'Club Brugge schrapt nieuwe recordtransfer'

464 stemmen
'Club Brugge schrapt nieuwe recordtransfer'

Het is een recordzomer voor Club Brugge. De landskampioen gooide deze week het Belgische transferrecord aan diggelen door Charles De Ketelaere te verkopen aan AC Millan voor een transfersom die kan oplopen tot maar liefst 35 miljoen euro. Het wist deze zomer bovendien ook nog eens 10 miljoen te vangen voor Loïs Openda en 12 miljoen voor Stanley Nsoki, waardoor het ook de middelen heeft om zwaar te investeren.


Het gaf deze zomer al een dikke 20 miljoen uit aan de komst van Casper Nielsen, Bjorn Meijer, Ferran Jutgla en Joel Ordoñez, al wordt die laatste in eerste instantie nog ondergebracht bij Club NXT. Er zit echter nog heel wat transfergeweld aan te komen. Zo lijkt Jurgen Ekkelenkamp zeer snel voor nog eens 5 miljoen euro over te gaan komen van Hertha BSC.

Die transfer heeft wel gevolgen, want volgens Het Laatste Nieuws is er daardoor geen sprake meer van de komst van Sander Berge. Club droomde ervan om de ex-speler van Genk terug naar België te halen en legde eerder deze zomer zelfs een bod neer bij Sheffield United, maar dat werd van tafel geveegd. Als het de Noor had willen strikken, had Club sowieso ook zijn inkomende transferrecord moeten breken, maar dat zal dus niet gebeuren.

AANVAL
De komst van Ekkelenkamp zal echter niet de laatste transfer van Club deze zomer zijn. Achterin lijkt versterking nog welkom te zijn na het vertrek van Nsoki. Hoefkens beschikt nog over Mata, Hendry, Mechele en Odoi als centrale verdedigers, naast jonkies Hautekiet en Sylla en de overbodige Ricca. Ook een extra aanvaller lijkt geen overbodige luxe te zijn. De verwachting is dat Noa Lang ook nog zal vertrekken en dan blijven daar enkel nog Jutgla, Larin, Sowah en de piepjonge Nusa over.


LEES OOK: ''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Zou Club Berge toch nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

186
186
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

746
746
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

26
26
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

296
296
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

94
94
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

255
255
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

462
462
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

131
131
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

102
102
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

245
245
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

187
187
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

187
187
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

241
241
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

625
625
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

491
491
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

542
542
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

233
233
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

833
833
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

702
702
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

238
238
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

159
159
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

264
264
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

482
482

Meer sportnieuws