Vandenbempt ziet groot probleem bij Club: "Een verschrikking"

562
Vandenbempt ziet groot probleem bij Club:

Club Brugge draait momenteel vierkant. Er staat niet echt een 'team' op het veld en Simon Mignolet moet veel te veel werk verrichten. Peter Vandenbempt maakt zich toch wat zorgen omtrent de prestaties van de landskampioen.


"Club Brugge houdt nu al een wedstrijd of 3 opendeurdag. In de play-offs was het eigenlijk ook af en toe zo, want ook daar was Mignolet de kampioenenmaker met heel veel reddingen. Dat moet hij nu dus bij het begin van het seizoen opnieuw doen. Vooral defensief is het ronduit een verschrikking, individueel en collectief. De supporters worden toch al een beetje ongerust, ze morren. En dat is heel vervelend voor een jonge, nieuwe coach die zijn debuut maakt op het hoogste niveau. Vijf punten achter op Antwerp en Paul Gheysens, lekker zit dat toch niet", zegt hij aan Sporza.

VANAKEN EN MATA

Carl Hoefkens krijgt stilaan al de nodige kritiek vanwege de vele wissels in het team. Sommige jongens gaan van de basis naar de tribune, anderen hebben veel krediet, anderen dan weer niet. Daarnaast zijn sterkhouders als Clinton Mata en Hans Vanaken nog op zoek naar hun beste vorm en zij moeten de ploeg toch meer bij de hand nemen zoals Mignolet en Andreas Skov Olsen dat doen.

Club Brugge mist ook een topspits, ook al doet Ferran Jutgla het goed. Cyle Larin stelt voorlopig bijzonder zwaar teleur en zag zelfs Kamal Sowah voor hem opduiken in de rangorde. De komende weken zal er ook nog versterking komen bij Club Brugge en dat is geen overbodige luxe na de afgelopen uitgaande transfers.

LEES OOK: Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

Moet Hoefkens minder wisselen?

Meest recent

De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

14
14
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

28
28
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

35
35
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

91
91
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

110
110
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

106
106
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

121
121
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

91
91
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

181
181
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

224
224
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

82
82
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

111
111
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

87
87
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

84
84
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

227
227
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

128
128
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1043
1043
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

174
174
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

114
114
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

44
44

Meer sportnieuws