Mignolet kritisch na nieuw puntenverlies van Club Brugge

door
Mignolet kritisch na nieuw puntenverlies van Club Brugge

Club Brugge kon vanavond weer niet overtuigen. In het eigen Jan Breydelstadion verloor het weer punten en deze keer werd het 1-1. De landskampioen had een goede fase in de tweede helft, maar het was toch weer te weinig wat het op de mat bracht. Simon Mignolet was terecht ontevreden.


'Big Si' viel niets te verwijten, want zonder twee uitstekende reddingen van hem, stond Zulte Waregem voor het kwartier al op een 0-2-voorsprong. De Rode Duivel blijft de enige die echt op topniveau is bij Club Brugge en Mignolet sprak na de match de media toe.

TERECHT PUNT

"Dit mag niet gebeuren. De eerste helft was niet slecht en na de rust komen we 1-0 voor en dan is het nog zuur om de 1-1 te incasseren. Een spijtige zaak, maar dit mag niet gebeuren. Dat ik twee goede reddingen deed in het begin? Dat kwam door de individuele fouten, maar in het spel waren we al beter dan vorige week. Zulte Waregem verdiende echter het punt en dat mag niet gebeuren in ons eigen stadion. Waar het probleem ligt? We moeten als spelersgroep eens in de spiegel kijken en als Club Brugge zijnde is een 4 op 9 onvoldoende. Een gelijkspel is simpelweg te weinig", zei Mignolet aan Eleven Sports.

Club Brugge moet volgende week op bezoek gaan bij Oud-Heverlee Leuven, dat dit seizoen met een 6 op 6 begon. Om niet al vroeg in een crisis te belanden, is Club Brugge het aan zijn status verplicht om aan Den Dreef de drie punten te pakken.

LEES OOK: Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Gaat Club het tij snel kunnen keren?

Meest recent

Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

9
9
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

28
28
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

38
38
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

30
30
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

146
146
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

395
395
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

79
79
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

48
48
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

71
71
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

236
236
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

146
146
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

163
163
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

51
51
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

229
229
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

56
56
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

107
107
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

559
559
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

219
219
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

128
128
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

288
288
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

481
481
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

294
294
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

684
684
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

509
509

Meer sportnieuws