Mignolet kritisch na nieuw puntenverlies van Club Brugge

door
Mignolet kritisch na nieuw puntenverlies van Club Brugge

Club Brugge kon vanavond weer niet overtuigen. In het eigen Jan Breydelstadion verloor het weer punten en deze keer werd het 1-1. De landskampioen had een goede fase in de tweede helft, maar het was toch weer te weinig wat het op de mat bracht. Simon Mignolet was terecht ontevreden.


'Big Si' viel niets te verwijten, want zonder twee uitstekende reddingen van hem, stond Zulte Waregem voor het kwartier al op een 0-2-voorsprong. De Rode Duivel blijft de enige die echt op topniveau is bij Club Brugge en Mignolet sprak na de match de media toe.

TERECHT PUNT

"Dit mag niet gebeuren. De eerste helft was niet slecht en na de rust komen we 1-0 voor en dan is het nog zuur om de 1-1 te incasseren. Een spijtige zaak, maar dit mag niet gebeuren. Dat ik twee goede reddingen deed in het begin? Dat kwam door de individuele fouten, maar in het spel waren we al beter dan vorige week. Zulte Waregem verdiende echter het punt en dat mag niet gebeuren in ons eigen stadion. Waar het probleem ligt? We moeten als spelersgroep eens in de spiegel kijken en als Club Brugge zijnde is een 4 op 9 onvoldoende. Een gelijkspel is simpelweg te weinig", zei Mignolet aan Eleven Sports.

Club Brugge moet volgende week op bezoek gaan bij Oud-Heverlee Leuven, dat dit seizoen met een 6 op 6 begon. Om niet al vroeg in een crisis te belanden, is Club Brugge het aan zijn status verplicht om aan Den Dreef de drie punten te pakken.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Gaat Club het tij snel kunnen keren?

Meest recent

'Plotse wending: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

1
1
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

118
118
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

74
74
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

368
368
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

274
274
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

210
210
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

134
134
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

228
228
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

388
388
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

56
56
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

121
121
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

55
55
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

241
241
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

183
183
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

61
61
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

62
62
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

93
93
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

193
193
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

138
138
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

120
120
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

404
404
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

97
97
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

107
107
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

818
818
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

254
254

Meer sportnieuws