'Anderlecht ziet Trebel alsnog vertrekken'

door
'Anderlecht ziet Trebel alsnog vertrekken'

De voorbije jaren probeerde Anderlecht verwoed om van Adrien Trebel en zijn zware contract verlost te raken, maar zonder succes. De Franse middenvelder vertoefde zelfs enkele periodes in de B-kern, maar zelfs dat leidde niet tot een transfer. Nadat hij in de tweede helft van vorig seizoen wel op huurbasis bij Lausanne-Sport speelde, sloot Felice Mazzu hem deze zomer dan maar opnieuw in de armen.


Trebel kreeg weer zijn kans bij de A-kern en wist zelfs een basisplaats te veroveren. Hij kreeg in de eerste twee competitiewedstrijden de voorkeur op onder meer Kristoffer Olsson en vormde samen met Majeed Ashimeru een tandem op het middenveld. Maar net nu hij weer belangrijk lijkt te gaan worden, zou Trebel alsnog het Lotto Park kunnen verlaten.

Volgens de Turkse journalist Murat Bayraktar is Trebel namelijk in gesprek met Giresunspor, dat vorig seizoen met een zestiende plaats net het behoud in de Süper Lig wist te verzekeren. Zij zouden in Trebel hun nieuwe nummer tien zien. De Turken zullen dan wel aan de looneisen van de 31-jarige moeten zien te voldoen, want bij Anderlecht strijkt hij nog altijd meer dan 2 miljoen euro per jaar op.

TRANSFERSOM
Bij Anderlecht zullen ze ondanks zijn basisplaats wellicht wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Het salaris van Trebel weegt nog steeds zeer zwaar op de begroting van de club en met Olsson en ook nog Marco Kana heeft Mazzu alternatieven achter de hand. Bovendien gaat Trebel zijn laatste contractjaar in, wat betekent dat dit de laatste kans is om nog een (bescheiden) transfersom te vangen.


LEES OOK: Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

Moet Anderlecht meewerken aan een vertrek?

Meest recent

Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

13
13
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

38
38
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

82
82
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

298
298
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

28
28
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

35
35
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

24
24
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

57
57
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

26
26
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

136
136
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

54
54
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

42
42
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1158
1158
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

34
34
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

48
48
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

61
61
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

495
495
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

145
145
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

757
757
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

491
491
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

73
73
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

82
82
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

908
908
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

654
654
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

145
145

Meer sportnieuws