Vandenbempt ziet groot probleem bij Club: "Een verschrikking"

door
Vandenbempt ziet groot probleem bij Club:

Club Brugge draait momenteel vierkant. Er staat niet echt een 'team' op het veld en Simon Mignolet moet veel te veel werk verrichten. Peter Vandenbempt maakt zich toch wat zorgen omtrent de prestaties van de landskampioen.


"Club Brugge houdt nu al een wedstrijd of 3 opendeurdag. In de play-offs was het eigenlijk ook af en toe zo, want ook daar was Mignolet de kampioenenmaker met heel veel reddingen. Dat moet hij nu dus bij het begin van het seizoen opnieuw doen. Vooral defensief is het ronduit een verschrikking, individueel en collectief. De supporters worden toch al een beetje ongerust, ze morren. En dat is heel vervelend voor een jonge, nieuwe coach die zijn debuut maakt op het hoogste niveau. Vijf punten achter op Antwerp en Paul Gheysens, lekker zit dat toch niet", zegt hij aan Sporza.

VANAKEN EN MATA

Carl Hoefkens krijgt stilaan al de nodige kritiek vanwege de vele wissels in het team. Sommige jongens gaan van de basis naar de tribune, anderen hebben veel krediet, anderen dan weer niet. Daarnaast zijn sterkhouders als Clinton Mata en Hans Vanaken nog op zoek naar hun beste vorm en zij moeten de ploeg toch meer bij de hand nemen zoals Mignolet en Andreas Skov Olsen dat doen.

Club Brugge mist ook een topspits, ook al doet Ferran Jutgla het goed. Cyle Larin stelt voorlopig bijzonder zwaar teleur en zag zelfs Kamal Sowah voor hem opduiken in de rangorde. De komende weken zal er ook nog versterking komen bij Club Brugge en dat is geen overbodige luxe na de afgelopen uitgaande transfers.

LEES OOK: Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Moet Hoefkens minder wisselen?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

79
79
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

44
44
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

259
259
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

67
67
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

178
178
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

173
173
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

71
71
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

181
181
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

510
510
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

118
118
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

63
63
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

573
573
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

402
402
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

30
30
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

73
73
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

98
98
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

561
561
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

446
446
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

159
159
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

48
48
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

128
128
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

130
130
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

422
422
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

314
314
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

401
401

Meer sportnieuws