'Anderlecht en Club Brugge strijden om winger'

door
'Anderlecht en Club Brugge strijden om winger'

De zomermercato is nog een maandje geopend, tijd genoeg dus voor onze Belgische teams om nog wat versterking in huis te halen. Bij zowat alle topploegen mogen we ons nog aan het nodige inkomend verkeer verwachten. Zo ook bij Club Brugge en Anderlecht, die hun pijlen naar verluidt op hetzelfde target hebben gericht.


Franse media melden namelijk dat zowel Blauw-Zwart als Paars-Wit de situatie van Denis Bouanga op de voet volgen. De 27-jarige winger komt momenteel uit voor Saint-Étienne, dat afgelopen seizoen degradeerde uit de Ligue 1. Bovendien gaat Bouanga er zijn laatste contractjaar. Hoewel zijn marktwaarde op acht miljoen wordt geschat, zou een vijftal miljoen dan ook volstaan om hem los te weken.

De 32-voudig Gabonees, die bij zijn verschillende tussenstops doorheen Frankrijk telkens zeer degelijke statistieken voorlegt, vormt daarom misschien wel een interessante opportuniteit. Anderlecht en Club moeten wel rekening houden met de nodige concurrentie om Bouanga te strikken. Hij geniet blijkbaar tevens interesse vanuit Frankrijk en Duitsland, ook Rangers zou op de loer liggen.

MLS
Die laatste deed volgens Le 10 Sport zelfs al een toenaderingspoging, net als Club en Anderlecht. De meest concrete piste is momenteel echter Los Angeles FC in de MLS, wiens hoogste bod momenteel volgens diezelfde bron 3,5 miljoen bedraagt. Vanuit de VS zou snel uitsluitsel moeten volgen, zo niet staat Bouanga een stapje dichter bij een avontuur in de Jupiler Pro League. In het Lotto Park dan wel Jan Breydel.

LEES OOK: Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Wie zal aan het langste eind trekken?

Meest recent

Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

1
1
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

14
14
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

25
25
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

38
38
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

100
100
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

83
83
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

120
120
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

116
116
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

25
25
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

213
213
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

288
288
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

95
95
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

392
392
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

311
311
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

127
127
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

210
210
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

427
427
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

113
113
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

287
287
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

214
214
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

277
277
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

469
469
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

192
192
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

321
321

Meer sportnieuws