Club Brugge-smaakmaker verrast: "Ik blijf!"

door
Club Brugge-smaakmaker verrast:

Naar aloude gewoonte verliest de Jupiler Pro League deze zomer weer tal van smaakmakers. Zo nam Club Brugge reeds afscheid van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki, die na amper één seizoen alweer vertrok. Een andere sterkhouder heeft nu goed nieuws voor Blauw-Zwart en haar fans.


Hoewel het momenteel vrij stil blijft rond Noa Lang zoekt ook hij tijdens de huidige mercato wellicht nog andere oorden op. Afgelopen januari haalde de landskampioen mede daarom reeds Andreas Skov Olsen in huis. Een voltreffer van formaat, want de 22-jarige Deen drukte meteen zijn stempel in Jan Breydel. Daar was hij intussen al goed voor acht doelpunten en negen assists in 19 optredens: fenomenale statistieken.

Na nauwelijks een halfjaar is het daarom al de vraag hoe lang men in Brugge nog zal kunnen genieten van de linkspoot op de rechterflank. In gesprek met Het Nieuwsblad stelt Skov Olsen de aanhang nu gerust. "Er mag nog zoveel interesse zijn, ik ben zelf niet geïnteresseerd. Ik wil hier blijven, dus wil ik niet weten of andere clubs mij willen. Ik ben hier graag. Echt waar, mijn plan is om te blijven", klinkt het verrassend stellig.

WK IN QATAR
Skov Olsen werd voor een zevental miljoen overgenomen van Bologna, inmiddels wordt zijn marktwaarde bijna op het dubbele geschat. Al zou zulk een bedrag voor Club, waar de 21-voudig international tot medio 2026 onder contract staat, ongetwijfeld niet volstaan. Zeker niet indien hij komende winter nog eens uitblinkt op het WK in Qatar. Wie weet komt een transfer dan wél op tafel te liggen, maar voorlopig mag men in Westkapelle dus op beide oren slapen. 

LEES OOK: Anderlecht helemaal terug? Boskamp trekt conclusie

Hoeveel is Skov Olsen waard?

Meest recent

Portugal overwint schikmomentje: met monsterzege naar WK

Ook het Portugal van bondscoach Roberto Martinez zal komende zomer te bewonderen zijn op het WK. In ...

0
0
Anderlecht helemaal terug? Boskamp trekt conclusie

Bij RSC Anderlecht kijkt men met de nodige verwachtingen naar de hervatting van het seizoen. Voor de ...

60
60
België-Liechtenstein: Garcia haalt verse kracht bij selectie

Na de slipper van zaterdag in Kazachstan (1-1), zullen de Rode Duivels tot de laatste snik moeten ...

187
187
'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Nederland wil zich maandagavond tegen Litouwen verzekeren van zijn plek op de WK-eindronde van ...

115
115
'Garcia maakt grove fout met Romeo Vermant'

De Rode Duivels zullen dan toch tot dinsdag moeten wachten om hun WK-kwalificatie te vieren. De ...

220
220
2 op 10 - Waalse pers draait één Duivel door gehaktmolen

Wat een glorieuze middag had moeten worden voor de Rode Duivels, is uitgedraaid op een aanzienlijke ...

214
214
'Titanenstrijd in EPL: City toont forsballen op mercato'

In de Engelse Premier League staat Arsenal FC na elf speeldagen alleen aan de leiding te pronken. ...

165
165
'Topaanwinst meteen weg: Club ziet miljoenen verdampen'

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen aan verse mankrachten en een aantal van ...

231
231
Onrust bij Rode Duivels: Garcia krijgt volle laag

Aan het feit dat de Rode Duivels straks naar het WK zullen gaan, wordt ondanks de misstap in ...

178
178
Club in de wolken: enorme opsteker voor moordend programma

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dat ...

343
343
Europese pers messcherp: Nederland maakt Duivels met grond gelijk

De Rode Duivels hebben zaterdagnamiddag de eerste kans gemist om zich van een WK-ticket te ...

329
329
Verrassende terugkeer bij Duivels? "Zie hem absoluut plaatsje krijgen"

De Rode Duivels maakten zaterdag geen goede beurt tijdens hun WK-kwalificatieduel in Kazachstan en ...

220
220
'Kompany huivert: Liverpool rooft ster weg uit Allianz Arena'

Bayern München wil na de interland-break zij zegereeks heropstarten in de Bundesliga en maakt ...

159
159
Portugal bibbert en beeft: WK-drama Ronaldo dreigt

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez wil zich zondagnamiddag verzekere van hun WK-ticket, ...

231
231
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele jackpot Club, nieuwe ploeg Verschaeren'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

232
232
'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Anderhalve maand voor de opening van de wintermercato wemelt het reeds van de geruchten in de ...

112
112
Vanaken overtuigt Garcia: wie wijkt bij Rode Duivels?

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een mager 1-1 gelijkspel tegen Kazachstan. Het enige ...

203
203
Sportief mysterie: Welk geheim onthult Marc Coucke vandaag?

Voor Marc Coucke en Anderlecht waren het andermaal woelige weken. In een soort emotionele ...

156
156
Kater in Kazachstan komt Rode Duivels duur te staan

Rudi Garcia en co. likken hun wonden na de kater in Kazachstan. Niet alleen zijn de Rode Duivels ...

220
220
Garcia huivert: in dit scenario missen Rode Duivels het WK

De eerste matchbal is verspeeld. Veel tijd hebben de Rode Duivels echter niet om stil te staan bij ...

300
300
'Waanzin bij Club Brugge: bankzitter levert de jackpot op’

Een bankzitter die de jackpot oplevert? In Jan Breydel kan het: Een jonge verdediger van Club wekt ...

614
614
Afwezige Duivel winnaar bij België: "Hij is een kaderstuk"

De Belgen toonden bitter weinig op het veld van Kazachstan. Zonder kleppers als Thibaut Courtois, ...

152
152
Vandenbempt ziet twee enorme problemen bij de Duivels

Kazachstan - België 1-1. Dat was de uitslag van deze pot voetbal en een blamage voor de Rode ...

191
191
Na de blamage: keuzes plots makkelijker voor Garcia

België bakte er weinig van tegen Kazachstan. Het werd 1-1 en een aantal Rode Duivels kregen hun ...

300
300
'Knaltransfer Raskin : Rode Duivel hakt knoop door'

Nicolas Raskin kende een sterk 2025, waar hij zich knap in de basisploeg van de Rode Duivels ...

187
187

Meer sportnieuws