'Club Brugge schrapt nieuwe recordtransfer'

464 stemmen
'Club Brugge schrapt nieuwe recordtransfer'

Het is een recordzomer voor Club Brugge. De landskampioen gooide deze week het Belgische transferrecord aan diggelen door Charles De Ketelaere te verkopen aan AC Millan voor een transfersom die kan oplopen tot maar liefst 35 miljoen euro. Het wist deze zomer bovendien ook nog eens 10 miljoen te vangen voor Loïs Openda en 12 miljoen voor Stanley Nsoki, waardoor het ook de middelen heeft om zwaar te investeren.


Het gaf deze zomer al een dikke 20 miljoen uit aan de komst van Casper Nielsen, Bjorn Meijer, Ferran Jutgla en Joel Ordoñez, al wordt die laatste in eerste instantie nog ondergebracht bij Club NXT. Er zit echter nog heel wat transfergeweld aan te komen. Zo lijkt Jurgen Ekkelenkamp zeer snel voor nog eens 5 miljoen euro over te gaan komen van Hertha BSC.

Die transfer heeft wel gevolgen, want volgens Het Laatste Nieuws is er daardoor geen sprake meer van de komst van Sander Berge. Club droomde ervan om de ex-speler van Genk terug naar België te halen en legde eerder deze zomer zelfs een bod neer bij Sheffield United, maar dat werd van tafel geveegd. Als het de Noor had willen strikken, had Club sowieso ook zijn inkomende transferrecord moeten breken, maar dat zal dus niet gebeuren.

AANVAL
De komst van Ekkelenkamp zal echter niet de laatste transfer van Club deze zomer zijn. Achterin lijkt versterking nog welkom te zijn na het vertrek van Nsoki. Hoefkens beschikt nog over Mata, Hendry, Mechele en Odoi als centrale verdedigers, naast jonkies Hautekiet en Sylla en de overbodige Ricca. Ook een extra aanvaller lijkt geen overbodige luxe te zijn. De verwachting is dat Noa Lang ook nog zal vertrekken en dan blijven daar enkel nog Jutgla, Larin, Sowah en de piepjonge Nusa over.


LEES OOK: Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Zou Club Berge toch nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

7
7
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

84
84
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

21
21
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

189
189
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

441
441
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

628
628
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

85
85
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

501
501
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

47
47
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

85
85
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

122
122
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

83
83
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

138
138
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

345
345
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

663
663
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

268
268
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

463
463
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

388
388
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

216
216
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

98
98
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

96
96
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

161
161
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

183
183
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

374
374
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

379
379

Meer sportnieuws