TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge voor nieuw record, dubbelslag Genk'

775 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge voor nieuw record, dubbelslag Genk'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het worden nog drukke weken bij Club Brugge, want tegen Zulte Waregem werd nogmaals duidelijk dat de landskampioen nog versterking nodig heeft. Zo moet er in de verdediging nog iets bij en ook op het middenveld is versterking nog welkom. Het zou goed kunnen dat Club daarvoor zijn transferrecord gaat breken, want het zou nog steeds azen op Sander Berge. De Noor wil vertrekken bij Sheffield United, maar moet wel zo'n 15 miljoen euro gaan kosten.



Ook een extra spits blijft welkom en voor die positie duikt weer een nieuwe naam op. Andreas Cornelius geniet interesse van Club, zo beweert zijn makelaar. De 29-jarige Deen heeft wel nog een contract voor drie jaar bij de Turkse kampioen Trabzonspor, waardoor Club wellicht diep in de buidel zal moeten tasten als het hem effectief wil losweken.

Aan uitgaande zijde hoopt Noa Lang nog steeds een toptransfer te versieren. Hij mag wel een piste schrappen, want bij AC Milan zal hij deze zomer niet terecht kunnen. De Nederlander zou zich opnieuw laten aanbieden hebben in San Siro, maar de Rossoneri gaan daar niet op in. Ze hebben namelijk het grootste deel van hun transferbudget al uitgegeven aan Charles De Ketelaere. Jack Hendry zou wel snel een transfer kunnen maken, nadat hij vorig weekend alweer de selectie niet haalde.



Bij KRC Genk beweegt er ook nog heel wat. Het zou snel twee aanwinsten gaan voorstellen, want er zou een akkoord zijn over de komst van Rasmus Carstensen. Genk telt 3 miljoen euro neer om de Deense rechtsachter bij Silkeborg weg te halen. Daarnaast is ook Matias Galarza op komst. De 20-jarige middenvelder komt voor 6 miljoen over van Argentinos Juniors. en zou al op het vliegtuig naar België zitten.

Anderlecht lijkt dan weer afscheid te moeten gaan nemen van Francis AmuzuOGC Nice blijft de flankaanvaller het hof maken en dat zal er niet minder op worden nadat hij zondag tegen Seraing twee keer scoorde. Er werd tot dusver gesproken over een transfersom van 8 à 10 miljoen euro, maar het zou zelfs kunnen dat Anderlecht nog meer gaat vangen.



Ook Benito Raman zou het Lotto Park kunnen verlaten. De aanvaller heeft weer geen uitzicht op een basisplaats en AA Gent zou hem wel willen terughalen naar de Ghelamco Arena. De Buffalo's zien in hun jeugdproduct de ideale versterking om het uitvallen van Tarik Tissoudali op te vangen en informeerden al. Anderlecht is bij een goed bod bereid om mee te werken.

Antwerp heeft zondag nog een nieuwe toptransfer afgerond. De Great Old rondde de verwachte komst van Jurgen Ekkelenkamp af. De Nederlandse middenvelder werd voor de neus van Club Brugge weggeplukt bij Hertha BSC en tekende voor vier seizoenen op de Bosuil. Antwerp zou zo'n 5 miljoen euro betalen voor de 22-jarige.



BUITENLAND

Opmerkelijke transfer in Spanje, waar Isco de voorbije maand op zoek was naar een nieuwe club nadat zijn contract bij Real Madrid niet verlengd werd. De middenvelder gaat nu echter aan de slag bij een concurrent, want hij tekende voor twee jaar bij FC Sevilla. Daar hoopt hij na enkele jaren bankzitten zijn carrière weer te kunnen lanceren.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Is Berge die 15 miljoen waard voor Club?

Meest recent

'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

39
39
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

37
37
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

154
154
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

193
193
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

54
54
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

151
151
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

160
160
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

132
132
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

218
218
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

438
438
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

143
143
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

135
135
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

149
149
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

154
154
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

127
127
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

279
279
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

360
360
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

586
586
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

459
459
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

555
555
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

294
294
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

103
103
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

596
596
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

367
367
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

398
398

Meer sportnieuws