Odoi stelt vast: "Wij zijn geen Manchester United"

270 stemmen
Odoi stelt vast:

Club Brugge laat voorlopig een zeer matige indruk achter. Carl Hoefkens moet hopen dat er versterking gaat bijkomen. Tegen Zulte Waregem kreeg hij in dat opzicht met Denis Odoi alvast een meevaller.


Odoi zorgt voor grinta in de ploeg, maar hij kon het dure puntenverlies ook niet vermijden. “Vooral in de eerste helft kreeg Zulte Waregem enkele kansen door slordigheden van onszelf. En dat moeten we zo snel mogelijk kunnen vermijden. Op achterstand komen is tegen dergelijke ploegen dodelijk, maar dat het momenteel nog niet van een leien dakje loopt is wel duidelijk.”

POSITIEF DENKEN

Odoi was de eerste weken afwezig en mocht indien fit meteen starten. “Ik ben blij dat ik opnieuw als verdedigende middenvelder mocht aantreden, maar ik voelde naarmate de tweede helft vorderde dat ook bij mij de kracht ontbrak om nog veel te forceren Wij weten ook wel dat het nog maar de derde wedstrijd van het seizoen is, maar we moeten positief denken en dan komt het in de toekomst zeker goed”, zegt hij op de website van Club.

De vele transfergeruchten bij Club hebben wellicht ook een impact op de ploeg. “Het gebeurt elk jaar, vooral als je kampioen bent. Spelers zijn gewild: we spelen niet bij Manchester United, we kunnen niet iedereen houden", zei hij aan La Capitale.

Club zag Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki vertrekken en dat leverde nu al 44 miljoen euro op. Daarnaast wil Noa Lang de club ook verlaten en de Nederlander startte daarom op de bank tegen Zulte Waregem.

LEES OOK: De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

Gaat Club zich de komende weken herpakken?

Meest recent

Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

28
28
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

64
64
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

33
33
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

53
53
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

79
79
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

60
60
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

64
64
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

331
331
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

97
97
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

106
106
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

240
240
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

146
146
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

335
335
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

200
200
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

151
151
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

423
423
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

134
134
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

317
317
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

133
133
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

299
299
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

250
250
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

334
334
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

129
129
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

259
259

Meer sportnieuws