'Club Brugge schrapt nieuwe recordtransfer'

464 stemmen
'Club Brugge schrapt nieuwe recordtransfer'

Het is een recordzomer voor Club Brugge. De landskampioen gooide deze week het Belgische transferrecord aan diggelen door Charles De Ketelaere te verkopen aan AC Millan voor een transfersom die kan oplopen tot maar liefst 35 miljoen euro. Het wist deze zomer bovendien ook nog eens 10 miljoen te vangen voor Loïs Openda en 12 miljoen voor Stanley Nsoki, waardoor het ook de middelen heeft om zwaar te investeren.


Het gaf deze zomer al een dikke 20 miljoen uit aan de komst van Casper Nielsen, Bjorn Meijer, Ferran Jutgla en Joel Ordoñez, al wordt die laatste in eerste instantie nog ondergebracht bij Club NXT. Er zit echter nog heel wat transfergeweld aan te komen. Zo lijkt Jurgen Ekkelenkamp zeer snel voor nog eens 5 miljoen euro over te gaan komen van Hertha BSC.

Die transfer heeft wel gevolgen, want volgens Het Laatste Nieuws is er daardoor geen sprake meer van de komst van Sander Berge. Club droomde ervan om de ex-speler van Genk terug naar België te halen en legde eerder deze zomer zelfs een bod neer bij Sheffield United, maar dat werd van tafel geveegd. Als het de Noor had willen strikken, had Club sowieso ook zijn inkomende transferrecord moeten breken, maar dat zal dus niet gebeuren.

AANVAL
De komst van Ekkelenkamp zal echter niet de laatste transfer van Club deze zomer zijn. Achterin lijkt versterking nog welkom te zijn na het vertrek van Nsoki. Hoefkens beschikt nog over Mata, Hendry, Mechele en Odoi als centrale verdedigers, naast jonkies Hautekiet en Sylla en de overbodige Ricca. Ook een extra aanvaller lijkt geen overbodige luxe te zijn. De verwachting is dat Noa Lang ook nog zal vertrekken en dan blijven daar enkel nog Jutgla, Larin, Sowah en de piepjonge Nusa over.


LEES OOK: 'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Zou Club Berge toch nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

6
6
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

23
23
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

120
120
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

86
86
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

50
50
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

181
181
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

64
64
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

210
210
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

83
83
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

53
53
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

37
37
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

94
94
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

459
459
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

79
79
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

219
219
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

85
85
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

73
73
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

138
138
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

43
43
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

67
67
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

401
401
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70

Meer sportnieuws