Mignolet kritisch na nieuw puntenverlies van Club Brugge

door
Mignolet kritisch na nieuw puntenverlies van Club Brugge

Club Brugge kon vanavond weer niet overtuigen. In het eigen Jan Breydelstadion verloor het weer punten en deze keer werd het 1-1. De landskampioen had een goede fase in de tweede helft, maar het was toch weer te weinig wat het op de mat bracht. Simon Mignolet was terecht ontevreden.


'Big Si' viel niets te verwijten, want zonder twee uitstekende reddingen van hem, stond Zulte Waregem voor het kwartier al op een 0-2-voorsprong. De Rode Duivel blijft de enige die echt op topniveau is bij Club Brugge en Mignolet sprak na de match de media toe.

TERECHT PUNT

"Dit mag niet gebeuren. De eerste helft was niet slecht en na de rust komen we 1-0 voor en dan is het nog zuur om de 1-1 te incasseren. Een spijtige zaak, maar dit mag niet gebeuren. Dat ik twee goede reddingen deed in het begin? Dat kwam door de individuele fouten, maar in het spel waren we al beter dan vorige week. Zulte Waregem verdiende echter het punt en dat mag niet gebeuren in ons eigen stadion. Waar het probleem ligt? We moeten als spelersgroep eens in de spiegel kijken en als Club Brugge zijnde is een 4 op 9 onvoldoende. Een gelijkspel is simpelweg te weinig", zei Mignolet aan Eleven Sports.

Club Brugge moet volgende week op bezoek gaan bij Oud-Heverlee Leuven, dat dit seizoen met een 6 op 6 begon. Om niet al vroeg in een crisis te belanden, is Club Brugge het aan zijn status verplicht om aan Den Dreef de drie punten te pakken.

LEES OOK: Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Gaat Club het tij snel kunnen keren?

Meest recent

'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

26
26
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

101
101
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

22
22
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

231
231
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

617
617
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

438
438
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

384
384
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

823
823
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

91
91
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

193
193
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

125
125
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

14
14
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

219
219
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

565
565
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

403
403
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

38
38
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

792
792
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1221
1221
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

68
68
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

199
199
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

296
296
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

511
511
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

255
255
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

272
272
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

67
67

Meer sportnieuws