'Anderlecht richt zijn pijlen weer op MLS'

door
'Anderlecht richt zijn pijlen weer op MLS'

Anderlecht focust zich in eerste instantie op het halen van de groepsfase van de Conference League, waarvoor het in eerste instantie in de komende week in twee wedstrijden voorbij het Estse Paide Linnameeskond zal moeten. Maar intussen is Peter Verbeke achter de schermen ook nog bezig met mogelijke versterking en dat zal mogelijk snel nodig zijn.


Het lijkt er immers alsmaar meer op dat Sergio Gomez Anderlecht zou kunnen gaan verlaten voor Manchester City en in dat geval zal Paars-Wit een vervanger voor de Spanjaard moeten zoeken. Op de linkerflank beschikt Felice Mazzu immers enkel nog over Francis Amuzu na het vertrek van Bogdan Mykhaylichenko naar Shakhtar Donetsk.

Verschillende namen vielen al, zoals die van de Latijns-Amerikaanse backs Omar Campos (Santos Laguna), Alan Rodriguez (Cerro Porteño) en Diego Palacios (Los Angeles FC). Maar er zou ook nog een andere piste op tafel liggen. Volgens Sacha Tavolieri is de prioriteit van Anderlecht bij een vertrek van Gomez een niet nader genoemde Amerikaanse linksachter die nog in de MLS actief is.

BEKEND TERREIN
De Amerikaanse competitie is bekend terrein voor Anderlecht, dat er in het verleden ook vooral flankverdedigers ging oppikken. Andy Najar was de eerste en in het recente verleden waren er ook spelers als Amir Murillo en Kemar Lawrence. Vooral die eerste twee bleken wel een meerwaarde te zijn voor Paars-Wit.


LEES OOK: 'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Zal Anderlecht een goede vervanger voor Gomez vinden?

Meest recent

'Rode Duivel moet vertrek Wirtz bij Leverkusen opvangen'

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

157
157
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

67
67
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

47
47
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

63
63
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

107
107
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

234
234
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

147
147
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

239
239
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

168
168
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

119
119
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

33
33
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

628
628
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

360
360
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

142
142
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1254
1254
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

759
759
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

64
64
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

642
642
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1432
1432
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

585
585
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

627
627
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

279
279
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

513
513
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1117
1117

Meer sportnieuws