TRANSFERUURTJE: 'Club pakt stevig uit, uittocht Genk'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club pakt stevig uit, uittocht Genk'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat of zelfs al begonnen is, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zijn het bijzonder drukke dagen. Dinsdag werd ook nog eens de transfer van Stanley Nsoki naar Hoffenheim afgerond. Club vangt een dikke 12 miljoen euro voor zijn verdediger. Daar blijft het echter niet bij, want er zal nog volk vertrekken. Vincent Mannaert geeft aan dat ook Noa Lang en Ruud Vormer nog kunnen gaan vertrekken.



Daarnaast is er ook interesse voor Simon Mignolet. De komende dagen zou Napoli wat harder aan zijn mouw kunnen gaan trekken, want de Italianen twijfelen of ze Kepa Arrizabalaga wel moeten aantrekken. De voorwaarden van Chelsea voor een huurtransfer liggen immers behoorlijk hoog en daardoor komt Mignolet weer in beeld.

Ook aan inkomende zijde beweegt er echter één en ander. Jurgen Ekkelenkamp lijkt de volgende aanwinst te gaan worden, want Club zou een akkoord bereikt hebben met Hertha BSC over een transfersom van 5 miljoen euro, terwijl ze ook met de speler zelf rond zijn. De jonge Nederlander stond ook in de belangstelling van Antwerp, maar de landskampioen is zijn rivaal dus te snel af.



Daarnaast zou er nog versterking kunnen komen op het middenveld. Club zou namelijk ook nog bij Corinthians een bod neergelegd hebben voor Matheus Vital, een 24-jarige middenvelder. De Brazilianen zouden het bod nog bestuderen, want ze zouden meer in gedachten hebben dan de 2,5 miljoen euro plus een percentage op een doorverkoop die Club biedt.

Bij KRC Genk lijkt er stilaan een leegloop op gang te komen. De Limburgers zouden deze zomer immers ook nog afscheid kunnen moeten nemen van Daniel Muñoz én Angelo Preciado. Muños geniet interesse van Fiorentina en uit Mexico, terwijl ook Preciado naar het buitenland kan en wil om meer speelminuten te vergaren. Genk wil het vertrek van de rechtsachters wel opvangen met de komst van Rasmus Carstensen. Ze zouden al een akkoord met Silkeborg hebben over een transfersom van 3 miljoen euro.



Ook Cyriel Dessers is op weg naar de uitgang. De spits wil zelf graag zijn kans gaan bij Cremonese en de Italianen lijken ook op weg om een akkoord te vinden met Genk. Ze zijn namelijk bereid om te voldoen aan de vraagprijs van de Limburgers door 6,5 miljoen euro op tafel te leggen. Bij de Italiaanse promovendus zou hij een duo moeten gaan vormen met David Okereke (ex-Club Brugge).

Anderlecht moet dan weer echt een vertrek van Sergio Gomez beginnen vrezen. Manchester City is inmiddels ook met een eerste bod gekomen, al voldeed dat nog niet aan de verwachtingen van Paars-Wit. De Spanjaard heeft zelf echter zijn zinnen gezet op een transfer. Bij City denken ze erover na om hem komend seizoen nog uit te lenen aan Girona, al is daar nog geen definitieve beslissing over gevallen.



BUITENLAND

Zakaria Bakkali mag zich weer voetballer noemen. De ex-Rode Duivel zat een maand zonder club nadat hij bij Anderlecht een jaar in de B-kern vertoefde en daarna geen nieuw contract meer kreeg, maar gaat nu weer aan de slag. Hij keert verrassend terug naar Nederland, waar hij een contract voor twee seizoenen getekend heeft bij RKC Waalwijk.

Bij FC Barcelona gooien ze deze zomer ondanks de aanhoudende financiële problemen weer met miljoenen en de Catalanen hebben nog een straffe transfer in gedachten. Ze hebben namelijk hun zinnen gezet op Bernardo Silva, die zelf alvast graag de overstap wil maken naar Camp Nou. Manchester City wil wel minstens 70 miljoen euro om te overwegen om mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: 'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

Zal Club Brugge versterkt uit deze zomer komen?

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

36
36
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

38
38
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

26
26
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

22
22
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

126
126
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

44
44
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

113
113
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

177
177
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

342
342
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

115
115
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

171
171
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

117
117
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

589
589
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

588
588
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

44
44
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

387
387
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

181
181
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

215
215
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

242
242
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

479
479
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

625
625
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

131
131
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

70
70
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

77
77

Meer sportnieuws