'FC Barcelona gaat voor monstertransfer bij Man City'

door
'FC Barcelona gaat voor monstertransfer bij Man City'

FC Barcelona sloot onlangs een deal af waardoor er nog eens 100 miljoen euro extra bijkomt op de rekening. De Catalanen hopen ook nog een paar uitgaande transfers af te ronden en dan wil het zwaar uitpakken. De club aast op een smaakmaker van Manchester City.


FC Barcelona jaagt volgens het Spaanse Sport op Bernardo Silva. Voorzitter Joan Laporta had drie doelen deze zomer: het aantrekken van Robert Lewandowski, Jules Koundé en Bernardo Silva. De eerste twee zijn binnen, de derde moet nog volgen. De 27-jarige Portugese middenvelder ligt nog tot medio 2025 onder contract in Manchester, waar Pep Guardiola hem dolgraag wil houden.

De speler wil echter de overstap maken naar FC Barcelona. Dat is alvast een eerste stap in de goede richting voor Barça. Xavi Hernandez droomt van een middenveld met Sergio Busquets, Pedri en Silva, maar er zullen eerst spelers Camp Nou moeten gaan verlaten.

70 MILJOEN EURO

Doordat Silva een zeer dure vogel (hij kost minstens 70 miljoen euro) gaat zijn, wil Barcelona zo snel mogelijk Frenkie de Jong verkopen. De Nederlander heeft de hoge verwachtingen nooit kunnen inlossen en Chelsea en Manchester United zijn concreet voor de controlerende middenvelder. Barça hoopt op een som van 85 miljoen euro en daarnaast willen de Catalanen ook Memphis Depay graag van de hand doen. Hij werd ook gewogen en te licht bevonden voor een club die terug naar de wereldtop wil. Barcelona wil ook de defensie nog versterken en César Azpilicueta en Marcos Alonso zijn daarbij nog altijd in beeld. Het beloven nog drukke weken te worden in Catalonië.

LEES OOK: 'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Gaat Barça Silva kunnen losweken?

Meest recent

“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

2
2
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

57
57
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

38
38
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

90
90
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

258
258
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

117
117
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

184
184
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

446
446
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

109
109
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

713
713
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

268
268
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

224
224
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

501
501
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

122
122
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

406
406
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

264
264
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

710
710
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

204
204
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

650
650
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

113
113
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

111
111
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

259
259
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

71
71
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

180
180
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

211
211

Meer sportnieuws