TRANSFERUURTJE: 'Club pakt stevig uit, uittocht Genk'

593 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club pakt stevig uit, uittocht Genk'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat of zelfs al begonnen is, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zijn het bijzonder drukke dagen. Dinsdag werd ook nog eens de transfer van Stanley Nsoki naar Hoffenheim afgerond. Club vangt een dikke 12 miljoen euro voor zijn verdediger. Daar blijft het echter niet bij, want er zal nog volk vertrekken. Vincent Mannaert geeft aan dat ook Noa Lang en Ruud Vormer nog kunnen gaan vertrekken.



Daarnaast is er ook interesse voor Simon Mignolet. De komende dagen zou Napoli wat harder aan zijn mouw kunnen gaan trekken, want de Italianen twijfelen of ze Kepa Arrizabalaga wel moeten aantrekken. De voorwaarden van Chelsea voor een huurtransfer liggen immers behoorlijk hoog en daardoor komt Mignolet weer in beeld.

Ook aan inkomende zijde beweegt er echter één en ander. Jurgen Ekkelenkamp lijkt de volgende aanwinst te gaan worden, want Club zou een akkoord bereikt hebben met Hertha BSC over een transfersom van 5 miljoen euro, terwijl ze ook met de speler zelf rond zijn. De jonge Nederlander stond ook in de belangstelling van Antwerp, maar de landskampioen is zijn rivaal dus te snel af.



Daarnaast zou er nog versterking kunnen komen op het middenveld. Club zou namelijk ook nog bij Corinthians een bod neergelegd hebben voor Matheus Vital, een 24-jarige middenvelder. De Brazilianen zouden het bod nog bestuderen, want ze zouden meer in gedachten hebben dan de 2,5 miljoen euro plus een percentage op een doorverkoop die Club biedt.

Bij KRC Genk lijkt er stilaan een leegloop op gang te komen. De Limburgers zouden deze zomer immers ook nog afscheid kunnen moeten nemen van Daniel Muñoz én Angelo Preciado. Muños geniet interesse van Fiorentina en uit Mexico, terwijl ook Preciado naar het buitenland kan en wil om meer speelminuten te vergaren. Genk wil het vertrek van de rechtsachters wel opvangen met de komst van Rasmus Carstensen. Ze zouden al een akkoord met Silkeborg hebben over een transfersom van 3 miljoen euro.



Ook Cyriel Dessers is op weg naar de uitgang. De spits wil zelf graag zijn kans gaan bij Cremonese en de Italianen lijken ook op weg om een akkoord te vinden met Genk. Ze zijn namelijk bereid om te voldoen aan de vraagprijs van de Limburgers door 6,5 miljoen euro op tafel te leggen. Bij de Italiaanse promovendus zou hij een duo moeten gaan vormen met David Okereke (ex-Club Brugge).

Anderlecht moet dan weer echt een vertrek van Sergio Gomez beginnen vrezen. Manchester City is inmiddels ook met een eerste bod gekomen, al voldeed dat nog niet aan de verwachtingen van Paars-Wit. De Spanjaard heeft zelf echter zijn zinnen gezet op een transfer. Bij City denken ze erover na om hem komend seizoen nog uit te lenen aan Girona, al is daar nog geen definitieve beslissing over gevallen.



BUITENLAND

Zakaria Bakkali mag zich weer voetballer noemen. De ex-Rode Duivel zat een maand zonder club nadat hij bij Anderlecht een jaar in de B-kern vertoefde en daarna geen nieuw contract meer kreeg, maar gaat nu weer aan de slag. Hij keert verrassend terug naar Nederland, waar hij een contract voor twee seizoenen getekend heeft bij RKC Waalwijk.

Bij FC Barcelona gooien ze deze zomer ondanks de aanhoudende financiële problemen weer met miljoenen en de Catalanen hebben nog een straffe transfer in gedachten. Ze hebben namelijk hun zinnen gezet op Bernardo Silva, die zelf alvast graag de overstap wil maken naar Camp Nou. Manchester City wil wel minstens 70 miljoen euro om te overwegen om mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: 'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Zal Club Brugge versterkt uit deze zomer komen?

Meest recent

Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

53
53
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

15
15
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

67
67
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

448
448
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

215
215
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

87
87
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

716
716
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

157
157
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

60
60
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

504
504
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

176
176
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

418
418
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

217
217
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

256
256
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1067
1067
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

557
557
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

316
316
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

282
282
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

141
141
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

161
161
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

634
634
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

314
314
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

102
102
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

244
244
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

128
128

Meer sportnieuws