Miljoenentransfer nabij: Nsoki neemt afscheid van Club

220 stemmen
Miljoenentransfer nabij: Nsoki neemt afscheid van Club

Bij Club Brugge zijn het zeer drukke dagen, want er lijkt plots heel wat beweging te komen op de transfermarkt. Dinsdag gooide het alvast het Belgische transferrecord aan diggelen door de verkoop van Charles De Ketelaere aan AC Milan voor 35 miljoen euro helemaal af te ronden. De kassa lijkt echter zeer snel weer te gaan rinkelen in het Jan Breydelstadion.


Dinsdagavond werd al bericht dat een vertrek van Stanley Nsoki zeer dichtbij zou zijn. De Franse verdediger kan voor vijf jaar tekenen bij Hoffenheim, dat bereid zou zijn om maar liefst 12 miljoen euro voor zijn diensten neer te tellen. Daarmee verdubbelt Club bijna zijn investering van een jaar geleden, toen het hem voor 6,5 miljoen euro weghaalde bij OGC Nice.

Het is nog steeds wachten op een officiële aankondiging van de clubs, maar het is intussen wel duidelijk dat de transfer zo goed als rond is. Nsoki heeft namelijk zelf al op sociale media afscheid genomen van Blauw-Zwart. "Bedankt Club Brugge voor dit fantastische seizoen", schrijft hij. "De start was niet makkelijk, maar ik heb altijd hard gewerkt en en jullie hebben me altijd gesteund. Samen hebben we ook een derde landstitel op rij gepakt. Ik zal deze liedjes, deze beelden en deze momenten nooit vergeten."

LOF VAN GUARDIOLA
Nsoki kwam het voorbije jaar uiteindelijk 42 keer in actie voor Club Brugge. De Brugse fans stoorden zich vaak aan zijn nonchalance en concentratieverlies dat regelmatig tot foutjes leidde. Anderzijds liet de 23-jarige Fransman ook regelmatig zien over enorme kwaliteiten te beschikken, zeker naar het einde van het seizoen toe. Ook in de Champions League deed hij het goed, wat hem zelfs op lof van Pep Guardiola kwam te staan.


LEES OOK: ‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Zal Club Brugge hem missen?

Meest recent

Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

15
15
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

56
56
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

136
136
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

136
136
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

225
225
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

57
57
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

124
124
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

60
60
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

307
307
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

349
349
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

819
819
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

95
95
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

180
180
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

117
117
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

194
194
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

377
377
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

258
258
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

248
248
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

151
151
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

256
256
WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Minder dan een maand voor de start van het WK druppelen er alsmaar meer selecties binnen van ...

52
52
Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Er is de voorbije maanden heel wat drama geweest rond de uitzendrechten van het Belgische voetbal. ...

219
219
‘Club Brugge steelt transfershow: 14M voor toptarget’

Club Brugge zet deze zomer stevig in op versterking en kijkt naar een flankaanvaller die vooral ...

722
722
Vandenbempt ziet kop rollen bij Anderlecht na bekerdeceptie

Bij Anderlecht was het geloof donderdag groot in een eerste prijs in negen jaar tijd, maar ...

766
766

Meer sportnieuws