Mignolet kritisch na nieuw puntenverlies van Club Brugge

door
Mignolet kritisch na nieuw puntenverlies van Club Brugge

Club Brugge kon vanavond weer niet overtuigen. In het eigen Jan Breydelstadion verloor het weer punten en deze keer werd het 1-1. De landskampioen had een goede fase in de tweede helft, maar het was toch weer te weinig wat het op de mat bracht. Simon Mignolet was terecht ontevreden.


'Big Si' viel niets te verwijten, want zonder twee uitstekende reddingen van hem, stond Zulte Waregem voor het kwartier al op een 0-2-voorsprong. De Rode Duivel blijft de enige die echt op topniveau is bij Club Brugge en Mignolet sprak na de match de media toe.

TERECHT PUNT

"Dit mag niet gebeuren. De eerste helft was niet slecht en na de rust komen we 1-0 voor en dan is het nog zuur om de 1-1 te incasseren. Een spijtige zaak, maar dit mag niet gebeuren. Dat ik twee goede reddingen deed in het begin? Dat kwam door de individuele fouten, maar in het spel waren we al beter dan vorige week. Zulte Waregem verdiende echter het punt en dat mag niet gebeuren in ons eigen stadion. Waar het probleem ligt? We moeten als spelersgroep eens in de spiegel kijken en als Club Brugge zijnde is een 4 op 9 onvoldoende. Een gelijkspel is simpelweg te weinig", zei Mignolet aan Eleven Sports.

Club Brugge moet volgende week op bezoek gaan bij Oud-Heverlee Leuven, dat dit seizoen met een 6 op 6 begon. Om niet al vroeg in een crisis te belanden, is Club Brugge het aan zijn status verplicht om aan Den Dreef de drie punten te pakken.

LEES OOK: Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Gaat Club het tij snel kunnen keren?

Meest recent

Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

7
7
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

105
105
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

45
45
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

34
34
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

151
151
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

200
200
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

282
282
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

258
258
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

279
279
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

111
111
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

349
349
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

180
180
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

245
245
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

199
199
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

174
174
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

108
108
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

522
522
KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

426
426
Hommeles Atlético vlak voor Club: Simeone zet titularis op plaats

Deze week worden de heenwedstrijden in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

209
209
Vergiftigd afscheidsgeschenk Renard: dubbele transferflop RSCA?

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe versterkingen in huis. ...

438
438
Grote verrassing bij Duivels? "Ongezien sinds Sneijder"

Eind maart staan de Rode Duivels voor een belangrijke afspraak in aanloop naar het WK, dan werken ze ...

310
310
‘Anderlecht in paniek: Schreuder-deal gaat compleet mis’

Anderlecht wou dit weekend eindelijk wit rook rond Alfred Schreuder, maar de deal zit plots ...

506
506
Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Union SG heeft afgelopen weekend averij opgelopen in de titelrace van de Jupiler Pro League. De ...

401
401
'Kompany incasseert opdoffer van formaat bij Bayern'

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

146
146

Meer sportnieuws