'FC Barcelona gaat voor monstertransfer bij Man City'

300 stemmen
'FC Barcelona gaat voor monstertransfer bij Man City'

FC Barcelona sloot onlangs een deal af waardoor er nog eens 100 miljoen euro extra bijkomt op de rekening. De Catalanen hopen ook nog een paar uitgaande transfers af te ronden en dan wil het zwaar uitpakken. De club aast op een smaakmaker van Manchester City.


FC Barcelona jaagt volgens het Spaanse Sport op Bernardo Silva. Voorzitter Joan Laporta had drie doelen deze zomer: het aantrekken van Robert Lewandowski, Jules Koundé en Bernardo Silva. De eerste twee zijn binnen, de derde moet nog volgen. De 27-jarige Portugese middenvelder ligt nog tot medio 2025 onder contract in Manchester, waar Pep Guardiola hem dolgraag wil houden.

De speler wil echter de overstap maken naar FC Barcelona. Dat is alvast een eerste stap in de goede richting voor Barça. Xavi Hernandez droomt van een middenveld met Sergio Busquets, Pedri en Silva, maar er zullen eerst spelers Camp Nou moeten gaan verlaten.

70 MILJOEN EURO

Doordat Silva een zeer dure vogel (hij kost minstens 70 miljoen euro) gaat zijn, wil Barcelona zo snel mogelijk Frenkie de Jong verkopen. De Nederlander heeft de hoge verwachtingen nooit kunnen inlossen en Chelsea en Manchester United zijn concreet voor de controlerende middenvelder. Barça hoopt op een som van 85 miljoen euro en daarnaast willen de Catalanen ook Memphis Depay graag van de hand doen. Hij werd ook gewogen en te licht bevonden voor een club die terug naar de wereldtop wil. Barcelona wil ook de defensie nog versterken en César Azpilicueta en Marcos Alonso zijn daarbij nog altijd in beeld. Het beloven nog drukke weken te worden in Catalonië.

LEES OOK: 'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

🚀

Gaat Barça Silva kunnen losweken?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

38
38
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

33
33
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

62
62
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

47
47
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

17
17
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

49
49
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

67
67
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

58
58
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

135
135
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

263
263
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

927
927
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

210
210
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

100
100
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

204
204
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

107
107
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

296
296
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

112
112
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

581
581
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

591
591
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

436
436
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1026
1026
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

246
246
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

306
306
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

487
487
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws