'Chelsea haalt alweer uit met transfer van 75 miljoen euro'

door
'Chelsea haalt alweer uit met transfer van 75 miljoen euro'

Vrijdagavond wordt de Premier League weer op gang getrapt met een wedstrijd tussen Crystal Palace en Arsenal, waarna een dag later enkele titelkandidaten zich meteen mogen presenteren. Chelsea trekt zaterdagavond bijvoorbeeld naar Everton voor zijn opener. Vlak voor die eerste match is het echter nog bijzonder druk op Stamford Bridge.


Donderdag werd met Carney Chukwuemeka nog een talentvolle aanwinst voorgesteld en de club kondigde ook aan dat het Cesar Azpilicueta uit de klauwen van FC Barcelona wist te houden, want de aanvoerder verlengde zijn contract. Maar Chelsea is nog lang niet voldaan. Er zou nog een megabod op komst zijn voor Leicester-verdediger Wesley Fofana, terwijl een andere peperdure transfer ook snel rond zal zijn.

The Athletic meldt namelijk dat Chelsea een akkoord bereikt heeft met Brighton over de transfer van Marc Cucurella. De Spaanse linksachter leek onlangs nog op weg naar Manchester City, maar dat struikelde over de hoge eisen van Brighton. Chelsea is wel bereid om diep in de buidel te tasten en legt maar liefst 67 miljoen euro neer. Met bonussen kan die som nog oplopen tot 75 miljoen. Bovendien mag Brighton in ruil ook nog eens de 19-jarige verdediger Levi Colwill voor een jaar gratis huren.

GEJUICH IN BARCELONA
Brighton maakt forse winst op Cucurella, want een jaar geleden betaalde het 'amper' 18 miljoen euro om hem over te nemen van Getafe. De transfer zal ook enthousiast onthaald worden bij FC Barcelona, waar de Spanjaard zijn opleiding genoot. Zij zullen in principe nog een graantje van die transfersom mee pikken, terwijl de transfer van Cucurella ook betekent dat in principe voor hen de weg open ligt om Marcos Alonso van Chelsea over te nemen.

LEES OOK: ‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Is Chelsea komend seizoen titelkandidaat?

Meest recent

Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

4
4
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

13
13
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

51
51
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

8
8
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

14
14
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

43
43
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

103
103
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

23
23
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

63
63
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

12
12
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

45
45
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

74
74
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

22
22
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

166
166
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

72
72
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

61
61
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

142
142
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

33
33
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

122
122
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

70
70
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

26
26
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

89
89
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

33
33
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

240
240
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

182
182

Meer sportnieuws