Bizar gerucht: 'Anderlecht wil Percy Tau terughalen'

door
Bizar gerucht: 'Anderlecht wil Percy Tau terughalen'

Bij Anderlecht leken ze hun transferhuiswerk grotendeels af te hebben met de komst van Ishaq Abdulrazak, Nilson Angulo, Sebastiano Esposito en Fabio Silva, maar de komende weken lijkt er toch nog één en ander te gaan bewegen. Zo komt er mogelijk nog een nieuwe linksachter als Sergio Gomez zou vertrekken, terwijl er ook op andere posities misschien nog een opportuniteit kan komen.


Er gaat alvast een zeer opmerkelijk gerucht rond, want Egyptische media claimen dat Anderlecht Percy Tau terug zou willen halen. De Zuid-Afrikaanse aanvaller was in het najaar van 2020 al eens aan de slag bij Paars-Wit, dat hem toen huurde van Brighton. Hij deed het toen degelijk, maar de Engelsen haalden hem na een half seizoen al terug. In de Premier League kon Tau zich echter niet doorzetten en in de zomer van 2021 verkaste hij naar Al-Ahly in Egypte.

Daar was hij vorig seizoen goed voor acht goals en zes assists in 29 wedstrijden en Paars-Wit zou nu een bod van ongeveer 2 miljoen euro neergelegd hebben voor zijn terugkeer. Al-Ahly wil echter het dubbele van die som, waardoor een akkoord dus veraf lijkt te zijn. Bovendien is het nog maar de vraag of Anderlecht wel zo hard nood heeft aan een terugkeer van Tau, die in het verleden ook nog voor Union en Club Brugge speelde.

VEEL OPTIES
De Zuid-Afrikaan wordt vooral uitgespeeld als flankaanvaller of als tweede spits, alleen speelt Felice Mazzu zonder echte wingers en lijkt Tau niet meteen het type om de hele flank te bespelen. Vincent Kompany gebruikte hem destijds als nummer tien, maar daar lijkt Yari Verschaeren klaar om eindelijk weer helemaal te ontbolsteren. Bovendien loopt ook Lior Refaelov nog steeds in het Lotto Park rond. Voorin lijkt alles ook goed bezet te zijn met Esposito, Silva, Angulo en ook nog jeugdproducten Colassin en Stroeykens.

LEES OOK: Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

Zou Tau een nuttige aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

8
8
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

76
76
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

117
117
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

48
48
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

54
54
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

228
228
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

224
224
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

207
207
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

310
310
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

85
85
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

183
183
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

185
185
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1017
1017
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

87
87
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

122
122
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

375
375
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

155
155
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

514
514
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

204
204
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

177
177
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

246
246
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

276
276
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

175
175
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

213
213

Meer sportnieuws