'Everton gaat na Onana voor tweede Rode Duivel'

door
'Everton gaat na Onana voor tweede Rode Duivel'

Everton kende vorig seizoen een rampjaar. De Toffees konden hun ambities nooit waarmaken en moesten een heel seizoen vechten tegen de degradatie, waarbij ze uiteindelijk slechts vier punten overschot hadden. Komend seizoen willen ze absoluut beter doen dan een zestiende plaats en dus mogen we de komende weken nog heel wat investeringen verwachten.


Zo willen ze het middenveld niet alleen versterken met Idrissa Gueye (PSG), maar ook met Amadou Onana. De jonge middenvelder van Lille heeft zelf ook zijn zinnen gezet op een transfer naar Everton, dat hij boven West Ham verkiest. Die deal zou dus vrij snel rond kunnen komen, maar de 20-jarige is mogelijk niet de enige Rode Duivel die deze zomer in Goodison Park neerstrijkt.

Everton is ook nog dringend op zoek naar een spits omdat aanvalsleider Dominic Calvert-Lewin in de lappenmand ligt en zou daarvoor volgens Het Laatste Nieuws denken aan Michy Batshuayi. Die keerde deze zomer terug bij Chelsea, maar lijkt daar alweer niet op speelminuten te moeten rekenen. Een jaar voor het verstrijken van zijn contract hopen de Blues hem te kunnen verkopen.

OBSTAKEL
Daar zou het schoentje echter kunnen knellen, want Everton zou net als het eveneens geïnteresseerde Wolverhampton liever Batshuayi willen huren. In dat geval zou de 28-jarige wel opnieuw zijn contract bij Chelsea moeten verlengen, zoals hij ook vorige zomer al deed. Of ze dat op Stamford Bridge ook zien zitten, valt nog af te wachten. Sinds deze zomer zijn er immers beperkingen op het aantal spelers dat een club mag verhuren en mogelijk spaart Chelsea die uitleenbeurten liever voor spelers in wie het wel nog gelooft.

Batshuayi kan best kiezen voor...

Meest recent

De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

49
49
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

444
444
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

40
40
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

115
115
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

488
488
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

51
51
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

113
113
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

187
187
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

70
70
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

160
160
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

491
491
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

32
32
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

29
29
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

196
196
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

252
252
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

515
515
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

196
196
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

168
168
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

148
148
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

94
94
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

80
80
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

396
396
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

101
101

Meer sportnieuws