'Anderlecht richt zijn pijlen weer op MLS'

door
'Anderlecht richt zijn pijlen weer op MLS'

Anderlecht focust zich in eerste instantie op het halen van de groepsfase van de Conference League, waarvoor het in eerste instantie in de komende week in twee wedstrijden voorbij het Estse Paide Linnameeskond zal moeten. Maar intussen is Peter Verbeke achter de schermen ook nog bezig met mogelijke versterking en dat zal mogelijk snel nodig zijn.


Het lijkt er immers alsmaar meer op dat Sergio Gomez Anderlecht zou kunnen gaan verlaten voor Manchester City en in dat geval zal Paars-Wit een vervanger voor de Spanjaard moeten zoeken. Op de linkerflank beschikt Felice Mazzu immers enkel nog over Francis Amuzu na het vertrek van Bogdan Mykhaylichenko naar Shakhtar Donetsk.

Verschillende namen vielen al, zoals die van de Latijns-Amerikaanse backs Omar Campos (Santos Laguna), Alan Rodriguez (Cerro Porteño) en Diego Palacios (Los Angeles FC). Maar er zou ook nog een andere piste op tafel liggen. Volgens Sacha Tavolieri is de prioriteit van Anderlecht bij een vertrek van Gomez een niet nader genoemde Amerikaanse linksachter die nog in de MLS actief is.

BEKEND TERREIN
De Amerikaanse competitie is bekend terrein voor Anderlecht, dat er in het verleden ook vooral flankverdedigers ging oppikken. Andy Najar was de eerste en in het recente verleden waren er ook spelers als Amir Murillo en Kemar Lawrence. Vooral die eerste twee bleken wel een meerwaarde te zijn voor Paars-Wit.


LEES OOK: Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Zal Anderlecht een goede vervanger voor Gomez vinden?

Meest recent

Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

33
33
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

172
172
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

231
231
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

54
54
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

27
27
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

189
189
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

253
253
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

31
31
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

620
620
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

120
120
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

440
440
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

225
225
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

111
111
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

763
763
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

181
181
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

260
260
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

195
195
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

175
175
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

427
427
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

29
29
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

227
227
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

77
77
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

479
479
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

268
268

Meer sportnieuws