TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge voor nieuw record, dubbelslag Genk'

stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge voor nieuw record, dubbelslag Genk'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het worden nog drukke weken bij Club Brugge, want tegen Zulte Waregem werd nogmaals duidelijk dat de landskampioen nog versterking nodig heeft. Zo moet er in de verdediging nog iets bij en ook op het middenveld is versterking nog welkom. Het zou goed kunnen dat Club daarvoor zijn transferrecord gaat breken, want het zou nog steeds azen op Sander Berge. De Noor wil vertrekken bij Sheffield United, maar moet wel zo'n 15 miljoen euro gaan kosten.



Ook een extra spits blijft welkom en voor die positie duikt weer een nieuwe naam op. Andreas Cornelius geniet interesse van Club, zo beweert zijn makelaar. De 29-jarige Deen heeft wel nog een contract voor drie jaar bij de Turkse kampioen Trabzonspor, waardoor Club wellicht diep in de buidel zal moeten tasten als het hem effectief wil losweken.

Aan uitgaande zijde hoopt Noa Lang nog steeds een toptransfer te versieren. Hij mag wel een piste schrappen, want bij AC Milan zal hij deze zomer niet terecht kunnen. De Nederlander zou zich opnieuw laten aanbieden hebben in San Siro, maar de Rossoneri gaan daar niet op in. Ze hebben namelijk het grootste deel van hun transferbudget al uitgegeven aan Charles De Ketelaere. Jack Hendry zou wel snel een transfer kunnen maken, nadat hij vorig weekend alweer de selectie niet haalde.



Bij KRC Genk beweegt er ook nog heel wat. Het zou snel twee aanwinsten gaan voorstellen, want er zou een akkoord zijn over de komst van Rasmus Carstensen. Genk telt 3 miljoen euro neer om de Deense rechtsachter bij Silkeborg weg te halen. Daarnaast is ook Matias Galarza op komst. De 20-jarige middenvelder komt voor 6 miljoen over van Argentinos Juniors. en zou al op het vliegtuig naar België zitten.

Anderlecht lijkt dan weer afscheid te moeten gaan nemen van Francis AmuzuOGC Nice blijft de flankaanvaller het hof maken en dat zal er niet minder op worden nadat hij zondag tegen Seraing twee keer scoorde. Er werd tot dusver gesproken over een transfersom van 8 à 10 miljoen euro, maar het zou zelfs kunnen dat Anderlecht nog meer gaat vangen.



Ook Benito Raman zou het Lotto Park kunnen verlaten. De aanvaller heeft weer geen uitzicht op een basisplaats en AA Gent zou hem wel willen terughalen naar de Ghelamco Arena. De Buffalo's zien in hun jeugdproduct de ideale versterking om het uitvallen van Tarik Tissoudali op te vangen en informeerden al. Anderlecht is bij een goed bod bereid om mee te werken.

Antwerp heeft zondag nog een nieuwe toptransfer afgerond. De Great Old rondde de verwachte komst van Jurgen Ekkelenkamp af. De Nederlandse middenvelder werd voor de neus van Club Brugge weggeplukt bij Hertha BSC en tekende voor vier seizoenen op de Bosuil. Antwerp zou zo'n 5 miljoen euro betalen voor de 22-jarige.



BUITENLAND

Opmerkelijke transfer in Spanje, waar Isco de voorbije maand op zoek was naar een nieuwe club nadat zijn contract bij Real Madrid niet verlengd werd. De middenvelder gaat nu echter aan de slag bij een concurrent, want hij tekende voor twee jaar bij FC Sevilla. Daar hoopt hij na enkele jaren bankzitten zijn carrière weer te kunnen lanceren.

LEES OOK: KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

Is Berge die 15 miljoen waard voor Club?

Meest recent

Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

15
15
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

29
29
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

74
74
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

165
165
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

379
379
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

25
25
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

468
468
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

133
133
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

107
107
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

145
145
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

137
137
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

54
54
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

88
88
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

127
127
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

53
53
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

193
193
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

170
170
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

125
125
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

264
264
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

199
199
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

33
33
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

281
281
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

338
338
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

65
65

Meer sportnieuws