'Chelsea haalt alweer uit met transfer van 75 miljoen euro'

door
'Chelsea haalt alweer uit met transfer van 75 miljoen euro'

Vrijdagavond wordt de Premier League weer op gang getrapt met een wedstrijd tussen Crystal Palace en Arsenal, waarna een dag later enkele titelkandidaten zich meteen mogen presenteren. Chelsea trekt zaterdagavond bijvoorbeeld naar Everton voor zijn opener. Vlak voor die eerste match is het echter nog bijzonder druk op Stamford Bridge.


Donderdag werd met Carney Chukwuemeka nog een talentvolle aanwinst voorgesteld en de club kondigde ook aan dat het Cesar Azpilicueta uit de klauwen van FC Barcelona wist te houden, want de aanvoerder verlengde zijn contract. Maar Chelsea is nog lang niet voldaan. Er zou nog een megabod op komst zijn voor Leicester-verdediger Wesley Fofana, terwijl een andere peperdure transfer ook snel rond zal zijn.

The Athletic meldt namelijk dat Chelsea een akkoord bereikt heeft met Brighton over de transfer van Marc Cucurella. De Spaanse linksachter leek onlangs nog op weg naar Manchester City, maar dat struikelde over de hoge eisen van Brighton. Chelsea is wel bereid om diep in de buidel te tasten en legt maar liefst 67 miljoen euro neer. Met bonussen kan die som nog oplopen tot 75 miljoen. Bovendien mag Brighton in ruil ook nog eens de 19-jarige verdediger Levi Colwill voor een jaar gratis huren.

GEJUICH IN BARCELONA
Brighton maakt forse winst op Cucurella, want een jaar geleden betaalde het 'amper' 18 miljoen euro om hem over te nemen van Getafe. De transfer zal ook enthousiast onthaald worden bij FC Barcelona, waar de Spanjaard zijn opleiding genoot. Zij zullen in principe nog een graantje van die transfersom mee pikken, terwijl de transfer van Cucurella ook betekent dat in principe voor hen de weg open ligt om Marcos Alonso van Chelsea over te nemen.

LEES OOK: Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

Is Chelsea komend seizoen titelkandidaat?

Meest recent

'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

12
12
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

15
15
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

23
23
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

34
34
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

126
126
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

114
114
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

112
112
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

86
86
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

132
132
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

194
194
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

26
26
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

136
136
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

328
328
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

163
163
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

81
81
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

40
40
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

338
338
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

81
81
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

193
193
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

333
333
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

113
113
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

192
192
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

156
156

Meer sportnieuws