Bizar gerucht: 'Anderlecht wil Percy Tau terughalen'

285
Bizar gerucht: 'Anderlecht wil Percy Tau terughalen'

Bij Anderlecht leken ze hun transferhuiswerk grotendeels af te hebben met de komst van Ishaq Abdulrazak, Nilson Angulo, Sebastiano Esposito en Fabio Silva, maar de komende weken lijkt er toch nog één en ander te gaan bewegen. Zo komt er mogelijk nog een nieuwe linksachter als Sergio Gomez zou vertrekken, terwijl er ook op andere posities misschien nog een opportuniteit kan komen.


Er gaat alvast een zeer opmerkelijk gerucht rond, want Egyptische media claimen dat Anderlecht Percy Tau terug zou willen halen. De Zuid-Afrikaanse aanvaller was in het najaar van 2020 al eens aan de slag bij Paars-Wit, dat hem toen huurde van Brighton. Hij deed het toen degelijk, maar de Engelsen haalden hem na een half seizoen al terug. In de Premier League kon Tau zich echter niet doorzetten en in de zomer van 2021 verkaste hij naar Al-Ahly in Egypte.

Daar was hij vorig seizoen goed voor acht goals en zes assists in 29 wedstrijden en Paars-Wit zou nu een bod van ongeveer 2 miljoen euro neergelegd hebben voor zijn terugkeer. Al-Ahly wil echter het dubbele van die som, waardoor een akkoord dus veraf lijkt te zijn. Bovendien is het nog maar de vraag of Anderlecht wel zo hard nood heeft aan een terugkeer van Tau, die in het verleden ook nog voor Union en Club Brugge speelde.

VEEL OPTIES
De Zuid-Afrikaan wordt vooral uitgespeeld als flankaanvaller of als tweede spits, alleen speelt Felice Mazzu zonder echte wingers en lijkt Tau niet meteen het type om de hele flank te bespelen. Vincent Kompany gebruikte hem destijds als nummer tien, maar daar lijkt Yari Verschaeren klaar om eindelijk weer helemaal te ontbolsteren. Bovendien loopt ook Lior Refaelov nog steeds in het Lotto Park rond. Voorin lijkt alles ook goed bezet te zijn met Esposito, Silva, Angulo en ook nog jeugdproducten Colassin en Stroeykens.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Zou Tau een nuttige aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

0
0
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

16
16
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

17
17
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

104
104
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

121
121
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

72
72
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

605
605
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

219
219
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

78
78
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

165
165
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

66
66
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

191
191
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

242
242
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

468
468
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

251
251
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

250
250
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

70
70
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

322
322
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

176
176
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

49
49
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

33
33
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

51
51
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

127
127

Meer sportnieuws