Miljoenentransfer nabij: Nsoki neemt afscheid van Club

door
Miljoenentransfer nabij: Nsoki neemt afscheid van Club

Bij Club Brugge zijn het zeer drukke dagen, want er lijkt plots heel wat beweging te komen op de transfermarkt. Dinsdag gooide het alvast het Belgische transferrecord aan diggelen door de verkoop van Charles De Ketelaere aan AC Milan voor 35 miljoen euro helemaal af te ronden. De kassa lijkt echter zeer snel weer te gaan rinkelen in het Jan Breydelstadion.


Dinsdagavond werd al bericht dat een vertrek van Stanley Nsoki zeer dichtbij zou zijn. De Franse verdediger kan voor vijf jaar tekenen bij Hoffenheim, dat bereid zou zijn om maar liefst 12 miljoen euro voor zijn diensten neer te tellen. Daarmee verdubbelt Club bijna zijn investering van een jaar geleden, toen het hem voor 6,5 miljoen euro weghaalde bij OGC Nice.

Het is nog steeds wachten op een officiële aankondiging van de clubs, maar het is intussen wel duidelijk dat de transfer zo goed als rond is. Nsoki heeft namelijk zelf al op sociale media afscheid genomen van Blauw-Zwart. "Bedankt Club Brugge voor dit fantastische seizoen", schrijft hij. "De start was niet makkelijk, maar ik heb altijd hard gewerkt en en jullie hebben me altijd gesteund. Samen hebben we ook een derde landstitel op rij gepakt. Ik zal deze liedjes, deze beelden en deze momenten nooit vergeten."

LOF VAN GUARDIOLA
Nsoki kwam het voorbije jaar uiteindelijk 42 keer in actie voor Club Brugge. De Brugse fans stoorden zich vaak aan zijn nonchalance en concentratieverlies dat regelmatig tot foutjes leidde. Anderzijds liet de 23-jarige Fransman ook regelmatig zien over enorme kwaliteiten te beschikken, zeker naar het einde van het seizoen toe. Ook in de Champions League deed hij het goed, wat hem zelfs op lof van Pep Guardiola kwam te staan.


LEES OOK: Mignolet legt bom bij Club: escalerende keepersstrijd

Trending:

DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Zal Club Brugge hem missen?

Meest recent

Mignolet legt bom bij Club: escalerende keepersstrijd

Simon Mignolet is al jaren een de vaste nummer 1 onder de lat bij Club Brugge, maar tegen het einde ...

5
5
Standard slaat gigantische slag met supertalent

Standard Luik is de kern volop aan het versterken om komend seizoen weer naar de top van het ...

21
21
Vermant dreigt: Club-concurrenten gewaarschuwd

Romeo Vermant stond lange tijd op de achtergrond bij Club Brugge, maar in de tweede seizoenshelft ...

92
92
Courtois en co klagen: Real Madrid is het beu en grijpt in

Real Madrid neemt het woensdag op het WK voor Clubs op tegen PSG. Het seizoen van de Spaanse ...

71
71
‘KRC Genk heeft vervanger Bonsu Baah in het vizier’

KRC Genk kreeg heel wat miljoenen op de bankrekening gestort dankzij de transfer van Christopher ...

108
108
Tessa Wullaert slaat op tafel na vroege EK-exit Red Flames

De Red Flames mogen hun EK-droom alweer opbergen. Na twee wedstrijden liggen de Belgische dames al ...

96
96
‘Westerlo troeft KAA Gent af met stunttransfer'

Westerlo is ambitieus en dat is ook op de zomermercato nog eens duidelijk. De Kemphanen werden ...

166
166
Anderlecht slaat toe en plukt talent bij OHL weg

RSC Anderlecht zit volop in de voorbereiding voor volgend seizoen, maar ook RSCA Futures maakt zich ...

117
117
Liefdesbom! 'Ex Wesley Sneijder verovert hart Deschacht'

Het liefdesleven van Olivier Deschacht blijft een aaneenschakeling van onverwachte wendingen. De ...

177
177
Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Simon Mignolet kampte vorig seizoen met veel kwaaltjes en tegen het einde van het seizoen nam Nordin ...

799
799
Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

339
339
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

382
382
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

476
476
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

114
114
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

252
252
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

780
780
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

254
254
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

457
457
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

759
759
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

566
566
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

222
222
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1764
1764
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

163
163
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

686
686
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

180
180

Meer sportnieuws