Vandenbempt ziet groot probleem bij Club: "Een verschrikking"

562 stemmen
Vandenbempt ziet groot probleem bij Club:

Club Brugge draait momenteel vierkant. Er staat niet echt een 'team' op het veld en Simon Mignolet moet veel te veel werk verrichten. Peter Vandenbempt maakt zich toch wat zorgen omtrent de prestaties van de landskampioen.


"Club Brugge houdt nu al een wedstrijd of 3 opendeurdag. In de play-offs was het eigenlijk ook af en toe zo, want ook daar was Mignolet de kampioenenmaker met heel veel reddingen. Dat moet hij nu dus bij het begin van het seizoen opnieuw doen. Vooral defensief is het ronduit een verschrikking, individueel en collectief. De supporters worden toch al een beetje ongerust, ze morren. En dat is heel vervelend voor een jonge, nieuwe coach die zijn debuut maakt op het hoogste niveau. Vijf punten achter op Antwerp en Paul Gheysens, lekker zit dat toch niet", zegt hij aan Sporza.

VANAKEN EN MATA

Carl Hoefkens krijgt stilaan al de nodige kritiek vanwege de vele wissels in het team. Sommige jongens gaan van de basis naar de tribune, anderen hebben veel krediet, anderen dan weer niet. Daarnaast zijn sterkhouders als Clinton Mata en Hans Vanaken nog op zoek naar hun beste vorm en zij moeten de ploeg toch meer bij de hand nemen zoals Mignolet en Andreas Skov Olsen dat doen.

Club Brugge mist ook een topspits, ook al doet Ferran Jutgla het goed. Cyle Larin stelt voorlopig bijzonder zwaar teleur en zag zelfs Kamal Sowah voor hem opduiken in de rangorde. De komende weken zal er ook nog versterking komen bij Club Brugge en dat is geen overbodige luxe na de afgelopen uitgaande transfers.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Moet Hoefkens minder wisselen?

Meest recent

Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

86
86
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

71
71
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

148
148
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

75
75
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

330
330
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

412
412
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

271
271
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

507
507
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

120
120
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

231
231
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

302
302
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

115
115
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

434
434
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

382
382
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

440
440
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

812
812
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

194
194
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

195
195
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

385
385
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1838
1838
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

175
175
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

177
177
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

197
197
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

92
92
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

54
54

Meer sportnieuws