Club Brugge-smaakmaker verrast: "Ik blijf!"

door
Club Brugge-smaakmaker verrast:

Naar aloude gewoonte verliest de Jupiler Pro League deze zomer weer tal van smaakmakers. Zo nam Club Brugge reeds afscheid van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki, die na amper één seizoen alweer vertrok. Een andere sterkhouder heeft nu goed nieuws voor Blauw-Zwart en haar fans.


Hoewel het momenteel vrij stil blijft rond Noa Lang zoekt ook hij tijdens de huidige mercato wellicht nog andere oorden op. Afgelopen januari haalde de landskampioen mede daarom reeds Andreas Skov Olsen in huis. Een voltreffer van formaat, want de 22-jarige Deen drukte meteen zijn stempel in Jan Breydel. Daar was hij intussen al goed voor acht doelpunten en negen assists in 19 optredens: fenomenale statistieken.

Na nauwelijks een halfjaar is het daarom al de vraag hoe lang men in Brugge nog zal kunnen genieten van de linkspoot op de rechterflank. In gesprek met Het Nieuwsblad stelt Skov Olsen de aanhang nu gerust. "Er mag nog zoveel interesse zijn, ik ben zelf niet geïnteresseerd. Ik wil hier blijven, dus wil ik niet weten of andere clubs mij willen. Ik ben hier graag. Echt waar, mijn plan is om te blijven", klinkt het verrassend stellig.

WK IN QATAR
Skov Olsen werd voor een zevental miljoen overgenomen van Bologna, inmiddels wordt zijn marktwaarde bijna op het dubbele geschat. Al zou zulk een bedrag voor Club, waar de 21-voudig international tot medio 2026 onder contract staat, ongetwijfeld niet volstaan. Zeker niet indien hij komende winter nog eens uitblinkt op het WK in Qatar. Wie weet komt een transfer dan wél op tafel te liggen, maar voorlopig mag men in Westkapelle dus op beide oren slapen. 

LEES OOK: STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Hoeveel is Skov Olsen waard?

Meest recent

François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

13
13
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

360
360
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

52
52
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

45
45
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

111
111
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

122
122
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

78
78
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

95
95
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

372
372
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

91
91
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

266
266
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

390
390
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

328
328
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

210
210
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

327
327
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

151
151
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

101
101
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

101
101
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

107
107
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

70
70
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

295
295
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

279
279
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

114
114
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

543
543

Meer sportnieuws