Club Brugge-smaakmaker verrast: "Ik blijf!"

540 stemmen
Club Brugge-smaakmaker verrast:

Naar aloude gewoonte verliest de Jupiler Pro League deze zomer weer tal van smaakmakers. Zo nam Club Brugge reeds afscheid van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki, die na amper één seizoen alweer vertrok. Een andere sterkhouder heeft nu goed nieuws voor Blauw-Zwart en haar fans.


Hoewel het momenteel vrij stil blijft rond Noa Lang zoekt ook hij tijdens de huidige mercato wellicht nog andere oorden op. Afgelopen januari haalde de landskampioen mede daarom reeds Andreas Skov Olsen in huis. Een voltreffer van formaat, want de 22-jarige Deen drukte meteen zijn stempel in Jan Breydel. Daar was hij intussen al goed voor acht doelpunten en negen assists in 19 optredens: fenomenale statistieken.

Na nauwelijks een halfjaar is het daarom al de vraag hoe lang men in Brugge nog zal kunnen genieten van de linkspoot op de rechterflank. In gesprek met Het Nieuwsblad stelt Skov Olsen de aanhang nu gerust. "Er mag nog zoveel interesse zijn, ik ben zelf niet geïnteresseerd. Ik wil hier blijven, dus wil ik niet weten of andere clubs mij willen. Ik ben hier graag. Echt waar, mijn plan is om te blijven", klinkt het verrassend stellig.

WK IN QATAR
Skov Olsen werd voor een zevental miljoen overgenomen van Bologna, inmiddels wordt zijn marktwaarde bijna op het dubbele geschat. Al zou zulk een bedrag voor Club, waar de 21-voudig international tot medio 2026 onder contract staat, ongetwijfeld niet volstaan. Zeker niet indien hij komende winter nog eens uitblinkt op het WK in Qatar. Wie weet komt een transfer dan wél op tafel te liggen, maar voorlopig mag men in Westkapelle dus op beide oren slapen. 

LEES OOK: Belgische clubs alert: 'Pocognoli op straat bij Monaco'

Hoeveel is Skov Olsen waard?

Meest recent

Belgische clubs alert: 'Pocognoli op straat bij Monaco'

Nu het seizoen in het clubvoetbal er nagenoeg opzit, kan de trainerscarrousel op toerental beginnen ...

48
48
Pakkende woorden: Gündogan lucht zijn hart over coach Kompany

Vincent Kompany heeft een uitstekend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München achter de ...

56
56
‘Miljoenendeal in de maak: Club praat met oude bekende’

Club Brugge grijpt terug naar een transferdossier dat al langer op tafel ligt in Westkapelle. In ...

480
480
'D-Day voor Club Brugge: Stankovic krijgt duidelijkheid'

Club Brugge staat voor een bijzonder drukke zomer. Het zal wellicht weer heel wat smaakmakers ...

257
257
Hasi doet boekje open over ontslag bij Anderlecht

Bij Anderlecht is het een zeer woelig seizoen geweest, dat ook op een valse noot eindigde. Het greep ...

154
154
'Miljoenentransfer Antwerp: opvolger staat al klaar'

Antwerp beleefde een moeilijk seizoen. Met Stef Wils en Joseph Oosting werden alweer twee trainers ...

224
224
Charleroi jubelt: Speler van het Jaar blijft aan boord

Voor Charleroi was het een tegenvallend seizoen met twee trainerswissels en een lange zwakke reeks, ...

15
15
'Uittocht Club: volgende deal komt op gang'

Club Brugge heeft dit seizoen opnieuw de landstitel veroverd en een sterke campagne afgewerkt in de ...

354
354
'Toptransfer voor De Busser na afscheid bekende naam'

De voorbije seizoenen speelde Jari De Busser zich in de kijker bij Go Ahead Eagles. De doelman was ...

73
73
Club Brugge verrast en gaat shoppen bij AA Gent

Club Brugge zal deze zomer zijn werk hebben op de transfermarkt. Het lijkt erop dat er voor heel wat ...

199
199
'Verrassende oude bekende trainerskandidaat bij Anderlecht'

Het eerste werk van Antoine Sibierski als sportief directeur van Anderlecht lijkt het vinden van een ...

408
408
Wat een farce: proces rond verkoop RSCA weer uitgesteld

Normaal gezien zou donderdag eindelijk het proces rond mogelijke fraude bij de verkoop van ...

123
123
Rode Duivel solliciteert: "Ben klaar voor Club Brugge"

Club Brugge gaat een heel drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel veel spelers de club verlaten. ...

563
563
Zetterberg over drie RSCA-spelers: "Hen zeker houden"

Bij RSC Anderlecht gaat er het een en ander gebeuren deze zomer. Antoine Sibierski gaat samen met de ...

335
335
Exit De Bruyne? Napoli schrikt van opvallende evolutie

Kevin De Bruyne heeft zijn eerste seizoen bij Napoli achter de rug. Een groot succes werd dat niet. ...

210
210
Deschacht weet wie dé ideale coach is voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hopen ze binnen dit en een paar weken de nieuwe coach voor te stellen. Olivier ...

378
378
De Mil speelt open kaart over zijn toekomst bij AA Gent

Rik De Mil hoopt AA Gent alsnog naar een Europees ticket te kunnen loodsen. Echt overtuigend was het ...

586
586
Lommel SK geniet en geeft JPL-ambities meteen prijs

Lommel SK is na 23 jaar weer in de Jupiler Pro League. Het wist FCV Dender af te houden en uiteraard ...

129
129
'Verschaeren verrast met opvallende transferpiste'

Na zestien jaar verlaat Yari Verschaeren deze zomer Anderlecht. Het aflopende contract van de ...

418
418
Volgende trainersontslag: OHL dumpt Mazzu

Het lijkt erop dat heel wat eersteklassers volgend seizoen met een andere trainer zullen gaan ...

170
170
Dender bevestigt exit Ferrera, nog bekende naam vertrekt

Voor FCV Dender kwam na twee seizoenen een einde aan het avontuur in de Jupiler Pro League. Ze ...

65
65
Overmars krijgt advies: "Antwerp moet met hen samenwerken"

Bij Antwerp staat er een zeer drukke transferzomer voor de deur. De Great Old ziet immers heel wat ...

333
333
'Kompany baalt: Barça kaapt droomtarget Bayern'

Vincent Kompany sloot zijn tweede seizoen bij Bayern München uiteindelijk af met de Duitse ...

181
181
AA Gent blijft gaan: debutant tekent bij

Voor AA Gent zit het seizoen er nog niet op, want zondag strijden ze nog in een barragematch met KRC ...

74
74
Lommel brengt geweldig nieuws: sensatie mee naar 1A

We krijgen volgend seizoen drie nieuwkomers in de Jupiler Pro League. Na rechtstreekse stijgers ...

94
94

Meer sportnieuws