'FC Barcelona gaat voor monstertransfer bij Man City'

300 stemmen
'FC Barcelona gaat voor monstertransfer bij Man City'

FC Barcelona sloot onlangs een deal af waardoor er nog eens 100 miljoen euro extra bijkomt op de rekening. De Catalanen hopen ook nog een paar uitgaande transfers af te ronden en dan wil het zwaar uitpakken. De club aast op een smaakmaker van Manchester City.


FC Barcelona jaagt volgens het Spaanse Sport op Bernardo Silva. Voorzitter Joan Laporta had drie doelen deze zomer: het aantrekken van Robert Lewandowski, Jules Koundé en Bernardo Silva. De eerste twee zijn binnen, de derde moet nog volgen. De 27-jarige Portugese middenvelder ligt nog tot medio 2025 onder contract in Manchester, waar Pep Guardiola hem dolgraag wil houden.

De speler wil echter de overstap maken naar FC Barcelona. Dat is alvast een eerste stap in de goede richting voor Barça. Xavi Hernandez droomt van een middenveld met Sergio Busquets, Pedri en Silva, maar er zullen eerst spelers Camp Nou moeten gaan verlaten.

70 MILJOEN EURO

Doordat Silva een zeer dure vogel (hij kost minstens 70 miljoen euro) gaat zijn, wil Barcelona zo snel mogelijk Frenkie de Jong verkopen. De Nederlander heeft de hoge verwachtingen nooit kunnen inlossen en Chelsea en Manchester United zijn concreet voor de controlerende middenvelder. Barça hoopt op een som van 85 miljoen euro en daarnaast willen de Catalanen ook Memphis Depay graag van de hand doen. Hij werd ook gewogen en te licht bevonden voor een club die terug naar de wereldtop wil. Barcelona wil ook de defensie nog versterken en César Azpilicueta en Marcos Alonso zijn daarbij nog altijd in beeld. Het beloven nog drukke weken te worden in Catalonië.

LEES OOK: Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

🚀

Gaat Barça Silva kunnen losweken?

Meest recent

Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

5
5
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

88
88
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

27
27
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

90
90
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

378
378
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

362
362
Titelkoorts bij Club Brugge: groot scherm & busparade

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

163
163
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

70
70
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

187
187
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

265
265
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

118
118
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

354
354
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

138
138
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

213
213
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

592
592
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

45
45
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

108
108
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

306
306
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

198
198
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

159
159
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

117
117
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

196
196
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

489
489
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

95
95
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

503
503

Meer sportnieuws