TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge voor nieuw record, dubbelslag Genk'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge voor nieuw record, dubbelslag Genk'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het worden nog drukke weken bij Club Brugge, want tegen Zulte Waregem werd nogmaals duidelijk dat de landskampioen nog versterking nodig heeft. Zo moet er in de verdediging nog iets bij en ook op het middenveld is versterking nog welkom. Het zou goed kunnen dat Club daarvoor zijn transferrecord gaat breken, want het zou nog steeds azen op Sander Berge. De Noor wil vertrekken bij Sheffield United, maar moet wel zo'n 15 miljoen euro gaan kosten.



Ook een extra spits blijft welkom en voor die positie duikt weer een nieuwe naam op. Andreas Cornelius geniet interesse van Club, zo beweert zijn makelaar. De 29-jarige Deen heeft wel nog een contract voor drie jaar bij de Turkse kampioen Trabzonspor, waardoor Club wellicht diep in de buidel zal moeten tasten als het hem effectief wil losweken.

Aan uitgaande zijde hoopt Noa Lang nog steeds een toptransfer te versieren. Hij mag wel een piste schrappen, want bij AC Milan zal hij deze zomer niet terecht kunnen. De Nederlander zou zich opnieuw laten aanbieden hebben in San Siro, maar de Rossoneri gaan daar niet op in. Ze hebben namelijk het grootste deel van hun transferbudget al uitgegeven aan Charles De Ketelaere. Jack Hendry zou wel snel een transfer kunnen maken, nadat hij vorig weekend alweer de selectie niet haalde.



Bij KRC Genk beweegt er ook nog heel wat. Het zou snel twee aanwinsten gaan voorstellen, want er zou een akkoord zijn over de komst van Rasmus Carstensen. Genk telt 3 miljoen euro neer om de Deense rechtsachter bij Silkeborg weg te halen. Daarnaast is ook Matias Galarza op komst. De 20-jarige middenvelder komt voor 6 miljoen over van Argentinos Juniors. en zou al op het vliegtuig naar België zitten.

Anderlecht lijkt dan weer afscheid te moeten gaan nemen van Francis AmuzuOGC Nice blijft de flankaanvaller het hof maken en dat zal er niet minder op worden nadat hij zondag tegen Seraing twee keer scoorde. Er werd tot dusver gesproken over een transfersom van 8 à 10 miljoen euro, maar het zou zelfs kunnen dat Anderlecht nog meer gaat vangen.



Ook Benito Raman zou het Lotto Park kunnen verlaten. De aanvaller heeft weer geen uitzicht op een basisplaats en AA Gent zou hem wel willen terughalen naar de Ghelamco Arena. De Buffalo's zien in hun jeugdproduct de ideale versterking om het uitvallen van Tarik Tissoudali op te vangen en informeerden al. Anderlecht is bij een goed bod bereid om mee te werken.

Antwerp heeft zondag nog een nieuwe toptransfer afgerond. De Great Old rondde de verwachte komst van Jurgen Ekkelenkamp af. De Nederlandse middenvelder werd voor de neus van Club Brugge weggeplukt bij Hertha BSC en tekende voor vier seizoenen op de Bosuil. Antwerp zou zo'n 5 miljoen euro betalen voor de 22-jarige.



BUITENLAND

Opmerkelijke transfer in Spanje, waar Isco de voorbije maand op zoek was naar een nieuwe club nadat zijn contract bij Real Madrid niet verlengd werd. De middenvelder gaat nu echter aan de slag bij een concurrent, want hij tekende voor twee jaar bij FC Sevilla. Daar hoopt hij na enkele jaren bankzitten zijn carrière weer te kunnen lanceren.

LEES OOK: Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

Is Berge die 15 miljoen waard voor Club?

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

13
13
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

26
26
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

56
56
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

17
17
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

28
28
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

367
367
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

64
64
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

75
75
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

231
231
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

203
203
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

360
360
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

169
169
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

42
42
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

144
144
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

197
197
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

43
43
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

153
153
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

246
246
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

228
228
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

202
202
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

50
50
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

300
300
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

367
367
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

55
55
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

198
198

Meer sportnieuws