TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge voor nieuw record, dubbelslag Genk'

775
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge voor nieuw record, dubbelslag Genk'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het worden nog drukke weken bij Club Brugge, want tegen Zulte Waregem werd nogmaals duidelijk dat de landskampioen nog versterking nodig heeft. Zo moet er in de verdediging nog iets bij en ook op het middenveld is versterking nog welkom. Het zou goed kunnen dat Club daarvoor zijn transferrecord gaat breken, want het zou nog steeds azen op Sander Berge. De Noor wil vertrekken bij Sheffield United, maar moet wel zo'n 15 miljoen euro gaan kosten.



Ook een extra spits blijft welkom en voor die positie duikt weer een nieuwe naam op. Andreas Cornelius geniet interesse van Club, zo beweert zijn makelaar. De 29-jarige Deen heeft wel nog een contract voor drie jaar bij de Turkse kampioen Trabzonspor, waardoor Club wellicht diep in de buidel zal moeten tasten als het hem effectief wil losweken.

Aan uitgaande zijde hoopt Noa Lang nog steeds een toptransfer te versieren. Hij mag wel een piste schrappen, want bij AC Milan zal hij deze zomer niet terecht kunnen. De Nederlander zou zich opnieuw laten aanbieden hebben in San Siro, maar de Rossoneri gaan daar niet op in. Ze hebben namelijk het grootste deel van hun transferbudget al uitgegeven aan Charles De Ketelaere. Jack Hendry zou wel snel een transfer kunnen maken, nadat hij vorig weekend alweer de selectie niet haalde.



Bij KRC Genk beweegt er ook nog heel wat. Het zou snel twee aanwinsten gaan voorstellen, want er zou een akkoord zijn over de komst van Rasmus Carstensen. Genk telt 3 miljoen euro neer om de Deense rechtsachter bij Silkeborg weg te halen. Daarnaast is ook Matias Galarza op komst. De 20-jarige middenvelder komt voor 6 miljoen over van Argentinos Juniors. en zou al op het vliegtuig naar België zitten.

Anderlecht lijkt dan weer afscheid te moeten gaan nemen van Francis AmuzuOGC Nice blijft de flankaanvaller het hof maken en dat zal er niet minder op worden nadat hij zondag tegen Seraing twee keer scoorde. Er werd tot dusver gesproken over een transfersom van 8 à 10 miljoen euro, maar het zou zelfs kunnen dat Anderlecht nog meer gaat vangen.



Ook Benito Raman zou het Lotto Park kunnen verlaten. De aanvaller heeft weer geen uitzicht op een basisplaats en AA Gent zou hem wel willen terughalen naar de Ghelamco Arena. De Buffalo's zien in hun jeugdproduct de ideale versterking om het uitvallen van Tarik Tissoudali op te vangen en informeerden al. Anderlecht is bij een goed bod bereid om mee te werken.

Antwerp heeft zondag nog een nieuwe toptransfer afgerond. De Great Old rondde de verwachte komst van Jurgen Ekkelenkamp af. De Nederlandse middenvelder werd voor de neus van Club Brugge weggeplukt bij Hertha BSC en tekende voor vier seizoenen op de Bosuil. Antwerp zou zo'n 5 miljoen euro betalen voor de 22-jarige.



BUITENLAND

Opmerkelijke transfer in Spanje, waar Isco de voorbije maand op zoek was naar een nieuwe club nadat zijn contract bij Real Madrid niet verlengd werd. De middenvelder gaat nu echter aan de slag bij een concurrent, want hij tekende voor twee jaar bij FC Sevilla. Daar hoopt hij na enkele jaren bankzitten zijn carrière weer te kunnen lanceren.

LEES OOK: Meteen rumoer bij Anderlecht: “Publiek wordt al nerveus”

Is Berge die 15 miljoen waard voor Club?

Meest recent

Verhaeghe brengt nieuws: Club moet verhuis uitstellen

Club Brugge trapt dinsdagavond tegen Aston Villa zijn campagne in de Champions League af. Dat ...

