Ex-speler Anderlecht: "Mazzu zei dat er geen plaats meer was"

411 stemmen
Ex-speler Anderlecht:

Felice Mazzu zocht een hele nieuwe staf bij elkaar na het vertrek van Vincent Kompany. Zo kwam onder meer Guillaume Gillet naar Brussel als T2. Glen De Boeck ving bot.


De ex-speler en assistent-trainer van RSC Anderlecht probeerde een job vast te krijgen bij Anderlecht toen Kompany er trainer was, maar hij kreeg nooit een antwoord. De Boeck haalde nadien stevig uit naar het voetbal van RSCA, wat hem zeker niet in dank werd afgenomen in Brussel. Ook nu is De Boeck van mening dat Kompany geen slecht werk leverde, maar dat hij geen fan was van diens voetbal. De Boeck houdt van een directe stijl van voetballen. Nochtans speelde Anderlecht vorig jaar een goed seizoen, met het materiaal dat er was, en pakte het bij momenten uit met zeer goed voetbal. Het wist kapitaalkrachtigere ploegen als Royal Antwerp FC en KRC Genk al bij al vlot achter zich te laten en ook AA Gent werd afgehouden. Alleen de bekerfinale was een grote domper.

MET MAZZU GEBELD

Mazzu nam over en diens start is voorlopig aarzelend. Anderlecht speelt niet goed en met een 3 op 6 is de start niet goed. De komende weken moet er beter worden gevoetbald en moeten er resultaten volgen. De Boeck laat in La Dernière Heure weten dat hij contact opnam met Mazzu voor een job in zijn staf, maar die liet weten dat er geen plaats meer was. Hij bedankt De Boeck wel voor zijn interesse. De voormalige verdediger zit al drie jaar zonder job in het voetbal en na enkele mindere passages lijkt hij een beetje te vergeten te zijn in de Belgische voetbalwereld.

LEES OOK: Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

Had RSCA De Boeck een functie moeten aanbieden?

Meest recent

'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

10
10
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

65
65
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

105
105
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

190
190
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

96
96
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

90
90
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

308
308
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

115
115
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

118
118
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

477
477
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

690
690
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

75
75
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

186
186
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

213
213
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

52
52
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

565
565
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

122
122
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

187
187
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

243
243
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

181
181
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

243
243
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

79
79
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

429
429
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

158
158
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

841
841

Meer sportnieuws