Miljoenentransfer nabij: Nsoki neemt afscheid van Club

door
Miljoenentransfer nabij: Nsoki neemt afscheid van Club

Bij Club Brugge zijn het zeer drukke dagen, want er lijkt plots heel wat beweging te komen op de transfermarkt. Dinsdag gooide het alvast het Belgische transferrecord aan diggelen door de verkoop van Charles De Ketelaere aan AC Milan voor 35 miljoen euro helemaal af te ronden. De kassa lijkt echter zeer snel weer te gaan rinkelen in het Jan Breydelstadion.


Dinsdagavond werd al bericht dat een vertrek van Stanley Nsoki zeer dichtbij zou zijn. De Franse verdediger kan voor vijf jaar tekenen bij Hoffenheim, dat bereid zou zijn om maar liefst 12 miljoen euro voor zijn diensten neer te tellen. Daarmee verdubbelt Club bijna zijn investering van een jaar geleden, toen het hem voor 6,5 miljoen euro weghaalde bij OGC Nice.

Het is nog steeds wachten op een officiële aankondiging van de clubs, maar het is intussen wel duidelijk dat de transfer zo goed als rond is. Nsoki heeft namelijk zelf al op sociale media afscheid genomen van Blauw-Zwart. "Bedankt Club Brugge voor dit fantastische seizoen", schrijft hij. "De start was niet makkelijk, maar ik heb altijd hard gewerkt en en jullie hebben me altijd gesteund. Samen hebben we ook een derde landstitel op rij gepakt. Ik zal deze liedjes, deze beelden en deze momenten nooit vergeten."

LOF VAN GUARDIOLA
Nsoki kwam het voorbije jaar uiteindelijk 42 keer in actie voor Club Brugge. De Brugse fans stoorden zich vaak aan zijn nonchalance en concentratieverlies dat regelmatig tot foutjes leidde. Anderzijds liet de 23-jarige Fransman ook regelmatig zien over enorme kwaliteiten te beschikken, zeker naar het einde van het seizoen toe. Ook in de Champions League deed hij het goed, wat hem zelfs op lof van Pep Guardiola kwam te staan.


LEES OOK: Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Zal Club Brugge hem missen?

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

79
79
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

165
165
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

96
96
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

60
60
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

25
25
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1060
1060
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

179
179
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

209
209
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

296
296
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

31
31
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

152
152
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

709
709
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

36
36
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

62
62
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

40
40
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

182
182
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

101
101
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

126
126
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

118
118
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

122
122
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

128
128
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

321
321
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

38
38
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

328
328
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

186
186

Meer sportnieuws