'Zirkzee op weg naar de Premier League'

136 stemmen
'Zirkzee op weg naar de Premier League'

Joshua Zirkzee groeide vorig seizoen uit tot één van de revelaties bij Anderlecht en met achttien goals en dertien assists in alle competities liet hij ook zeer fraaie statistieken optekenen. Paars-Wit had de Nederlander dan ook graag nog langer gehouden, maar dat bleek financieel niet haalbaar en dus haalde het Sebastiano Esposito en Fabio Silva aan boord.


Zirkzee keerde op zijn beurt dan weer terug naar Bayern München, waar hij zich in de voorbereiding aan Julian Nagelsmann mocht tonen. Ondanks het vertrek van Robert Lewandowski lijken de kansen voor de 21-jarige Nederlander bij de Duitse kampioen echter weer schaars te zijn. In de Supercup tegen RB Leipzig kwam hij vorig weekend in ieder geval niet van de bank.

Gelukkig lijkt er wel een oplossing in de maak te zijn, want de Premier League biedt Zirkzee soelaas. Evening Standard weet te melden dat Fulham de onderhandelingen voor een transfer opgestart heeft. Ook Bournemouth en Southampton toonden al interesse, maar Zirkzee zou de voorkeur geven aan een transfer naar Craven Cottage. Hij kwam er in beeld nadat Fulham naast de komst van Iké Ugbo greep, want KRC Genk gaat de Canadees normaliter verkopen aan Troyes.

MITROGOAL
Zirkzee moet Fulham extra offensieve vuurkracht bezorgen. Met Fabio Carvalho verloor het in de zomer een groot talent aan Liverpool, maar trainer Marco Silva kan wel nog steeds beschikken over twee vlotscorende spitsen. Aleksandar Mitrovic trapte vorig seizoen alle records aan diggelen door maar liefst 43 keer te scoren in de Championship, terwijl ook doublure Rodrigo Muniz gemiddeld goed was voor een doelpunt elke 92 minuten.

🚀

Zou Fulham een goede stap zijn voor Zirkzee?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

10
10
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

43
43
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

10
10
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

94
94
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

92
92
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

18
18
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

23
23
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

100
100
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

182
182
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

50
50
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

165
165
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

35
35
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

176
176
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

257
257
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

101
101
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

396
396
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

555
555
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

144
144
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

223
223
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

300
300
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

292
292
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

569
569
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws