'Anderlecht ziet Trebel alsnog vertrekken'

door
'Anderlecht ziet Trebel alsnog vertrekken'

De voorbije jaren probeerde Anderlecht verwoed om van Adrien Trebel en zijn zware contract verlost te raken, maar zonder succes. De Franse middenvelder vertoefde zelfs enkele periodes in de B-kern, maar zelfs dat leidde niet tot een transfer. Nadat hij in de tweede helft van vorig seizoen wel op huurbasis bij Lausanne-Sport speelde, sloot Felice Mazzu hem deze zomer dan maar opnieuw in de armen.


Trebel kreeg weer zijn kans bij de A-kern en wist zelfs een basisplaats te veroveren. Hij kreeg in de eerste twee competitiewedstrijden de voorkeur op onder meer Kristoffer Olsson en vormde samen met Majeed Ashimeru een tandem op het middenveld. Maar net nu hij weer belangrijk lijkt te gaan worden, zou Trebel alsnog het Lotto Park kunnen verlaten.

Volgens de Turkse journalist Murat Bayraktar is Trebel namelijk in gesprek met Giresunspor, dat vorig seizoen met een zestiende plaats net het behoud in de Süper Lig wist te verzekeren. Zij zouden in Trebel hun nieuwe nummer tien zien. De Turken zullen dan wel aan de looneisen van de 31-jarige moeten zien te voldoen, want bij Anderlecht strijkt hij nog altijd meer dan 2 miljoen euro per jaar op.

TRANSFERSOM
Bij Anderlecht zullen ze ondanks zijn basisplaats wellicht wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Het salaris van Trebel weegt nog steeds zeer zwaar op de begroting van de club en met Olsson en ook nog Marco Kana heeft Mazzu alternatieven achter de hand. Bovendien gaat Trebel zijn laatste contractjaar in, wat betekent dat dit de laatste kans is om nog een (bescheiden) transfersom te vangen.


LEES OOK: Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Moet Anderlecht meewerken aan een vertrek?

Meest recent

Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

39
39
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

350
350
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

167
167
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

192
192
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

221
221
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

631
631
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

18
18
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

189
189
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

333
333
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

187
187
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

61
61
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

288
288
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

82
82
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

96
96
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

252
252
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

386
386
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

126
126
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

101
101
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

180
180
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

255
255
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

1212
1212
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

209
209
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

314
314
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

178
178

Meer sportnieuws