'Chelsea haalt alweer uit met transfer van 75 miljoen euro'

door
'Chelsea haalt alweer uit met transfer van 75 miljoen euro'

Vrijdagavond wordt de Premier League weer op gang getrapt met een wedstrijd tussen Crystal Palace en Arsenal, waarna een dag later enkele titelkandidaten zich meteen mogen presenteren. Chelsea trekt zaterdagavond bijvoorbeeld naar Everton voor zijn opener. Vlak voor die eerste match is het echter nog bijzonder druk op Stamford Bridge.


Donderdag werd met Carney Chukwuemeka nog een talentvolle aanwinst voorgesteld en de club kondigde ook aan dat het Cesar Azpilicueta uit de klauwen van FC Barcelona wist te houden, want de aanvoerder verlengde zijn contract. Maar Chelsea is nog lang niet voldaan. Er zou nog een megabod op komst zijn voor Leicester-verdediger Wesley Fofana, terwijl een andere peperdure transfer ook snel rond zal zijn.

The Athletic meldt namelijk dat Chelsea een akkoord bereikt heeft met Brighton over de transfer van Marc Cucurella. De Spaanse linksachter leek onlangs nog op weg naar Manchester City, maar dat struikelde over de hoge eisen van Brighton. Chelsea is wel bereid om diep in de buidel te tasten en legt maar liefst 67 miljoen euro neer. Met bonussen kan die som nog oplopen tot 75 miljoen. Bovendien mag Brighton in ruil ook nog eens de 19-jarige verdediger Levi Colwill voor een jaar gratis huren.

GEJUICH IN BARCELONA
Brighton maakt forse winst op Cucurella, want een jaar geleden betaalde het 'amper' 18 miljoen euro om hem over te nemen van Getafe. De transfer zal ook enthousiast onthaald worden bij FC Barcelona, waar de Spanjaard zijn opleiding genoot. Zij zullen in principe nog een graantje van die transfersom mee pikken, terwijl de transfer van Cucurella ook betekent dat in principe voor hen de weg open ligt om Marcos Alonso van Chelsea over te nemen.

LEES OOK: ‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Is Chelsea komend seizoen titelkandidaat?

Meest recent

Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

0
0
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

4
4
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

25
25
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

57
57
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

79
79
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

149
149
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

48
48
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

138
138
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

378
378
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

194
194
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

42
42
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

175
175
Play-Off-boost AA Gent: De Mil heeft uitstekend nieuws

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

211
211
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

84
84
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

163
163
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

208
208
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

229
229
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

156
156
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

338
338
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

251
251
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

71
71
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

43
43
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

151
151

Meer sportnieuws