Miljoenentransfer nabij: Nsoki neemt afscheid van Club

220 stemmen
Miljoenentransfer nabij: Nsoki neemt afscheid van Club

Bij Club Brugge zijn het zeer drukke dagen, want er lijkt plots heel wat beweging te komen op de transfermarkt. Dinsdag gooide het alvast het Belgische transferrecord aan diggelen door de verkoop van Charles De Ketelaere aan AC Milan voor 35 miljoen euro helemaal af te ronden. De kassa lijkt echter zeer snel weer te gaan rinkelen in het Jan Breydelstadion.


Dinsdagavond werd al bericht dat een vertrek van Stanley Nsoki zeer dichtbij zou zijn. De Franse verdediger kan voor vijf jaar tekenen bij Hoffenheim, dat bereid zou zijn om maar liefst 12 miljoen euro voor zijn diensten neer te tellen. Daarmee verdubbelt Club bijna zijn investering van een jaar geleden, toen het hem voor 6,5 miljoen euro weghaalde bij OGC Nice.

Het is nog steeds wachten op een officiële aankondiging van de clubs, maar het is intussen wel duidelijk dat de transfer zo goed als rond is. Nsoki heeft namelijk zelf al op sociale media afscheid genomen van Blauw-Zwart. "Bedankt Club Brugge voor dit fantastische seizoen", schrijft hij. "De start was niet makkelijk, maar ik heb altijd hard gewerkt en en jullie hebben me altijd gesteund. Samen hebben we ook een derde landstitel op rij gepakt. Ik zal deze liedjes, deze beelden en deze momenten nooit vergeten."

LOF VAN GUARDIOLA
Nsoki kwam het voorbije jaar uiteindelijk 42 keer in actie voor Club Brugge. De Brugse fans stoorden zich vaak aan zijn nonchalance en concentratieverlies dat regelmatig tot foutjes leidde. Anderzijds liet de 23-jarige Fransman ook regelmatig zien over enorme kwaliteiten te beschikken, zeker naar het einde van het seizoen toe. Ook in de Champions League deed hij het goed, wat hem zelfs op lof van Pep Guardiola kwam te staan.


LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

Zal Club Brugge hem missen?

Meest recent

Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

4
4
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

14
14
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

156
156
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

54
54
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

13
13
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

44
44
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

237
237
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

243
243
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

84
84
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

132
132
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

92
92
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

123
123
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

270
270
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

239
239
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

154
154
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

354
354
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

540
540
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

355
355
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

167
167
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

87
87
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

359
359
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

433
433
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

320
320
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

247
247
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

435
435

Meer sportnieuws