'Thierry Henry duikt plots op bij Italiaanse club'

door
'Thierry Henry duikt plots op bij Italiaanse club'

Thierry Henry zoekt nog altijd een beetje zijn weg in het voetbal nadat hij stopte als profspeler. De Fransman gaat mogelijk een volgende uitdaging aan. Dat meldt de Italiaanse journalist Gianluca Di Marzio.


De Italiaanse tweedeklasser Como heeft een nieuwe (rijke) eigenaar en die mikt duidelijk hoog. Dennis Wise (ex-Chelsea) is er al aan de slag en Cesc Fabregas werd ook al aangetrokken als middenvelder, maar ook als aandeelhouder. Thierry Henry moet de volgende worden die instapt in het project, want hij zou ook aandelen gaan kopen bij de Italiaanse tweedeklasser.

WK MET RODE DUIVELS

Henry kende als aanvaller een geweldige carrière bij AS Monaco, Juventus, Arsenal, New York Red Bulls en Frankrijk. Nadien ging hij aan de slag als analist en hij zette ook zijn eerste stappen als coach. Henry werd assistent-trainer bij de Rode Duivels, waar hij heel geliefd is bij de spelers. Hij was vroeger een idool van een aantal Rode Duivels. Henry probeerde het ook als hoofdtrainer, maar passages bij AS Monaco en Montreal waren geen groot succes.

Hij werd in de zomer even gelinkt aan Standard, maar dat werd nooit concreet. Mogelijk stapt hij nu dus in bij Como en het is niet bekend of hij er nog een andere functie gaat bekleden. Henry zal zeker nog het WK meemaken met de Rode Duivels en nadien is ook zijn toekomst onzeker.


LEES OOK: Herman Brusselmans kijkt angst in ogen bij gruwelijk gevecht

Zal Henry na het WK weer ergens hoofdtrainer worden?

Meest recent

Albert slaat alarm: dit is het grote Anderlecht-probleem

RSC Anderlecht is slecht begonnen aan het seizoen. Sommigen halen aan dat het tegen Union SG best ...

18
18
"De grootste miskoop in de geschiedenis van Club Brugge"

Club Brugge haalde Carlos Forbs in huis. Daar waren veel twijfels over, ook de geluiden die wij ...

261
261
‘Paniek bij Anderlecht: drie transferdossiers lopen fout’

Olivier Renard heeft nog heel veel werk de komende dagen. Voorlopig is de zomermercato allerminst ...

142
142
'Basisploeg Duivels: zorgt Garcia voor deze verrassingen?'

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Liechtenstein. Dat moet een zeer vlotte zege opleveren, ...

54
54
Schok bij Rode Duivels? 'Nieuw wit konijn op komst'

De Rode Duivels nemen het tijdens de komende dagen op tegen Liechtenstein en Kazachstan. In principe ...

419
419
'Transferbommetje Mitrovic: jaarsalaris van 10 miljoen'

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

153
153
Oud-scheids doet boekje open: Anderlecht dubbel genekt op Union?

De (bestuurlijke) crisis bij RSC Anderlecht is sinds afgelopen weekend compleet. De nederlaag op het ...

432
432
Garcia dropt eerste naam uit basisploeg Rode Duivels

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. In principe mag ...

157
157
'Transferbelofte gemaakt: volgende superdeal Club Brugge'

Hoewel de Belgische clubs nog enkele dagen transfers kunnen doen, lijkt de zomermercato bij Club ...

1351
1351
'Enorme plannen Barça: twee wereldtoppers in 2026

Ondanks de ongeziene transferdrukte in de rest van Europa, ging het sluiten van de zomermercato ...

204
204
Populaire tv-ster wijst Johan Derksen keihard de deur

Bij Vandaag Inside gebeurt nooit iets zonder vuurwerk, maar deze keer liep het anders dan Derksen ...

99
99
'Coucke onder grote druk: één uitweg in Anderlecht-malaise'

De tegenvallende start van het seizoen en aanhoudende supportersprotesten, zijn niet zonder gevolgen ...

967
967
Verbazing na keuze Garcia: "Verwachtte hém als kapitein"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

235
235
'Onthuld: met dit plan wil Anderlecht Dolberg doen vergeten'

RSC Anderlecht heeft dan toch afscheid genomen van Kasper Dolberg, die voor zo'n 10 miljoen euro ...

1770
1770
Batshuayi ontketent rel: vonken vliegen eraf

Geen Romelu Lukaku, geen plan. En dus kiest Rudi Garcia maar voor Michy Batshuayi. Maar waarom geen ...

548
548
Niet alleen Lukaku: nog Rode Duivel krijgt mokerslag in CL

In de komende week is er nog interlandvoetbal, maar daarna kan het vizier stilaan gericht worden op ...

137
137
Antwerp krijgt harde klap: Goots voorspelt rampscenario

De transferperiode zit er in de meeste landen op, terwijl Belgische clubs zich wel nog enkele dagen ...

611
611
Spelerslijsten CL: 5 afwezigen bij Union, Club verrast niet

Dinsdagavond verstreek de deadline voor het indienen van de spelerslijsten voor de Champions League. ...

323
323
Hein verrast met Duivels-defensie: "Hij is er klaar voor"

Donderdag en zondag zijn de Rode Duivels opnieuw aan zet in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

391
391
Dolberg komt met emotionele boodschap voor Anderlecht

De voorbije dagen heeft het weer gestormd bij Anderlecht. De tegenvallende resultaten deden het ...

464
464
Na 'uiteenspatten' emotionele bom: Yamal haalt keihard uit

Lamine Yamal is dé sensatie in het Spaanse voetbal. Het 18-jarige FC Barcelona-talent staat ...

267
267
Union slaat weer toe met compleet onbekende Belg

Union moest de voorbije dagen plots nog vol aan de bak op de transfermarkt. Het moest onverwacht nog ...

249
249
Garcia kondigt nieuwe aanvoerder Rode Duivels aan

De Rode Duivels zijn stilaan klaar voor hun volgende opdrachten in de kwalificatiecampagne voor het ...

516
516
Genk krijgt dankzij ref verrassende opsteker

KRC Genk kende enkele bewogen dagen. Het verbrook zijn transferrecord met de verkoop van Tolu aan ...

557
557
'Westerlo verrast en shopt nog bij PSV'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen wel nog ...

106
106

Meer sportnieuws