Mazzu dacht aan ex-speler van Club Brugge en Standard

door
Mazzu dacht aan ex-speler van Club Brugge en Standard

Felice Mazzu mocht zijn staf samenstellen bij RSC Anderlecht en Guillaume Gillet werd assistent-trainer, samen met Samba Diawara. Toch had de ex-coach van Union SG eerst een andere naam in gedachten, dat wordt gemeld in Het Nieuwsblad.


Karel Geraerts laat in de krant weten dat Mazzu en hij een zeer goed duo vormden bij Union SG. Toen Mazzu bij Anderlecht tekende, vroeg de coach aan Geraerts om mee te gaan naar het Lotto Park. Geraerts was naar eigen zeggen zeer gecharmeerd omdat het toch om Anderlecht ging en hij sprak met de club. Union SG werd op de hoogte gebracht van de interesse en Geraerts kreeg enkele uren later telefoon van het bestuur dat hij Mazzu kon opvolgen als hoofdtrainer. Geraerts koos uiteindelijk voor het avontuur in het Dudenpark.

GILLET

Dit was wellicht een goede zaak voor alle partijen. Toen Mazzu neerstreek in het Lotto Park, was er op sociale media en allerhande fora al veel te doen over een mogelijke komst van Geraerts naar Anderlecht. De Brusselse fans waren uiteraard niet vergeten dat hij in het verleden voor de grote rivalen uit Brugge en Luik speelde. Geraerts speelde voor Club Brugge, maar kende zijn beste jaren bij Standard. Als hij naar RSCA was gekomen, kort nadat er met Vincent Kompany een boegbeeld van de club verdween, was dit wellicht een mogelijk probleem.

Dat met Gillet een voormalige speler van RSCA en iemand die altijd zijn liefde voor Anderlecht benadrukte, in de plaats kwam was misschien wel de beste zet die Paars-Wit deze zomer al deed. Zo werd er op dat vlak geen ‘extra gevoelig item’ gecreëerd.

LEES OOK: Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Maakte RSCA met Gillet de goede keuze?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

27
27
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

41
41
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

131
131
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

145
145
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

248
248
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

340
340
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

91
91
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

504
504
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

289
289
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

262
262
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

169
169
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

279
279
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

420
420
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

67
67
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

134
134
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

255
255
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

210
210
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

71
71
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

98
98
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

127
127

Meer sportnieuws