'Zirkzee op weg naar de Premier League'

door
'Zirkzee op weg naar de Premier League'

Joshua Zirkzee groeide vorig seizoen uit tot één van de revelaties bij Anderlecht en met achttien goals en dertien assists in alle competities liet hij ook zeer fraaie statistieken optekenen. Paars-Wit had de Nederlander dan ook graag nog langer gehouden, maar dat bleek financieel niet haalbaar en dus haalde het Sebastiano Esposito en Fabio Silva aan boord.


Zirkzee keerde op zijn beurt dan weer terug naar Bayern München, waar hij zich in de voorbereiding aan Julian Nagelsmann mocht tonen. Ondanks het vertrek van Robert Lewandowski lijken de kansen voor de 21-jarige Nederlander bij de Duitse kampioen echter weer schaars te zijn. In de Supercup tegen RB Leipzig kwam hij vorig weekend in ieder geval niet van de bank.

Gelukkig lijkt er wel een oplossing in de maak te zijn, want de Premier League biedt Zirkzee soelaas. Evening Standard weet te melden dat Fulham de onderhandelingen voor een transfer opgestart heeft. Ook Bournemouth en Southampton toonden al interesse, maar Zirkzee zou de voorkeur geven aan een transfer naar Craven Cottage. Hij kwam er in beeld nadat Fulham naast de komst van Iké Ugbo greep, want KRC Genk gaat de Canadees normaliter verkopen aan Troyes.

MITROGOAL
Zirkzee moet Fulham extra offensieve vuurkracht bezorgen. Met Fabio Carvalho verloor het in de zomer een groot talent aan Liverpool, maar trainer Marco Silva kan wel nog steeds beschikken over twee vlotscorende spitsen. Aleksandar Mitrovic trapte vorig seizoen alle records aan diggelen door maar liefst 43 keer te scoren in de Championship, terwijl ook doublure Rodrigo Muniz gemiddeld goed was voor een doelpunt elke 92 minuten.

LEES OOK: Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

Zou Fulham een goede stap zijn voor Zirkzee?

Meest recent

'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

1
1
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

1
1
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

21
21
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

81
81
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

87
87
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

92
92
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

51
51
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

42
42
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

92
92
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

61
61
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

313
313
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

308
308
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

268
268
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

22
22
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

98
98
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

216
216
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

101
101
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

74
74
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

244
244
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

367
367
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

90
90
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

320
320
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

299
299
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

345
345

Meer sportnieuws