Miljoenentransfer nabij: Nsoki neemt afscheid van Club

220 stemmen
Miljoenentransfer nabij: Nsoki neemt afscheid van Club

Bij Club Brugge zijn het zeer drukke dagen, want er lijkt plots heel wat beweging te komen op de transfermarkt. Dinsdag gooide het alvast het Belgische transferrecord aan diggelen door de verkoop van Charles De Ketelaere aan AC Milan voor 35 miljoen euro helemaal af te ronden. De kassa lijkt echter zeer snel weer te gaan rinkelen in het Jan Breydelstadion.


Dinsdagavond werd al bericht dat een vertrek van Stanley Nsoki zeer dichtbij zou zijn. De Franse verdediger kan voor vijf jaar tekenen bij Hoffenheim, dat bereid zou zijn om maar liefst 12 miljoen euro voor zijn diensten neer te tellen. Daarmee verdubbelt Club bijna zijn investering van een jaar geleden, toen het hem voor 6,5 miljoen euro weghaalde bij OGC Nice.

Het is nog steeds wachten op een officiële aankondiging van de clubs, maar het is intussen wel duidelijk dat de transfer zo goed als rond is. Nsoki heeft namelijk zelf al op sociale media afscheid genomen van Blauw-Zwart. "Bedankt Club Brugge voor dit fantastische seizoen", schrijft hij. "De start was niet makkelijk, maar ik heb altijd hard gewerkt en en jullie hebben me altijd gesteund. Samen hebben we ook een derde landstitel op rij gepakt. Ik zal deze liedjes, deze beelden en deze momenten nooit vergeten."

LOF VAN GUARDIOLA
Nsoki kwam het voorbije jaar uiteindelijk 42 keer in actie voor Club Brugge. De Brugse fans stoorden zich vaak aan zijn nonchalance en concentratieverlies dat regelmatig tot foutjes leidde. Anderzijds liet de 23-jarige Fransman ook regelmatig zien over enorme kwaliteiten te beschikken, zeker naar het einde van het seizoen toe. Ook in de Champions League deed hij het goed, wat hem zelfs op lof van Pep Guardiola kwam te staan.


LEES OOK: 'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Zal Club Brugge hem missen?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

26
26
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

30
30
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

46
46
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

138
138
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

92
92
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

169
169
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

80
80
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

385
385
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

109
109
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

235
235
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

736
736
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

532
532
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

115
115
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

254
254
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

851
851
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

128
128
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

226
226
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

576
576
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

588
588
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1011
1011
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

362
362
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

549
549
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

355
355

Meer sportnieuws