68
68
'Cercle strijdt met Hayen en Essevee voor oude bekende'

De transferperiode mag dan wel voorbij zijn, maar bij Cercle Brugge is het nog behoorlijk druk. ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Plotse megatransfer Cercle, Bayern grijpt in'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

85
85
Meteen rumoer bij Anderlecht: “Publiek wordt al nerveus”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 0-0 gelijk tegen KRC Genk. Paars-Wit staat na vijf ...

202
202
Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Brandon Mechele heeft heel wat emoties losgemaakt met een recent bericht. De verdediger van Club ...

64
64
Stassin verstuurt duidelijke boodschap richting van Bommel

Lucas Stassin werd afgelopen zomer over het hoofd gezien in de WK-selectie van bondscoach Rudi ...

22
22
Schrijvers bonkt op tafel bij OHL: “Het is belachelijk”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar klappen vallen in de Jupiler Pro League. Tegen promovendus ...

77
77
Vandenbempt: "Hij laat een krater achter bij Club Brugge"

Club Brugge pakt een twaalf op vijftien, waardoor de start dus goed is. Alleen is Blauw-Zwart ...

381
381
Weelde voor Van Bommel: plots extra opties bij Rode Duivels

Mark van Bommel maakt deze maand zijn debuut als bondscoach van de Rode Duivels. De zomermercato ...

98
98
Vandenbempt looft JPL-club: "Goed voor het Belgisch voetbal"

De eerste vijf speeldagen van de Jupiler Pro League liggen achter de rug. Het seizoen kan nu ...

237
237
Potts zwaar onder de indruk: "Ik schrok ervan"

Club Brugge is met een 12 op 15 goed begonnen aan het seizoen, al is het voetbal nog niet geweldig. ...

467
467
KBVB komt met vlammend statement richting Infantino

FIFA-voorzitter Gianni Infantino verliest overal ter wereld steun. De Koninklijke Belgische ...

117
117
Anderlecht – KRC Genk: Bruno zorgt voor totale ommekeer

RSC Anderlecht is onder Vitor Bruno een heel ander team geworden. Net alleen door de nieuwe spelers, ...

393
393
Degryse onder de indruk: "Zij zijn de ploeg van de week"

De Jupiler Pro League is ondertussen alweer vijf speeldagen ver. En het is zowaar AA Gent dat met ...

283
283
Engelsen waarschuwen voor vier Club-spelers: "Major threat"

Club Brugge krijgt dinsdagavond de eer om de League Phase van de Champions League op gang te ...

428
428
"Ongezien" - Thorup wrijft zich in de ogen bij Genkse uitblinker

KRC Genk slaagde er zondagavond niet in om de volle buit te pakken op het veld van RSC Anderlecht. ...

330
330
Gent vindt steunpilaar: "We gaan wel eens in de clinch"

Na vijf speeldagen is het zowaar AA Gent dat met het maximum van de punten aan de leiding staat in ...

151
151
Late slipper Man United: Engelse pers pakt Lammens aan

Manchester United leek zondagnamiddag op weg naar zijn eerste uitzege van het seizoen. Maar op het ...

99
99
‘Leko betrapt op smerig dubbelspel bij Club Brugge’

Een rode kaart van Carlos Forbs was voor Ivan Leko voldoende om zijn speler publiek aan de ...

605
605
Gent niet te stoppen: nieuw target voor interland-break

AA Gent blijft de successen maar opstapelen in dit prille seizoen. Zondagmiddag legden de Buffalo's ...

240
240
Club vs. Aston Villa: Leko broedt op drastische ingreep

Club Brugge staat te popelen om te starten aan zijn Champions League-campagne. En dinsdagavond tegen ...

407
407
Anderlecht-publiek laat speler vallen: "Met trillende benen"

RSC Anderlecht heeft zondagavond een meer dan verdienstelijke wedstrijd gespeeld. Maar uiteindelijk ...

794
794
Stassin beleeft meteen droomdebuut bij Sevilla

Heel wat Belgen versierden afgelopen week in het absolute slot van de mercato nog een transfer. ...

112
112
Kassa kassa: Cercle kondigt megatransfer aan

De transfermarkt sloot in België eerder deze week zijn deuren, maar toch valt er nog een zeer ...

87
87
Simons beleeft rampzalige start: "Het is om te janken"

Na vijf speeldagen lijken er in de Jupiler Pro League al enkele degradatiekandidaten opgestaan te ...

113
113

Meer sportnieuws