'Thierry Henry duikt plots op bij Italiaanse club'

57
'Thierry Henry duikt plots op bij Italiaanse club'

Thierry Henry zoekt nog altijd een beetje zijn weg in het voetbal nadat hij stopte als profspeler. De Fransman gaat mogelijk een volgende uitdaging aan. Dat meldt de Italiaanse journalist Gianluca Di Marzio.


De Italiaanse tweedeklasser Como heeft een nieuwe (rijke) eigenaar en die mikt duidelijk hoog. Dennis Wise (ex-Chelsea) is er al aan de slag en Cesc Fabregas werd ook al aangetrokken als middenvelder, maar ook als aandeelhouder. Thierry Henry moet de volgende worden die instapt in het project, want hij zou ook aandelen gaan kopen bij de Italiaanse tweedeklasser.

WK MET RODE DUIVELS

Henry kende als aanvaller een geweldige carrière bij AS Monaco, Juventus, Arsenal, New York Red Bulls en Frankrijk. Nadien ging hij aan de slag als analist en hij zette ook zijn eerste stappen als coach. Henry werd assistent-trainer bij de Rode Duivels, waar hij heel geliefd is bij de spelers. Hij was vroeger een idool van een aantal Rode Duivels. Henry probeerde het ook als hoofdtrainer, maar passages bij AS Monaco en Montreal waren geen groot succes.

Hij werd in de zomer even gelinkt aan Standard, maar dat werd nooit concreet. Mogelijk stapt hij nu dus in bij Como en het is niet bekend of hij er nog een andere functie gaat bekleden. Henry zal zeker nog het WK meemaken met de Rode Duivels en nadien is ook zijn toekomst onzeker.


LEES OOK: Mannaert en Mignolet lijken wéér mis te grijpen

Zal Henry na het WK weer ergens hoofdtrainer worden?

Meest recent

Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

7
7
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

13
13
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

31
31
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

51
51
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

60
60
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

50
50
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

28
28
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

141
141
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

86
86
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

49
49
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

56
56
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

24
24
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

240
240
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

68
68
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

122
122
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

96
96
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

103
103
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

334
334
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

66
66
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

354
354
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

307
307
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

245
245

Meer sportnieuws