'Anderlecht ziet Trebel alsnog vertrekken'

674 stemmen
'Anderlecht ziet Trebel alsnog vertrekken'

De voorbije jaren probeerde Anderlecht verwoed om van Adrien Trebel en zijn zware contract verlost te raken, maar zonder succes. De Franse middenvelder vertoefde zelfs enkele periodes in de B-kern, maar zelfs dat leidde niet tot een transfer. Nadat hij in de tweede helft van vorig seizoen wel op huurbasis bij Lausanne-Sport speelde, sloot Felice Mazzu hem deze zomer dan maar opnieuw in de armen.


Trebel kreeg weer zijn kans bij de A-kern en wist zelfs een basisplaats te veroveren. Hij kreeg in de eerste twee competitiewedstrijden de voorkeur op onder meer Kristoffer Olsson en vormde samen met Majeed Ashimeru een tandem op het middenveld. Maar net nu hij weer belangrijk lijkt te gaan worden, zou Trebel alsnog het Lotto Park kunnen verlaten.

Volgens de Turkse journalist Murat Bayraktar is Trebel namelijk in gesprek met Giresunspor, dat vorig seizoen met een zestiende plaats net het behoud in de Süper Lig wist te verzekeren. Zij zouden in Trebel hun nieuwe nummer tien zien. De Turken zullen dan wel aan de looneisen van de 31-jarige moeten zien te voldoen, want bij Anderlecht strijkt hij nog altijd meer dan 2 miljoen euro per jaar op.

TRANSFERSOM
Bij Anderlecht zullen ze ondanks zijn basisplaats wellicht wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Het salaris van Trebel weegt nog steeds zeer zwaar op de begroting van de club en met Olsson en ook nog Marco Kana heeft Mazzu alternatieven achter de hand. Bovendien gaat Trebel zijn laatste contractjaar in, wat betekent dat dit de laatste kans is om nog een (bescheiden) transfersom te vangen.


LEES OOK: Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Moet Anderlecht meewerken aan een vertrek?

Meest recent

Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

3
3
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

47
47
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

247
247
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

135
135
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

252
252
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

103
103
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

74
74
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

468
468
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

185
185
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

414
414
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

366
366
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

160
160
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

682
682
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

215
215
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

582
582
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

155
155
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

817
817
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

269
269
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

970
970
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

546
546
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

216
216
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

398
398
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1542
1542
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

516
516
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

344
344

Meer sportnieuws