Mazzu komt met transferboodschap over man-in-vorm Amuzu

door
Mazzu komt met transferboodschap over man-in-vorm Amuzu

Bij Anderlecht kunnen ze een week na de wanprestatie op Cercle weer lachen, want inmiddels heeft Paars-Wit opnieuw twee zeges op zak. Nadat ze in Estland hun Europese heenwedstrijd met 0-2 gingen winnen, boekten ze zondag ook hun tweede overwinning in de competitie. In de eerste helft wervelde het over Seraing en legde het de basis voor een 3-1-zege.


Na een dik kwartier had Anderlecht al een dubbele voorsprong beet. Het was Francis Amuzu die twee keer aan het kanon stond. Daarmee loopt de flankaanvaller opnieuw in de kijker, want hij was de voorbije dagen al de hoofdrolspeler in een transferverhaal. OGC Nice trekt aan zijn mouw en er was zelfs sprake van een bod van 8 miljoen euro.

Felice Mazzu had achteraf echter een duidelijke boodschap voor de Fransen. "Eerlijk: ik kan jullie niet zeggen of het zijn laatste match bij ons geweest is. Zolang hij hier is en hij zich betrokken toont, zal hij spelen", verklaarde hij aan RTBF. "Als hij 8 miljoen euro waard was, zijn er het na zijn tweeklapper nu misschien wel 16 miljoen", voegde hij er nog met een knipoog aan toe.

GEEN AKKOORD
Volgens de laatste berichten is er echter nog geen sprake tussen de clubs over een transfer. Het bod van Nice zou nog niet aan de verwachtingen van Anderlecht voldoen, dat minstens de eerder genoemde 8 miljoen zal willen. Die zou momenteel dus nog niet op tafel liggen en dus lijkt de kans reëel dat Amuzu er donderdag tegen Paide ook nog bij zal zijn.

LEES OOK: Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Zal Amuzu snel vertrekken?

Meest recent

'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

5
5
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

14
14
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

137
137
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

75
75
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

31
31
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

194
194
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

10
10
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

93
93
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

432
432
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

55
55
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

74
74
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

227
227
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

203
203
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

167
167
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

138
138
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

180
180
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

291
291
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

289
289
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

83
83
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

45
45
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

192
192
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

466
466
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

366
366
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

253
253

Meer sportnieuws