Boskamp droomt van Zlatan en CDK: "Ophoepelen ouwe"

door
Boskamp droomt van Zlatan en CDK:

Johan Boskamp is de laatste tijd net iets minder te zien op televisie maar de goedlachse Nederlander geeft nog wel steeds scherpe analyses voor tal van media. Zo heeft hij ook een duidelijke mening over de transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan.


Na lange en uiterst moeizame onderhandelingen kwam er eerder deze week dan toch eindelijk een akkoord tussen de Italiaanse topclub en Club Brugge. De talentrijke De Ketelaere mag de komende jaren (toch nog minstens voor even) aan de zijde gaan voetballen van Zlatan Ibrahimovic, fantastisch volgens Boskamp. "Weet je wat ik had willen zien? De eerste kennismaking tussen Keteltje en Zlatan. ‘Ophoepelen, ouwe. Laat het voetballen maar aan mij over.' Dat zou pas een mooi sprookje zijn, niet?", zo klinkt het bij Het Belang van Limburg.

Her en der kwam er wat kritiek op de transfer, want zou de ex-speler van Club Brugge wel aan speelminuten komen bij het grote Milan? 
Boskamp denkt alvast van wel en hoopt dat CDK zo de 'azijnpissers' van critici op zijn plaats kan zetten.

TOFFE GOZER
De Feyenoord-supporter twijfelt er geen moment aan dat De Ketelaere het helemaal zal maken in Italië. Volgens hem is Stefano Pioli een aanvallende coach die ideaal geschikt is voor de kwaliteiten van De Ketelaere.
 Onze landgenoot moet alvast bondscoach Martinez overtuigen om hem mee te nemen naar het WK in Qatar, later dit jaar.

LEES OOK: Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Zal De Ketelaere meteen een basisspeler worden bij AC Milan?

Meest recent

Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

1
1
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

167
167
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

101
101
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

60
60
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

68
68
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

113
113
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

32
32
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

489
489
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

223
223
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

152
152
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

149
149
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

45
45
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

643
643
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

170
170
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

284
284
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

63
63
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

213
213
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

391
391
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

141
141
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

375
375
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

63
63
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

274
274
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

643
643
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1443
1443
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

156
156

Meer sportnieuws