'Anderlecht richt zijn pijlen weer op MLS'

196 stemmen
'Anderlecht richt zijn pijlen weer op MLS'

Anderlecht focust zich in eerste instantie op het halen van de groepsfase van de Conference League, waarvoor het in eerste instantie in de komende week in twee wedstrijden voorbij het Estse Paide Linnameeskond zal moeten. Maar intussen is Peter Verbeke achter de schermen ook nog bezig met mogelijke versterking en dat zal mogelijk snel nodig zijn.


Het lijkt er immers alsmaar meer op dat Sergio Gomez Anderlecht zou kunnen gaan verlaten voor Manchester City en in dat geval zal Paars-Wit een vervanger voor de Spanjaard moeten zoeken. Op de linkerflank beschikt Felice Mazzu immers enkel nog over Francis Amuzu na het vertrek van Bogdan Mykhaylichenko naar Shakhtar Donetsk.

Verschillende namen vielen al, zoals die van de Latijns-Amerikaanse backs Omar Campos (Santos Laguna), Alan Rodriguez (Cerro Porteño) en Diego Palacios (Los Angeles FC). Maar er zou ook nog een andere piste op tafel liggen. Volgens Sacha Tavolieri is de prioriteit van Anderlecht bij een vertrek van Gomez een niet nader genoemde Amerikaanse linksachter die nog in de MLS actief is.

BEKEND TERREIN
De Amerikaanse competitie is bekend terrein voor Anderlecht, dat er in het verleden ook vooral flankverdedigers ging oppikken. Andy Najar was de eerste en in het recente verleden waren er ook spelers als Amir Murillo en Kemar Lawrence. Vooral die eerste twee bleken wel een meerwaarde te zijn voor Paars-Wit.


LEES OOK: 'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Zal Anderlecht een goede vervanger voor Gomez vinden?

Meest recent

'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

27
27
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

43
43
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

23
23
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

13
13
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

75
75
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

50
50
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

397
397
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

41
41
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

171
171
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

210
210
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

92
92
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

154
154
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

187
187
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

26
26
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

263
263
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

117
117
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

208
208
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

135
135
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

279
279
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

40
40
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

173
173
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

116
116
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

240
240
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1283
1283

Meer sportnieuws