'Club Brugge schrapt nieuwe recordtransfer'

door
'Club Brugge schrapt nieuwe recordtransfer'

Het is een recordzomer voor Club Brugge. De landskampioen gooide deze week het Belgische transferrecord aan diggelen door Charles De Ketelaere te verkopen aan AC Millan voor een transfersom die kan oplopen tot maar liefst 35 miljoen euro. Het wist deze zomer bovendien ook nog eens 10 miljoen te vangen voor Loïs Openda en 12 miljoen voor Stanley Nsoki, waardoor het ook de middelen heeft om zwaar te investeren.


Het gaf deze zomer al een dikke 20 miljoen uit aan de komst van Casper Nielsen, Bjorn Meijer, Ferran Jutgla en Joel Ordoñez, al wordt die laatste in eerste instantie nog ondergebracht bij Club NXT. Er zit echter nog heel wat transfergeweld aan te komen. Zo lijkt Jurgen Ekkelenkamp zeer snel voor nog eens 5 miljoen euro over te gaan komen van Hertha BSC.

Die transfer heeft wel gevolgen, want volgens Het Laatste Nieuws is er daardoor geen sprake meer van de komst van Sander Berge. Club droomde ervan om de ex-speler van Genk terug naar België te halen en legde eerder deze zomer zelfs een bod neer bij Sheffield United, maar dat werd van tafel geveegd. Als het de Noor had willen strikken, had Club sowieso ook zijn inkomende transferrecord moeten breken, maar dat zal dus niet gebeuren.

AANVAL
De komst van Ekkelenkamp zal echter niet de laatste transfer van Club deze zomer zijn. Achterin lijkt versterking nog welkom te zijn na het vertrek van Nsoki. Hoefkens beschikt nog over Mata, Hendry, Mechele en Odoi als centrale verdedigers, naast jonkies Hautekiet en Sylla en de overbodige Ricca. Ook een extra aanvaller lijkt geen overbodige luxe te zijn. De verwachting is dat Noa Lang ook nog zal vertrekken en dan blijven daar enkel nog Jutgla, Larin, Sowah en de piepjonge Nusa over.


LEES OOK: Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Zou Club Berge toch nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

313
313
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

15
15
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

27
27
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

42
42
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

208
208
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

113
113
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

189
189
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

65
65
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

224
224
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

18
18
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

391
391
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

168
168
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

60
60
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

497
497
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

104
104
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

107
107
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

60
60
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

227
227
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

141
141
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

111
111
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

36
36
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

174
174

Meer sportnieuws