Ex-speler Anderlecht: "Mazzu zei dat er geen plaats meer was"

411 stemmen
Ex-speler Anderlecht:

Felice Mazzu zocht een hele nieuwe staf bij elkaar na het vertrek van Vincent Kompany. Zo kwam onder meer Guillaume Gillet naar Brussel als T2. Glen De Boeck ving bot.


De ex-speler en assistent-trainer van RSC Anderlecht probeerde een job vast te krijgen bij Anderlecht toen Kompany er trainer was, maar hij kreeg nooit een antwoord. De Boeck haalde nadien stevig uit naar het voetbal van RSCA, wat hem zeker niet in dank werd afgenomen in Brussel. Ook nu is De Boeck van mening dat Kompany geen slecht werk leverde, maar dat hij geen fan was van diens voetbal. De Boeck houdt van een directe stijl van voetballen. Nochtans speelde Anderlecht vorig jaar een goed seizoen, met het materiaal dat er was, en pakte het bij momenten uit met zeer goed voetbal. Het wist kapitaalkrachtigere ploegen als Royal Antwerp FC en KRC Genk al bij al vlot achter zich te laten en ook AA Gent werd afgehouden. Alleen de bekerfinale was een grote domper.

MET MAZZU GEBELD

Mazzu nam over en diens start is voorlopig aarzelend. Anderlecht speelt niet goed en met een 3 op 6 is de start niet goed. De komende weken moet er beter worden gevoetbald en moeten er resultaten volgen. De Boeck laat in La Dernière Heure weten dat hij contact opnam met Mazzu voor een job in zijn staf, maar die liet weten dat er geen plaats meer was. Hij bedankt De Boeck wel voor zijn interesse. De voormalige verdediger zit al drie jaar zonder job in het voetbal en na enkele mindere passages lijkt hij een beetje te vergeten te zijn in de Belgische voetbalwereld.

LEES OOK: Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Had RSCA De Boeck een functie moeten aanbieden?

Meest recent

'Kompany gaat voor knaltransfer bij Club Brugge'

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

0
0
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

16
16
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

35
35
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

57
57
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

94
94
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

299
299
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

109
109
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

103
103
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

162
162
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

197
197
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

204
204
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

67
67
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

163
163
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

294
294
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

393
393
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

85
85
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

541
541
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

81
81
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

459
459
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

654
654
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

258
258
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

310
310
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

104
104
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

943
943
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

500
500

Meer sportnieuws