'Chelsea haalt alweer uit met transfer van 75 miljoen euro'

door
'Chelsea haalt alweer uit met transfer van 75 miljoen euro'

Vrijdagavond wordt de Premier League weer op gang getrapt met een wedstrijd tussen Crystal Palace en Arsenal, waarna een dag later enkele titelkandidaten zich meteen mogen presenteren. Chelsea trekt zaterdagavond bijvoorbeeld naar Everton voor zijn opener. Vlak voor die eerste match is het echter nog bijzonder druk op Stamford Bridge.


Donderdag werd met Carney Chukwuemeka nog een talentvolle aanwinst voorgesteld en de club kondigde ook aan dat het Cesar Azpilicueta uit de klauwen van FC Barcelona wist te houden, want de aanvoerder verlengde zijn contract. Maar Chelsea is nog lang niet voldaan. Er zou nog een megabod op komst zijn voor Leicester-verdediger Wesley Fofana, terwijl een andere peperdure transfer ook snel rond zal zijn.

The Athletic meldt namelijk dat Chelsea een akkoord bereikt heeft met Brighton over de transfer van Marc Cucurella. De Spaanse linksachter leek onlangs nog op weg naar Manchester City, maar dat struikelde over de hoge eisen van Brighton. Chelsea is wel bereid om diep in de buidel te tasten en legt maar liefst 67 miljoen euro neer. Met bonussen kan die som nog oplopen tot 75 miljoen. Bovendien mag Brighton in ruil ook nog eens de 19-jarige verdediger Levi Colwill voor een jaar gratis huren.

GEJUICH IN BARCELONA
Brighton maakt forse winst op Cucurella, want een jaar geleden betaalde het 'amper' 18 miljoen euro om hem over te nemen van Getafe. De transfer zal ook enthousiast onthaald worden bij FC Barcelona, waar de Spanjaard zijn opleiding genoot. Zij zullen in principe nog een graantje van die transfersom mee pikken, terwijl de transfer van Cucurella ook betekent dat in principe voor hen de weg open ligt om Marcos Alonso van Chelsea over te nemen.

LEES OOK: Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

Is Chelsea komend seizoen titelkandidaat?

Meest recent

'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

88
88
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

118
118
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

194
194
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

100
100
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

57
57
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

37
37
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

212
212
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

370
370
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

220
220
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

128
128
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

368
368
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

195
195
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

370
370
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

162
162
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

92
92
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

645
645
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

308
308
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

729
729
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

503
503
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

306
306
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

192
192
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

161
161
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

121
121
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

109
109

Meer sportnieuws