'Chelsea haalt alweer uit met transfer van 75 miljoen euro'

door
'Chelsea haalt alweer uit met transfer van 75 miljoen euro'

Vrijdagavond wordt de Premier League weer op gang getrapt met een wedstrijd tussen Crystal Palace en Arsenal, waarna een dag later enkele titelkandidaten zich meteen mogen presenteren. Chelsea trekt zaterdagavond bijvoorbeeld naar Everton voor zijn opener. Vlak voor die eerste match is het echter nog bijzonder druk op Stamford Bridge.


Donderdag werd met Carney Chukwuemeka nog een talentvolle aanwinst voorgesteld en de club kondigde ook aan dat het Cesar Azpilicueta uit de klauwen van FC Barcelona wist te houden, want de aanvoerder verlengde zijn contract. Maar Chelsea is nog lang niet voldaan. Er zou nog een megabod op komst zijn voor Leicester-verdediger Wesley Fofana, terwijl een andere peperdure transfer ook snel rond zal zijn.

The Athletic meldt namelijk dat Chelsea een akkoord bereikt heeft met Brighton over de transfer van Marc Cucurella. De Spaanse linksachter leek onlangs nog op weg naar Manchester City, maar dat struikelde over de hoge eisen van Brighton. Chelsea is wel bereid om diep in de buidel te tasten en legt maar liefst 67 miljoen euro neer. Met bonussen kan die som nog oplopen tot 75 miljoen. Bovendien mag Brighton in ruil ook nog eens de 19-jarige verdediger Levi Colwill voor een jaar gratis huren.

GEJUICH IN BARCELONA
Brighton maakt forse winst op Cucurella, want een jaar geleden betaalde het 'amper' 18 miljoen euro om hem over te nemen van Getafe. De transfer zal ook enthousiast onthaald worden bij FC Barcelona, waar de Spanjaard zijn opleiding genoot. Zij zullen in principe nog een graantje van die transfersom mee pikken, terwijl de transfer van Cucurella ook betekent dat in principe voor hen de weg open ligt om Marcos Alonso van Chelsea over te nemen.

LEES OOK: Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

Is Chelsea komend seizoen titelkandidaat?

Meest recent

'Plotse wending: Anderlecht lonkt naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

7
7
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

128
128
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

111
111
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

74
74
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

372
372
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

274
274
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

212
212
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

134
134
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

229
229
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

389
389
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

56
56
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

121
121
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

55
55
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

242
242
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

183
183
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

61
61
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

62
62
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

93
93
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

193
193
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

139
139
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

120
120
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

405
405
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

97
97
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

107
107
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

821
821

Meer sportnieuws