'Club Brugge schrapt nieuwe recordtransfer'

door
'Club Brugge schrapt nieuwe recordtransfer'

Het is een recordzomer voor Club Brugge. De landskampioen gooide deze week het Belgische transferrecord aan diggelen door Charles De Ketelaere te verkopen aan AC Millan voor een transfersom die kan oplopen tot maar liefst 35 miljoen euro. Het wist deze zomer bovendien ook nog eens 10 miljoen te vangen voor Loïs Openda en 12 miljoen voor Stanley Nsoki, waardoor het ook de middelen heeft om zwaar te investeren.


Het gaf deze zomer al een dikke 20 miljoen uit aan de komst van Casper Nielsen, Bjorn Meijer, Ferran Jutgla en Joel Ordoñez, al wordt die laatste in eerste instantie nog ondergebracht bij Club NXT. Er zit echter nog heel wat transfergeweld aan te komen. Zo lijkt Jurgen Ekkelenkamp zeer snel voor nog eens 5 miljoen euro over te gaan komen van Hertha BSC.

Die transfer heeft wel gevolgen, want volgens Het Laatste Nieuws is er daardoor geen sprake meer van de komst van Sander Berge. Club droomde ervan om de ex-speler van Genk terug naar België te halen en legde eerder deze zomer zelfs een bod neer bij Sheffield United, maar dat werd van tafel geveegd. Als het de Noor had willen strikken, had Club sowieso ook zijn inkomende transferrecord moeten breken, maar dat zal dus niet gebeuren.

AANVAL
De komst van Ekkelenkamp zal echter niet de laatste transfer van Club deze zomer zijn. Achterin lijkt versterking nog welkom te zijn na het vertrek van Nsoki. Hoefkens beschikt nog over Mata, Hendry, Mechele en Odoi als centrale verdedigers, naast jonkies Hautekiet en Sylla en de overbodige Ricca. Ook een extra aanvaller lijkt geen overbodige luxe te zijn. De verwachting is dat Noa Lang ook nog zal vertrekken en dan blijven daar enkel nog Jutgla, Larin, Sowah en de piepjonge Nusa over.


LEES OOK: KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

Zou Club Berge toch nog kunnen gebruiken?

Meest recent

KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

1
1
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

2
2
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

23
23
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

30
30
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

19
19
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

63
63
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

23
23
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

190
190
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

80
80
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

96
96
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

171
171
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

262
262
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

354
354
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

299
299
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

360
360
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

64
64
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

266
266
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

198
198
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

275
275
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

192
192
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

486
486
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

415
415
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

111
111
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

327
327

Meer sportnieuws