TRANSFERUURTJE: 'Club pakt stevig uit, uittocht Genk'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club pakt stevig uit, uittocht Genk'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat of zelfs al begonnen is, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zijn het bijzonder drukke dagen. Dinsdag werd ook nog eens de transfer van Stanley Nsoki naar Hoffenheim afgerond. Club vangt een dikke 12 miljoen euro voor zijn verdediger. Daar blijft het echter niet bij, want er zal nog volk vertrekken. Vincent Mannaert geeft aan dat ook Noa Lang en Ruud Vormer nog kunnen gaan vertrekken.



Daarnaast is er ook interesse voor Simon Mignolet. De komende dagen zou Napoli wat harder aan zijn mouw kunnen gaan trekken, want de Italianen twijfelen of ze Kepa Arrizabalaga wel moeten aantrekken. De voorwaarden van Chelsea voor een huurtransfer liggen immers behoorlijk hoog en daardoor komt Mignolet weer in beeld.

Ook aan inkomende zijde beweegt er echter één en ander. Jurgen Ekkelenkamp lijkt de volgende aanwinst te gaan worden, want Club zou een akkoord bereikt hebben met Hertha BSC over een transfersom van 5 miljoen euro, terwijl ze ook met de speler zelf rond zijn. De jonge Nederlander stond ook in de belangstelling van Antwerp, maar de landskampioen is zijn rivaal dus te snel af.



Daarnaast zou er nog versterking kunnen komen op het middenveld. Club zou namelijk ook nog bij Corinthians een bod neergelegd hebben voor Matheus Vital, een 24-jarige middenvelder. De Brazilianen zouden het bod nog bestuderen, want ze zouden meer in gedachten hebben dan de 2,5 miljoen euro plus een percentage op een doorverkoop die Club biedt.

Bij KRC Genk lijkt er stilaan een leegloop op gang te komen. De Limburgers zouden deze zomer immers ook nog afscheid kunnen moeten nemen van Daniel Muñoz én Angelo Preciado. Muños geniet interesse van Fiorentina en uit Mexico, terwijl ook Preciado naar het buitenland kan en wil om meer speelminuten te vergaren. Genk wil het vertrek van de rechtsachters wel opvangen met de komst van Rasmus Carstensen. Ze zouden al een akkoord met Silkeborg hebben over een transfersom van 3 miljoen euro.



Ook Cyriel Dessers is op weg naar de uitgang. De spits wil zelf graag zijn kans gaan bij Cremonese en de Italianen lijken ook op weg om een akkoord te vinden met Genk. Ze zijn namelijk bereid om te voldoen aan de vraagprijs van de Limburgers door 6,5 miljoen euro op tafel te leggen. Bij de Italiaanse promovendus zou hij een duo moeten gaan vormen met David Okereke (ex-Club Brugge).

Anderlecht moet dan weer echt een vertrek van Sergio Gomez beginnen vrezen. Manchester City is inmiddels ook met een eerste bod gekomen, al voldeed dat nog niet aan de verwachtingen van Paars-Wit. De Spanjaard heeft zelf echter zijn zinnen gezet op een transfer. Bij City denken ze erover na om hem komend seizoen nog uit te lenen aan Girona, al is daar nog geen definitieve beslissing over gevallen.



BUITENLAND

Zakaria Bakkali mag zich weer voetballer noemen. De ex-Rode Duivel zat een maand zonder club nadat hij bij Anderlecht een jaar in de B-kern vertoefde en daarna geen nieuw contract meer kreeg, maar gaat nu weer aan de slag. Hij keert verrassend terug naar Nederland, waar hij een contract voor twee seizoenen getekend heeft bij RKC Waalwijk.

Bij FC Barcelona gooien ze deze zomer ondanks de aanhoudende financiële problemen weer met miljoenen en de Catalanen hebben nog een straffe transfer in gedachten. Ze hebben namelijk hun zinnen gezet op Bernardo Silva, die zelf alvast graag de overstap wil maken naar Camp Nou. Manchester City wil wel minstens 70 miljoen euro om te overwegen om mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

Zal Club Brugge versterkt uit deze zomer komen?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

185
185
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

69
69
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

9
9
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

65
65
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

47
47
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

67
67
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

256
256
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

32
32
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

402
402
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

263
263
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

353
353
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

26
26
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

34
34
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

117
117
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

71
71
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

444
444
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

167
167
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

338
338
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

130
130
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

482
482
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

295
295
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

183
183

Meer sportnieuws