Bizar gerucht: 'Anderlecht wil Percy Tau terughalen'

285 stemmen
Bizar gerucht: 'Anderlecht wil Percy Tau terughalen'

Bij Anderlecht leken ze hun transferhuiswerk grotendeels af te hebben met de komst van Ishaq Abdulrazak, Nilson Angulo, Sebastiano Esposito en Fabio Silva, maar de komende weken lijkt er toch nog één en ander te gaan bewegen. Zo komt er mogelijk nog een nieuwe linksachter als Sergio Gomez zou vertrekken, terwijl er ook op andere posities misschien nog een opportuniteit kan komen.


Er gaat alvast een zeer opmerkelijk gerucht rond, want Egyptische media claimen dat Anderlecht Percy Tau terug zou willen halen. De Zuid-Afrikaanse aanvaller was in het najaar van 2020 al eens aan de slag bij Paars-Wit, dat hem toen huurde van Brighton. Hij deed het toen degelijk, maar de Engelsen haalden hem na een half seizoen al terug. In de Premier League kon Tau zich echter niet doorzetten en in de zomer van 2021 verkaste hij naar Al-Ahly in Egypte.

Daar was hij vorig seizoen goed voor acht goals en zes assists in 29 wedstrijden en Paars-Wit zou nu een bod van ongeveer 2 miljoen euro neergelegd hebben voor zijn terugkeer. Al-Ahly wil echter het dubbele van die som, waardoor een akkoord dus veraf lijkt te zijn. Bovendien is het nog maar de vraag of Anderlecht wel zo hard nood heeft aan een terugkeer van Tau, die in het verleden ook nog voor Union en Club Brugge speelde.

VEEL OPTIES
De Zuid-Afrikaan wordt vooral uitgespeeld als flankaanvaller of als tweede spits, alleen speelt Felice Mazzu zonder echte wingers en lijkt Tau niet meteen het type om de hele flank te bespelen. Vincent Kompany gebruikte hem destijds als nummer tien, maar daar lijkt Yari Verschaeren klaar om eindelijk weer helemaal te ontbolsteren. Bovendien loopt ook Lior Refaelov nog steeds in het Lotto Park rond. Voorin lijkt alles ook goed bezet te zijn met Esposito, Silva, Angulo en ook nog jeugdproducten Colassin en Stroeykens.

LEES OOK: Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

Zou Tau een nuttige aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Titelkoorts in Brugge: feestplannen Club al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

41
41
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

112
112
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

180
180
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

80
80
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

284
284
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

57
57
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

104
104
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

156
156
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

485
485
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

35
35
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

93
93
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

271
271
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

177
177
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

136
136
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

105
105
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

182
182
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

460
460
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

85
85
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

486
486
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

109
109
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

349
349
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

545
545
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

400
400
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

500
500

Meer sportnieuws