Odoi stelt vast: "Wij zijn geen Manchester United"

door
Odoi stelt vast:

Club Brugge laat voorlopig een zeer matige indruk achter. Carl Hoefkens moet hopen dat er versterking gaat bijkomen. Tegen Zulte Waregem kreeg hij in dat opzicht met Denis Odoi alvast een meevaller.


Odoi zorgt voor grinta in de ploeg, maar hij kon het dure puntenverlies ook niet vermijden. “Vooral in de eerste helft kreeg Zulte Waregem enkele kansen door slordigheden van onszelf. En dat moeten we zo snel mogelijk kunnen vermijden. Op achterstand komen is tegen dergelijke ploegen dodelijk, maar dat het momenteel nog niet van een leien dakje loopt is wel duidelijk.”

POSITIEF DENKEN

Odoi was de eerste weken afwezig en mocht indien fit meteen starten. “Ik ben blij dat ik opnieuw als verdedigende middenvelder mocht aantreden, maar ik voelde naarmate de tweede helft vorderde dat ook bij mij de kracht ontbrak om nog veel te forceren Wij weten ook wel dat het nog maar de derde wedstrijd van het seizoen is, maar we moeten positief denken en dan komt het in de toekomst zeker goed”, zegt hij op de website van Club.

De vele transfergeruchten bij Club hebben wellicht ook een impact op de ploeg. “Het gebeurt elk jaar, vooral als je kampioen bent. Spelers zijn gewild: we spelen niet bij Manchester United, we kunnen niet iedereen houden", zei hij aan La Capitale.

Club zag Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki vertrekken en dat leverde nu al 44 miljoen euro op. Daarnaast wil Noa Lang de club ook verlaten en de Nederlander startte daarom op de bank tegen Zulte Waregem.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Gaat Club zich de komende weken herpakken?

Meest recent

Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

17
17
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

13
13
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

51
51
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

31
31
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

131
131
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

16
16
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

74
74
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

191
191
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

58
58
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

120
120
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

29
29
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

196
196
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

685
685
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

793
793
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

174
174
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

345
345
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

133
133
Hasi out bij Anderlecht? Renard spreekt klare taal

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

136
136
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

372
372
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

394
394
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

117
117
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

116
116
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

147
147
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

260
260

Meer sportnieuws