Boyata zit diep in de problemen bij Hertha BSC

108 stemmen
Boyata zit diep in de problemen bij Hertha BSC

In Duitsland wist Hertha BSC vorig seizoen maar op het nippertje het behoud te verzekeren en ook dit seizoen zijn ze niet goed begonnen. In de beker gingen ze er meteen uit tegen tweedeklasser Braunschweig, dat na een 4-4 sterker bleek na strafschoppen. Dit weekend misten ze ook hun start in de Bundesliga, want in de stadsderby tegen Union Berlin verloren ze met 3-1.


Dodi Lukebakio begon wel goed aan zijn seizoen met twee goals in zijn eerste twee matchen, terwijl Dedryck Boyata in de problemen lijkt te zitten. De verdediger speelde nog de volle 120 minuten tegen Braunschweig, maar zat zaterdag verrassend niet in de kern. Technisch directeur Fredi Bobic was snoeihard in zijn uitleg voor de afwezigheid van de Rode Duivel.

"Het is niet zo dat wij op dit moment het gevoel hebben dat hij voor ons nog iets toevoegt", verklaarde Bobic immers in Doppelpass. Hij voegde er nog aan toe dat Hertha liefst van al deze zomer Boyata wil verkopen, tenzij hij de komende weken op training nog zo hard overtuigt dat ze niet anders kunnen dan hem op te stellen.

ZORGEN VOOR WK
Het is te hopen voor Boyata dat hij zich ofwel herpakt op training, ofwel een nieuwe club vindt. De 31-jarige is immer één van de verdedigers op wie Roberto Martinez rekent voor het WK en de bondscoach heeft achterin al geen overschot. Zeker nu ook Jason Denayer nog geen nieuwe club gevonden heeft, zou het een enorme domper zijn als Boyata de komende maanden amper of niet zou spelen.

LEES OOK: 'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Moet Boyata vertrekken bij Hertha?

Meest recent

'Bommetje bij Antwerp: nieuwkomer blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

0
0
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

26
26
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

135
135
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

192
192
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

90
90
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

67
67
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

63
63
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

12
12
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

96
96
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

429
429
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

260
260
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

176
176
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

174
174
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

47
47
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

94
94
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

959
959
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

510
510
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

216
216
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

74
74
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

308
308
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

100
100
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

118
118
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

119
119
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

204
204
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

48
48

Meer sportnieuws