Vandenbempt ziet groot probleem bij Club: "Een verschrikking"

door
Vandenbempt ziet groot probleem bij Club:

Club Brugge draait momenteel vierkant. Er staat niet echt een 'team' op het veld en Simon Mignolet moet veel te veel werk verrichten. Peter Vandenbempt maakt zich toch wat zorgen omtrent de prestaties van de landskampioen.


"Club Brugge houdt nu al een wedstrijd of 3 opendeurdag. In de play-offs was het eigenlijk ook af en toe zo, want ook daar was Mignolet de kampioenenmaker met heel veel reddingen. Dat moet hij nu dus bij het begin van het seizoen opnieuw doen. Vooral defensief is het ronduit een verschrikking, individueel en collectief. De supporters worden toch al een beetje ongerust, ze morren. En dat is heel vervelend voor een jonge, nieuwe coach die zijn debuut maakt op het hoogste niveau. Vijf punten achter op Antwerp en Paul Gheysens, lekker zit dat toch niet", zegt hij aan Sporza.

VANAKEN EN MATA

Carl Hoefkens krijgt stilaan al de nodige kritiek vanwege de vele wissels in het team. Sommige jongens gaan van de basis naar de tribune, anderen hebben veel krediet, anderen dan weer niet. Daarnaast zijn sterkhouders als Clinton Mata en Hans Vanaken nog op zoek naar hun beste vorm en zij moeten de ploeg toch meer bij de hand nemen zoals Mignolet en Andreas Skov Olsen dat doen.

Club Brugge mist ook een topspits, ook al doet Ferran Jutgla het goed. Cyle Larin stelt voorlopig bijzonder zwaar teleur en zag zelfs Kamal Sowah voor hem opduiken in de rangorde. De komende weken zal er ook nog versterking komen bij Club Brugge en dat is geen overbodige luxe na de afgelopen uitgaande transfers.

LEES OOK: Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Moet Hoefkens minder wisselen?

Meest recent

'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

31
31
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

36
36
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

36
36
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

113
113
'Transfer weer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

61
61
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

439
439
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

92
92
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

86
86
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

19
19
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

373
373
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

446
446
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

336
336
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

393
393
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

117
117
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

220
220
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

301
301
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

310
310
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

248
248
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

142
142
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

490
490
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

360
360
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

117
117
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

575
575
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

266
266

Meer sportnieuws