niemand wist dit: Verheyen vertelt over zijn eerste keer
Niemand wist dit: Verheyen vertelt over zijn eerste keer

Zou Avenatti een goede optie zijn voor Beerschot?

Meest recent

'Hayen hakt knopen door: twee wissels bij Club Brugge'

Na het tweeluik tegen RB Salzburg staat nu enkel nog Rangers tussen Club Brugge en een ticket voor ...

24
24
Wils vloekt: Antwerp slikt bittere pil uit ziekenboeg

Met een zes op 12 is Antwerp degelijk uit de startblokken geschoten. Zondag hoopt het stamnummer ...

14
14
Ongeëvenaard offensief: Club Brugge breekt alle records

Na de thriller tegen RB Salzburg hoopt Club Brugge met Rangers ook de laatste horde richting de ...

135
135
Iedereen bondscoach: wie vervangt Lukaku bij Rode Duivels?

Het nieuwe seizoen begint in mineur voor Romelu Lukaku, die wellicht onder het mes moet omwille van ...

223
223
Goudmijn bij Club Brugge: ex-spelers dragen steentje bij

Club Brugge hoopt tegen Rangers straks de poorten naar de Champions League open te beuken. Nicky ...

386
386
Dessers noemt twee Club-spelers: "Dat is topkwaliteit"

In de laatste voorronde van de Champions League kruist Club Brugge dinsdagavond de degens met ...

249
249
JPL-trainers verrassen: "Híj́ wordt de topschutter"

Het seizoen in de Jupiler Pro League is inmiddels alweer vier speeldagen ver. Maar gezien de ...

705
705
'Lukebakio verzilvert wereldgoal met supertransfer'

In de Spaanse Primera Division verloor Sevilla FC zondag met 3-2 van Athletic Bilbao, maar zorgde ...

168
168
Noodscenario bij KRC Genk: last-minute toptransfer?

KRC Genk maakt zich op voor het tweeluik tegen Lech Poznan in de laatste voorronde van de Europa ...

620
620
Hayen dropt grote verrassing op persmoment in Glasgow

Club Brugge maakt zich op voor een tweeluik dat het seizoensverloop in grote mate zal bepalen. ...

726
726
'Anderlecht casht: transfer Stroeykens in stroomversnelling'

RSC Anderlecht wil in het slot van de huidige zomermercato nog verschillende spelers van de hand ...

1161
1161
‘Paniekvergadering bij Bayern: Kompany op weg naar ontslag?’

De Raad van Commissarissen van Bayern München komt op 25 augustus bijeen voor een strategische ...

1087
1087
'Uitstel maar geen afstel: knaltransfer bij Club Brugge'

Club Brugge heeft al een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Maxim De Cuyper, ...

822
822
Keuzestress voor Fink: opvallend slachtoffer bij Genk?

KRC Genk boekte tegen OH Leuven eindelijk een eerste driepunter van het seizoen. Met dank aan de ...

472
472
Onverwachte zet: Marc Coucke stapt in compleet ander verhaal

Een ondernemer die al menig avontuur heeft aangegaan, een flamboyante persoonlijkheid die vaak ...

92
92
'Hayen houdt adem in: Club Brugge ontvangt monsterbod'

In de laatste voorronde van de Champions League hoopt Club Brugge dinsdag in Glasgow een gunstige ...

684
684
'Vuurwerk bij Antwerp: Balikwisha out, kwelduivel in?'

Antwerp bleef zondag in Charleroi steken op een 1-1 gelijkspel. Met een zes op 12 blijft het ...

673
673
Onherkenbaar: Hans Vanaken zakt volledig door het ijs

Hans Vanaken beleeft een opvallend moeilijk seizoensbegin. Onzichtbaar tegen Zulte Waregem, slordig ...

1041
1041
'Renard vreest rampscenario: solden bij Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt tegen AEK Athene de deur naar de Conference League open te beuken. Een must in ...

670
670
'Club Brugge rolt spierballen: recordtransfer van tafel'

Club Brugge stelde met Mamadou Diakhon eerder op de dag een nieuwe winger voor. Op de flanken lijkt ...

975
975
Niemand wist dit: Verheyen vertelt over zijn eerste keer

Gert Verheyen is de laatste jaren doorgegroeid van analist tot populaire BV. De ex-voetballer ...

179
179
Renard drukt stempel: Anderlecht heeft ruwe diamant beet

In Youth We Trust. Sinds de komst van Olivier Renard als sportief directeur trekt RSC Anderlecht ...

402
402
'Ordonez keert kar: enorme plottwist bij Club Brugge?'

Club Brugge gaat in de laatste voorronde van de Champions League dinsdag op bezoek bij Rangers. ...

1092
1092
'Knaltransfer Westerlo: volgende miljoenendeal op til'

KVC Westerlo verkocht Matija Frigan aan Parma en Jordan Bos aan Feyenoord en dat bracht 14 miljoen ...

334
334
Lieven Maesschalck velt verdict over zware blessure Lukaku

Romelu Lukaku zit in zak en as bij Napoli. De Rode Duivel was vorig seizoen belangrijk voor de ...

447
447

Meer sportnieuws