'Club Brugge haalt uit en legt 13 miljoen euro op tafel'

door
'Club Brugge haalt uit en legt 13 miljoen euro op tafel'

Club Brugge is van plan de concurrentie nog weg te blazen met enkele miljoenendeals. Blauw-Zwart gaat de kern nog gevoelig versterken. De Bruggelingen willen twee spelers vastleggen en dat mag blijkbaar wat kosten.


Volgens de doorgaans zeer goed geïnformeerde journalist Farzam Abolhosseini is Club Brugge bereid om iets meer dan 10 miljoen euro te betalen om Rasmus Hojlund aan te trekken. De 19-jarige Deense aanvaller speelt voor Sturm Graz, waar hij een garantie is op goals. De spits, die in januari voor 1,8 miljoen euro werd weggehaald bij FC Kopenhagen, was bij Sturm Graz goed voor 9 goals en 3 assists in 15 wedstrijden. Club Brugge zou zo wel héél erg veel geld op tafel willen leggen voor de jonge spits.

CLUB NXT

Club Brugge blijft ook buitenlandse versterkingen halen voor het tweede elftal, wat toch hoogst ongelukkig is aangezien het net de opzet was om jonge Belgische talenten ervaring te laten opdoen in de Challenger Pro League. Club Brugge is volgens dezelfde journalist bereid om 3 miljoen euro te betalen voor Valdemar Andreasen. De 17-jarige aanvallende middenvelder speelt bij FC Midtyjlland en hij wordt aanzien als één van de grootste Deense talenten. Hij zal eerst ervaring mogen opdoen bij Club NXT, als de landskampioen een deal weet te sluiten over zijn transfer.

LEES OOK: Vormer doet fans dromen van terugkeer naar Club Brugge

Zullen beiden naar Brugge komen?

Meest recent

Vormer doet fans dromen van terugkeer naar Club Brugge

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

0
0
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

29
29
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

74
74
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

175
175
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

159
159
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

119
119
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

167
167
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

199
199
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

358
358
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

236
236
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

75
75
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

261
261
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

134
134
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

183
183
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

511
511
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

64
64
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

197
197
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

552
552
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

180
180
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

246
246
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

311
311
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

536
536
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

265
265
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

587
587

Meer sportnieuws