Mazzu komt met transferboodschap over man-in-vorm Amuzu

323 stemmen
Mazzu komt met transferboodschap over man-in-vorm Amuzu

Bij Anderlecht kunnen ze een week na de wanprestatie op Cercle weer lachen, want inmiddels heeft Paars-Wit opnieuw twee zeges op zak. Nadat ze in Estland hun Europese heenwedstrijd met 0-2 gingen winnen, boekten ze zondag ook hun tweede overwinning in de competitie. In de eerste helft wervelde het over Seraing en legde het de basis voor een 3-1-zege.


Na een dik kwartier had Anderlecht al een dubbele voorsprong beet. Het was Francis Amuzu die twee keer aan het kanon stond. Daarmee loopt de flankaanvaller opnieuw in de kijker, want hij was de voorbije dagen al de hoofdrolspeler in een transferverhaal. OGC Nice trekt aan zijn mouw en er was zelfs sprake van een bod van 8 miljoen euro.

Felice Mazzu had achteraf echter een duidelijke boodschap voor de Fransen. "Eerlijk: ik kan jullie niet zeggen of het zijn laatste match bij ons geweest is. Zolang hij hier is en hij zich betrokken toont, zal hij spelen", verklaarde hij aan RTBF. "Als hij 8 miljoen euro waard was, zijn er het na zijn tweeklapper nu misschien wel 16 miljoen", voegde hij er nog met een knipoog aan toe.

GEEN AKKOORD
Volgens de laatste berichten is er echter nog geen sprake tussen de clubs over een transfer. Het bod van Nice zou nog niet aan de verwachtingen van Anderlecht voldoen, dat minstens de eerder genoemde 8 miljoen zal willen. Die zou momenteel dus nog niet op tafel liggen en dus lijkt de kans reëel dat Amuzu er donderdag tegen Paide ook nog bij zal zijn.

LEES OOK: Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

Zal Amuzu snel vertrekken?

Meest recent

TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

86
86
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

6
6
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

92
92
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

34
34
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

115
115
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

226
226
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

398
398
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

138
138
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

192
192
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

155
155
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

769
769
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

190
190
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

330
330
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

186
186
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

471
471
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

337
337
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

534
534
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

478
478
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

113
113
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

224
224
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

146
146
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

98
98
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

216
216
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

347
347
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

498
498

Meer sportnieuws