Club Brugge-smaakmaker verrast: "Ik blijf!"

door
Club Brugge-smaakmaker verrast:

Naar aloude gewoonte verliest de Jupiler Pro League deze zomer weer tal van smaakmakers. Zo nam Club Brugge reeds afscheid van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki, die na amper één seizoen alweer vertrok. Een andere sterkhouder heeft nu goed nieuws voor Blauw-Zwart en haar fans.


Hoewel het momenteel vrij stil blijft rond Noa Lang zoekt ook hij tijdens de huidige mercato wellicht nog andere oorden op. Afgelopen januari haalde de landskampioen mede daarom reeds Andreas Skov Olsen in huis. Een voltreffer van formaat, want de 22-jarige Deen drukte meteen zijn stempel in Jan Breydel. Daar was hij intussen al goed voor acht doelpunten en negen assists in 19 optredens: fenomenale statistieken.

Na nauwelijks een halfjaar is het daarom al de vraag hoe lang men in Brugge nog zal kunnen genieten van de linkspoot op de rechterflank. In gesprek met Het Nieuwsblad stelt Skov Olsen de aanhang nu gerust. "Er mag nog zoveel interesse zijn, ik ben zelf niet geïnteresseerd. Ik wil hier blijven, dus wil ik niet weten of andere clubs mij willen. Ik ben hier graag. Echt waar, mijn plan is om te blijven", klinkt het verrassend stellig.

WK IN QATAR
Skov Olsen werd voor een zevental miljoen overgenomen van Bologna, inmiddels wordt zijn marktwaarde bijna op het dubbele geschat. Al zou zulk een bedrag voor Club, waar de 21-voudig international tot medio 2026 onder contract staat, ongetwijfeld niet volstaan. Zeker niet indien hij komende winter nog eens uitblinkt op het WK in Qatar. Wie weet komt een transfer dan wél op tafel te liggen, maar voorlopig mag men in Westkapelle dus op beide oren slapen. 

LEES OOK: Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

Hoeveel is Skov Olsen waard?

Meest recent

Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

30
30
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

6
6
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

67
67
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

42
42
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

140
140
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

119
119
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

102
102
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

21
21
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

211
211
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

71
71
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

213
213
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

263
263
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

135
135
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

43
43
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

212
212
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

106
106
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

254
254
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

110
110
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

95
95
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

195
195
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

113
113
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

398
398
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

162
162
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

360
360

Meer sportnieuws