Eigenaar Leeds duidt reden aan voor mislopen De Ketelaere

door
Eigenaar Leeds duidt reden aan voor mislopen De Ketelaere

Er kwam deze week eindelijk een einde aan de soap rond Charles De Ketelaere, die uiteindelijk zijn zin kreeg en voor een bedrag van 35 miljoen euro inclusief bonussen naar AC Milan verkaste. Uiteindelijk vonden de Rossoneri alsnog een akkoord met Club Brugge, nadat de deal op een gegeven moment op springen leek te staan omdat de clubs er maar niet uit kwamen over de transfersom.


Eén van de zaken die de onderhandelingen er niet makkelijker op maakten, was het feit dat Club een hoger bod op zak had van Leeds United. De Engelsen hadden maar liefst 40 miljoen euro veil voor De Ketelaere, alleen zette de speler zelf uiteindelijk zijn zinnen op een transfer Milan. Bij Leeds blijven ze uiteindelijk ontgoocheld achter. Eigenaar Andrea Radrizzani stelt dat het echter ook anders had kunnen lopen.

"Hij moest onze kers op de taart worden, de sterspeler", verklaart hij aan The Athletic. "Maar onze concurrent was AC Milan. Zij zijn kampioen geworden, spelen Champions League. Het feit alleen al dat hij naar onze documentaire gekeken heeft en dat het op een gegeven moment 50/50 was tussen Leeds en Milan, dat alleen al maakt me trots en zeker dat we de goede kant opgaan. Misschien had ik tien dagen eerder naar België moeten gaan om de deal te sluiten. Er was een periode waarin ik wist dat Milan aan het slapen was doordat ze in een overname zaten, maar ik aarzelde. We hadden met Brugge nochtans een akkoord voor 40 miljoen."

MALDINI EN MASSARA
Die aarzeling brak Leeds zuur op, want De Ketelaere liet zich overtuigen door het verhaal van Paolo Maldini en Ricky Massara, de sportieve bazen van AC Milan. Zij reisden daarop zelf ook af naar België om een akkoord te vinden met Club, al lukte dat uiteindelijk niet. Pas een week later en na een nieuwe onderhandelingsronde in Zwitserland slaagden ze erin om Blauw-Zwart te overtuigen om vrede te nemen met hun bod.

Was Leeds ook een goede keuze geweest voor De Ketelaere?

Meest recent

KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

7
7
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

48
48
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

112
112
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

157
157
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

457
457
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

54
54
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

207
207
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

38
38
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

86
86
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

116
116
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

167
167
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

532
532
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

309
309
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

202
202
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

414
414
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

276
276
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

268
268
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

269
269
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

630
630
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

190
190
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

133
133
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

68
68
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

35
35
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

166
166

Meer sportnieuws