TRANSFERUURTJE: 'Club pakt stevig uit, uittocht Genk'

593 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club pakt stevig uit, uittocht Genk'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat of zelfs al begonnen is, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zijn het bijzonder drukke dagen. Dinsdag werd ook nog eens de transfer van Stanley Nsoki naar Hoffenheim afgerond. Club vangt een dikke 12 miljoen euro voor zijn verdediger. Daar blijft het echter niet bij, want er zal nog volk vertrekken. Vincent Mannaert geeft aan dat ook Noa Lang en Ruud Vormer nog kunnen gaan vertrekken.



Daarnaast is er ook interesse voor Simon Mignolet. De komende dagen zou Napoli wat harder aan zijn mouw kunnen gaan trekken, want de Italianen twijfelen of ze Kepa Arrizabalaga wel moeten aantrekken. De voorwaarden van Chelsea voor een huurtransfer liggen immers behoorlijk hoog en daardoor komt Mignolet weer in beeld.

Ook aan inkomende zijde beweegt er echter één en ander. Jurgen Ekkelenkamp lijkt de volgende aanwinst te gaan worden, want Club zou een akkoord bereikt hebben met Hertha BSC over een transfersom van 5 miljoen euro, terwijl ze ook met de speler zelf rond zijn. De jonge Nederlander stond ook in de belangstelling van Antwerp, maar de landskampioen is zijn rivaal dus te snel af.



Daarnaast zou er nog versterking kunnen komen op het middenveld. Club zou namelijk ook nog bij Corinthians een bod neergelegd hebben voor Matheus Vital, een 24-jarige middenvelder. De Brazilianen zouden het bod nog bestuderen, want ze zouden meer in gedachten hebben dan de 2,5 miljoen euro plus een percentage op een doorverkoop die Club biedt.

Bij KRC Genk lijkt er stilaan een leegloop op gang te komen. De Limburgers zouden deze zomer immers ook nog afscheid kunnen moeten nemen van Daniel Muñoz én Angelo Preciado. Muños geniet interesse van Fiorentina en uit Mexico, terwijl ook Preciado naar het buitenland kan en wil om meer speelminuten te vergaren. Genk wil het vertrek van de rechtsachters wel opvangen met de komst van Rasmus Carstensen. Ze zouden al een akkoord met Silkeborg hebben over een transfersom van 3 miljoen euro.



Ook Cyriel Dessers is op weg naar de uitgang. De spits wil zelf graag zijn kans gaan bij Cremonese en de Italianen lijken ook op weg om een akkoord te vinden met Genk. Ze zijn namelijk bereid om te voldoen aan de vraagprijs van de Limburgers door 6,5 miljoen euro op tafel te leggen. Bij de Italiaanse promovendus zou hij een duo moeten gaan vormen met David Okereke (ex-Club Brugge).

Anderlecht moet dan weer echt een vertrek van Sergio Gomez beginnen vrezen. Manchester City is inmiddels ook met een eerste bod gekomen, al voldeed dat nog niet aan de verwachtingen van Paars-Wit. De Spanjaard heeft zelf echter zijn zinnen gezet op een transfer. Bij City denken ze erover na om hem komend seizoen nog uit te lenen aan Girona, al is daar nog geen definitieve beslissing over gevallen.



BUITENLAND

Zakaria Bakkali mag zich weer voetballer noemen. De ex-Rode Duivel zat een maand zonder club nadat hij bij Anderlecht een jaar in de B-kern vertoefde en daarna geen nieuw contract meer kreeg, maar gaat nu weer aan de slag. Hij keert verrassend terug naar Nederland, waar hij een contract voor twee seizoenen getekend heeft bij RKC Waalwijk.

Bij FC Barcelona gooien ze deze zomer ondanks de aanhoudende financiële problemen weer met miljoenen en de Catalanen hebben nog een straffe transfer in gedachten. Ze hebben namelijk hun zinnen gezet op Bernardo Silva, die zelf alvast graag de overstap wil maken naar Camp Nou. Manchester City wil wel minstens 70 miljoen euro om te overwegen om mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Zal Club Brugge versterkt uit deze zomer komen?

Meest recent

Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

65
65
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

58
58
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

153
153
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

242
242
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

219
219
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

474
474
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

146
146
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

162
162
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

330
330
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1411
1411
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

141
141
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

168
168
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

119
119
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

81
81
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

47
47
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

203
203
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

269
269
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

195
195
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

27
27
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

314
314
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

409
409
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

230
230
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

134
134

Meer sportnieuws