Club Brugge-smaakmaker verrast: "Ik blijf!"

door
Club Brugge-smaakmaker verrast:

Naar aloude gewoonte verliest de Jupiler Pro League deze zomer weer tal van smaakmakers. Zo nam Club Brugge reeds afscheid van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki, die na amper één seizoen alweer vertrok. Een andere sterkhouder heeft nu goed nieuws voor Blauw-Zwart en haar fans.


Hoewel het momenteel vrij stil blijft rond Noa Lang zoekt ook hij tijdens de huidige mercato wellicht nog andere oorden op. Afgelopen januari haalde de landskampioen mede daarom reeds Andreas Skov Olsen in huis. Een voltreffer van formaat, want de 22-jarige Deen drukte meteen zijn stempel in Jan Breydel. Daar was hij intussen al goed voor acht doelpunten en negen assists in 19 optredens: fenomenale statistieken.

Na nauwelijks een halfjaar is het daarom al de vraag hoe lang men in Brugge nog zal kunnen genieten van de linkspoot op de rechterflank. In gesprek met Het Nieuwsblad stelt Skov Olsen de aanhang nu gerust. "Er mag nog zoveel interesse zijn, ik ben zelf niet geïnteresseerd. Ik wil hier blijven, dus wil ik niet weten of andere clubs mij willen. Ik ben hier graag. Echt waar, mijn plan is om te blijven", klinkt het verrassend stellig.

WK IN QATAR
Skov Olsen werd voor een zevental miljoen overgenomen van Bologna, inmiddels wordt zijn marktwaarde bijna op het dubbele geschat. Al zou zulk een bedrag voor Club, waar de 21-voudig international tot medio 2026 onder contract staat, ongetwijfeld niet volstaan. Zeker niet indien hij komende winter nog eens uitblinkt op het WK in Qatar. Wie weet komt een transfer dan wél op tafel te liggen, maar voorlopig mag men in Westkapelle dus op beide oren slapen. 

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Hoeveel is Skov Olsen waard?

Meest recent

Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

0
0
De Bruyne krijgt cruciaal transfernieuws bij Napoli

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

7
7
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

59
59
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

221
221
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

88
88
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

113
113
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

196
196
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

492
492
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

215
215
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

270
270
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

285
285
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

347
347
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

232
232
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

89
89
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

728
728
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

170
170
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

536
536
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

169
169
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

329
329
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

182
182
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

178
178
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

400
400
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

604
604
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

131
131
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

745
745

Meer sportnieuws