'Beerschot past voor terugkeer oude bekende'

242
'Beerschot past voor terugkeer oude bekende'

Volgend weekend wordt ook het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer op gang getrapt. Eén van de vraagtekens in die reeks op dit moment is hoe sterk Beerschot voor de dag zal komen. Na de degradatie moesten de Ratten aan een quasi volledig nieuw elftal bouwen en daarvoor trokken ze vooral veel jong, Belgisch talent aan. De kern is op sommige posities echter dun bezet.


Vooral in de aanval heeft trainer Andreas Wieland amper opties. Hij beschikt over amper één spits met de 20-jarige Thibo Baeten en één flankaanvaller in Thibaud Verlinden (23). Beiden hebben bovendien nog maar weinig bewezen op profniveau. Extra vers bloed is dus zeker nog gewenst en daarvoor leek een oude bekende een optie.

Er werd immers gewag gemaakt van interesse voor Felipe Avenatti, die in de tweede helft van vorig seizoen al op huurbasis op het Kiel speelde. Volgens Beerschot-watcher Koen Frans zal de Uruguayaan echter in principe niet terugkeren. Beerschot kan zich enkel een uitleenbeurt permitteren en daar wil Standard niet aan meewerken omdat de speler zijn laatste contractjaar ingaat.

ANDERE OPTIES
Beerschot zal zijn extra spits(en) dus elders moeten vinden, terwijl Avenatti nog andere opties achter de hand heeft. Hij staat immers ook in de belangstelling van KV Kortrijk en clubs uit Italië en Spanje. De 29-jarige kreeg in de voorbereiding een nieuwe kans bij Standard, maar kon Ronny Deila niet overtuigen en haalde nog geen enkele keer de wedstrijdselectie.


LEES OOK: Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

Zou Avenatti een goede optie zijn voor Beerschot?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

93
93
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

88
88
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

164
164
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

130
130
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

175
175
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

297
297
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

134
134
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

155
155
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

139
139
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

120
120
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

70
70
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

42
42
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

194
194
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

124
124
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

58
58
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

71
71
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

32
32
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

305
305
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

83
83
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

132
132
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

111
111
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

115
115
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

120
120
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

356
356

Meer sportnieuws