Bizar gerucht: 'Anderlecht wil Percy Tau terughalen'

door
Bizar gerucht: 'Anderlecht wil Percy Tau terughalen'

Bij Anderlecht leken ze hun transferhuiswerk grotendeels af te hebben met de komst van Ishaq Abdulrazak, Nilson Angulo, Sebastiano Esposito en Fabio Silva, maar de komende weken lijkt er toch nog één en ander te gaan bewegen. Zo komt er mogelijk nog een nieuwe linksachter als Sergio Gomez zou vertrekken, terwijl er ook op andere posities misschien nog een opportuniteit kan komen.


Er gaat alvast een zeer opmerkelijk gerucht rond, want Egyptische media claimen dat Anderlecht Percy Tau terug zou willen halen. De Zuid-Afrikaanse aanvaller was in het najaar van 2020 al eens aan de slag bij Paars-Wit, dat hem toen huurde van Brighton. Hij deed het toen degelijk, maar de Engelsen haalden hem na een half seizoen al terug. In de Premier League kon Tau zich echter niet doorzetten en in de zomer van 2021 verkaste hij naar Al-Ahly in Egypte.

Daar was hij vorig seizoen goed voor acht goals en zes assists in 29 wedstrijden en Paars-Wit zou nu een bod van ongeveer 2 miljoen euro neergelegd hebben voor zijn terugkeer. Al-Ahly wil echter het dubbele van die som, waardoor een akkoord dus veraf lijkt te zijn. Bovendien is het nog maar de vraag of Anderlecht wel zo hard nood heeft aan een terugkeer van Tau, die in het verleden ook nog voor Union en Club Brugge speelde.

VEEL OPTIES
De Zuid-Afrikaan wordt vooral uitgespeeld als flankaanvaller of als tweede spits, alleen speelt Felice Mazzu zonder echte wingers en lijkt Tau niet meteen het type om de hele flank te bespelen. Vincent Kompany gebruikte hem destijds als nummer tien, maar daar lijkt Yari Verschaeren klaar om eindelijk weer helemaal te ontbolsteren. Bovendien loopt ook Lior Refaelov nog steeds in het Lotto Park rond. Voorin lijkt alles ook goed bezet te zijn met Esposito, Silva, Angulo en ook nog jeugdproducten Colassin en Stroeykens.

LEES OOK: 'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Zou Tau een nuttige aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

1
1
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

13
13
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

37
37
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

95
95
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

41
41
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

285
285
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

26
26
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

179
179
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

46
46
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

42
42
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

56
56
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

240
240
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

79
79
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

31
31
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

195
195
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

140
140
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

237
237
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

92
92
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

69
69
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

437
437
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

154
154
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

184
184
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

47
47
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

70
70
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

161
161

Meer sportnieuws