Boskamp droomt van Zlatan en CDK: "Ophoepelen ouwe"

door
Boskamp droomt van Zlatan en CDK:

Johan Boskamp is de laatste tijd net iets minder te zien op televisie maar de goedlachse Nederlander geeft nog wel steeds scherpe analyses voor tal van media. Zo heeft hij ook een duidelijke mening over de transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan.


Na lange en uiterst moeizame onderhandelingen kwam er eerder deze week dan toch eindelijk een akkoord tussen de Italiaanse topclub en Club Brugge. De talentrijke De Ketelaere mag de komende jaren (toch nog minstens voor even) aan de zijde gaan voetballen van Zlatan Ibrahimovic, fantastisch volgens Boskamp. "Weet je wat ik had willen zien? De eerste kennismaking tussen Keteltje en Zlatan. ‘Ophoepelen, ouwe. Laat het voetballen maar aan mij over.' Dat zou pas een mooi sprookje zijn, niet?", zo klinkt het bij Het Belang van Limburg.

Her en der kwam er wat kritiek op de transfer, want zou de ex-speler van Club Brugge wel aan speelminuten komen bij het grote Milan? 
Boskamp denkt alvast van wel en hoopt dat CDK zo de 'azijnpissers' van critici op zijn plaats kan zetten.

TOFFE GOZER
De Feyenoord-supporter twijfelt er geen moment aan dat De Ketelaere het helemaal zal maken in Italië. Volgens hem is Stefano Pioli een aanvallende coach die ideaal geschikt is voor de kwaliteiten van De Ketelaere.
 Onze landgenoot moet alvast bondscoach Martinez overtuigen om hem mee te nemen naar het WK in Qatar, later dit jaar.

LEES OOK: Zorgwekkende update rond Boskamp: Schokgolf in voetbalwereld

Zal De Ketelaere meteen een basisspeler worden bij AC Milan?

Meest recent

'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

19
19
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

93
93
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

50
50
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

100
100
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

96
96
Garcia smult van Rode Duivels: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

196
196
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

433
433
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

90
90
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

188
188
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

51
51
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

168
168
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

81
81
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

131
131
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

284
284
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

267
267
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

131
131
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

303
303
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

219
219
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

242
242
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

835
835
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

258
258
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

680
680
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

136
136
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

88
88
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

153
153

Meer sportnieuws