TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge voor nieuw record, dubbelslag Genk'

775 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge voor nieuw record, dubbelslag Genk'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het worden nog drukke weken bij Club Brugge, want tegen Zulte Waregem werd nogmaals duidelijk dat de landskampioen nog versterking nodig heeft. Zo moet er in de verdediging nog iets bij en ook op het middenveld is versterking nog welkom. Het zou goed kunnen dat Club daarvoor zijn transferrecord gaat breken, want het zou nog steeds azen op Sander Berge. De Noor wil vertrekken bij Sheffield United, maar moet wel zo'n 15 miljoen euro gaan kosten.



Ook een extra spits blijft welkom en voor die positie duikt weer een nieuwe naam op. Andreas Cornelius geniet interesse van Club, zo beweert zijn makelaar. De 29-jarige Deen heeft wel nog een contract voor drie jaar bij de Turkse kampioen Trabzonspor, waardoor Club wellicht diep in de buidel zal moeten tasten als het hem effectief wil losweken.

Aan uitgaande zijde hoopt Noa Lang nog steeds een toptransfer te versieren. Hij mag wel een piste schrappen, want bij AC Milan zal hij deze zomer niet terecht kunnen. De Nederlander zou zich opnieuw laten aanbieden hebben in San Siro, maar de Rossoneri gaan daar niet op in. Ze hebben namelijk het grootste deel van hun transferbudget al uitgegeven aan Charles De Ketelaere. Jack Hendry zou wel snel een transfer kunnen maken, nadat hij vorig weekend alweer de selectie niet haalde.



Bij KRC Genk beweegt er ook nog heel wat. Het zou snel twee aanwinsten gaan voorstellen, want er zou een akkoord zijn over de komst van Rasmus Carstensen. Genk telt 3 miljoen euro neer om de Deense rechtsachter bij Silkeborg weg te halen. Daarnaast is ook Matias Galarza op komst. De 20-jarige middenvelder komt voor 6 miljoen over van Argentinos Juniors. en zou al op het vliegtuig naar België zitten.

Anderlecht lijkt dan weer afscheid te moeten gaan nemen van Francis AmuzuOGC Nice blijft de flankaanvaller het hof maken en dat zal er niet minder op worden nadat hij zondag tegen Seraing twee keer scoorde. Er werd tot dusver gesproken over een transfersom van 8 à 10 miljoen euro, maar het zou zelfs kunnen dat Anderlecht nog meer gaat vangen.



Ook Benito Raman zou het Lotto Park kunnen verlaten. De aanvaller heeft weer geen uitzicht op een basisplaats en AA Gent zou hem wel willen terughalen naar de Ghelamco Arena. De Buffalo's zien in hun jeugdproduct de ideale versterking om het uitvallen van Tarik Tissoudali op te vangen en informeerden al. Anderlecht is bij een goed bod bereid om mee te werken.

Antwerp heeft zondag nog een nieuwe toptransfer afgerond. De Great Old rondde de verwachte komst van Jurgen Ekkelenkamp af. De Nederlandse middenvelder werd voor de neus van Club Brugge weggeplukt bij Hertha BSC en tekende voor vier seizoenen op de Bosuil. Antwerp zou zo'n 5 miljoen euro betalen voor de 22-jarige.



BUITENLAND

Opmerkelijke transfer in Spanje, waar Isco de voorbije maand op zoek was naar een nieuwe club nadat zijn contract bij Real Madrid niet verlengd werd. De middenvelder gaat nu echter aan de slag bij een concurrent, want hij tekende voor twee jaar bij FC Sevilla. Daar hoopt hij na enkele jaren bankzitten zijn carrière weer te kunnen lanceren.

LEES OOK: Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

Is Berge die 15 miljoen waard voor Club?

Meest recent

'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

20
20
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

42
42
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

80
80
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

131
131
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

463
463
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

325
325
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

82
82
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

363
363
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

56
56
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

309
309
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

99
99
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

38
38
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

97
97
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

360
360
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

282
282
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

108
108
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

612
612
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

318
318
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

143
143
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

629
629
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

257
257
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

227
227
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

73
73
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

1022
1022

Meer sportnieuws