'Lamkel Zé-soap ontspoort: rampscenario voor Antwerp?'

405
'Lamkel Zé-soap ontspoort: rampscenario voor Antwerp?'

Anoniem vertrekken langs een achterpoortje is niet zijn stijl, en dus besloot Didier Lamkel Zé op passende wijze afscheid te nemen van ons land. De 25-jarige Kameroener leek op weg naar Omonia Nicosia, straks tegenstander van AA Gent in de Europa League-voorrondes, tot hij in allerijl van gedachten veranderde en zijn zinnen op Ferencvaros zette. Een soap die nu nog een stevig staartje dreigt te krijgen.


Antwerp kon haar ogen alleszins niet geloven toen Lamkel Zé het akkoord met Nicosia plots opblies. Tenslotte had het woelwater volgens Het Laatste Nieuws een overstap naar Cyprus zélf verkozen boven een voor de Great Old lucratievere deal in Saoedi-Arabië. Alle handtekeningen waren al gezet, op de officiële clubkanalen werd LZ7 reeds aangekondigd bij zijn toekomstige werkgever. Voorbarig, zo bleek evenwel toen hij ineens paste voor de obligatoire medische keuring.

In plaats daarvan zette Lamkel Zé koers richting Hongarije, waar Ferencvaros aan zijn mouw trok. "Lamkel Zé kwam met diverse leugens op de proppen om zijn medische tests niet te moeten afleggen. De realiteit is dat er een overeenkomst was voor drie seizoenen met de speler. Na deze recente ontwikkeling zullen we onze wettelijke rechten claimen bij de FIFA", klinkt het intussen in een duidelijk statement op de clubwebsite van de Cyprioten, die het hier dus niet bij willen laten.

RAMPSCENARIO
Het ziet er dan ook naar uit dat de zaak voor de groene tafel zal worden beslecht. Nog volgens HLN neemt Antwerp voorlopig alvast een afwachtende houding aan in het dossier. Vermits een uitspraak lang op zich kan laten wachten, en andere clubs zich wellicht niet willen verbranden aan het enfant terrible, dreigt de Great Old in de tussentijd echter opnieuw minstens tot januari te blijven zitten met Lamkel Zé. Een rampscenario dat niemand op de Bosuil, waar men het volledig gehad heeft met zijn fratsen, nog voor mogelijk hield.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Lamkel Zé zou gewoon ontslagen moeten worden

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

27
27
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

13
13
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

13
13
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

37
37
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

138
138
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

39
39
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

95
95
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

185
185
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

62
62
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

174
174
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

27
27
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

919
919
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

160
160
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

902
902
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

48
48
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

300
300
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws