Ex-speler Anderlecht: "Mazzu zei dat er geen plaats meer was"

411 stemmen
Ex-speler Anderlecht:

Felice Mazzu zocht een hele nieuwe staf bij elkaar na het vertrek van Vincent Kompany. Zo kwam onder meer Guillaume Gillet naar Brussel als T2. Glen De Boeck ving bot.


De ex-speler en assistent-trainer van RSC Anderlecht probeerde een job vast te krijgen bij Anderlecht toen Kompany er trainer was, maar hij kreeg nooit een antwoord. De Boeck haalde nadien stevig uit naar het voetbal van RSCA, wat hem zeker niet in dank werd afgenomen in Brussel. Ook nu is De Boeck van mening dat Kompany geen slecht werk leverde, maar dat hij geen fan was van diens voetbal. De Boeck houdt van een directe stijl van voetballen. Nochtans speelde Anderlecht vorig jaar een goed seizoen, met het materiaal dat er was, en pakte het bij momenten uit met zeer goed voetbal. Het wist kapitaalkrachtigere ploegen als Royal Antwerp FC en KRC Genk al bij al vlot achter zich te laten en ook AA Gent werd afgehouden. Alleen de bekerfinale was een grote domper.

MET MAZZU GEBELD

Mazzu nam over en diens start is voorlopig aarzelend. Anderlecht speelt niet goed en met een 3 op 6 is de start niet goed. De komende weken moet er beter worden gevoetbald en moeten er resultaten volgen. De Boeck laat in La Dernière Heure weten dat hij contact opnam met Mazzu voor een job in zijn staf, maar die liet weten dat er geen plaats meer was. Hij bedankt De Boeck wel voor zijn interesse. De voormalige verdediger zit al drie jaar zonder job in het voetbal en na enkele mindere passages lijkt hij een beetje te vergeten te zijn in de Belgische voetbalwereld.

LEES OOK: 'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Had RSCA De Boeck een functie moeten aanbieden?

Meest recent

Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

0
0
Voetbalfan in de wolken: nieuwe grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

45
45
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

88
88
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

119
119
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

160
160
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

38
38
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

80
80
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

111
111
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

50
50
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

98
98
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

148
148
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

123
123
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

78
78
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

411
411
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

146
146
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

77
77
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

325
325
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

308
308
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

103
103
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

159
159
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

123
123
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

162
162
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

300
300
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

265
265

Meer sportnieuws