Ex-speler Anderlecht: "Mazzu zei dat er geen plaats meer was"

door
Ex-speler Anderlecht:

Felice Mazzu zocht een hele nieuwe staf bij elkaar na het vertrek van Vincent Kompany. Zo kwam onder meer Guillaume Gillet naar Brussel als T2. Glen De Boeck ving bot.


De ex-speler en assistent-trainer van RSC Anderlecht probeerde een job vast te krijgen bij Anderlecht toen Kompany er trainer was, maar hij kreeg nooit een antwoord. De Boeck haalde nadien stevig uit naar het voetbal van RSCA, wat hem zeker niet in dank werd afgenomen in Brussel. Ook nu is De Boeck van mening dat Kompany geen slecht werk leverde, maar dat hij geen fan was van diens voetbal. De Boeck houdt van een directe stijl van voetballen. Nochtans speelde Anderlecht vorig jaar een goed seizoen, met het materiaal dat er was, en pakte het bij momenten uit met zeer goed voetbal. Het wist kapitaalkrachtigere ploegen als Royal Antwerp FC en KRC Genk al bij al vlot achter zich te laten en ook AA Gent werd afgehouden. Alleen de bekerfinale was een grote domper.

MET MAZZU GEBELD

Mazzu nam over en diens start is voorlopig aarzelend. Anderlecht speelt niet goed en met een 3 op 6 is de start niet goed. De komende weken moet er beter worden gevoetbald en moeten er resultaten volgen. De Boeck laat in La Dernière Heure weten dat hij contact opnam met Mazzu voor een job in zijn staf, maar die liet weten dat er geen plaats meer was. Hij bedankt De Boeck wel voor zijn interesse. De voormalige verdediger zit al drie jaar zonder job in het voetbal en na enkele mindere passages lijkt hij een beetje te vergeten te zijn in de Belgische voetbalwereld.

LEES OOK: Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Had RSCA De Boeck een functie moeten aanbieden?

Meest recent

Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

5
5
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

18
18
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

18
18
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

101
101
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

27
27
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

28
28
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

38
38
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

86
86
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

232
232
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

97
97
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

149
149
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

111
111
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

90
90
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

278
278
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

78
78
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

16
16
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

47
47
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

159
159
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

153
153
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

103
103
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

164
164
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

312
312
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

286
286
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

79
79

Meer sportnieuws