'Lamkel Zé-soap ontspoort: rampscenario voor Antwerp?'

405
'Lamkel Zé-soap ontspoort: rampscenario voor Antwerp?'

Anoniem vertrekken langs een achterpoortje is niet zijn stijl, en dus besloot Didier Lamkel Zé op passende wijze afscheid te nemen van ons land. De 25-jarige Kameroener leek op weg naar Omonia Nicosia, straks tegenstander van AA Gent in de Europa League-voorrondes, tot hij in allerijl van gedachten veranderde en zijn zinnen op Ferencvaros zette. Een soap die nu nog een stevig staartje dreigt te krijgen.


Antwerp kon haar ogen alleszins niet geloven toen Lamkel Zé het akkoord met Nicosia plots opblies. Tenslotte had het woelwater volgens Het Laatste Nieuws een overstap naar Cyprus zélf verkozen boven een voor de Great Old lucratievere deal in Saoedi-Arabië. Alle handtekeningen waren al gezet, op de officiële clubkanalen werd LZ7 reeds aangekondigd bij zijn toekomstige werkgever. Voorbarig, zo bleek evenwel toen hij ineens paste voor de obligatoire medische keuring.

In plaats daarvan zette Lamkel Zé koers richting Hongarije, waar Ferencvaros aan zijn mouw trok. "Lamkel Zé kwam met diverse leugens op de proppen om zijn medische tests niet te moeten afleggen. De realiteit is dat er een overeenkomst was voor drie seizoenen met de speler. Na deze recente ontwikkeling zullen we onze wettelijke rechten claimen bij de FIFA", klinkt het intussen in een duidelijk statement op de clubwebsite van de Cyprioten, die het hier dus niet bij willen laten.

RAMPSCENARIO
Het ziet er dan ook naar uit dat de zaak voor de groene tafel zal worden beslecht. Nog volgens HLN neemt Antwerp voorlopig alvast een afwachtende houding aan in het dossier. Vermits een uitspraak lang op zich kan laten wachten, en andere clubs zich wellicht niet willen verbranden aan het enfant terrible, dreigt de Great Old in de tussentijd echter opnieuw minstens tot januari te blijven zitten met Lamkel Zé. Een rampscenario dat niemand op de Bosuil, waar men het volledig gehad heeft met zijn fratsen, nog voor mogelijk hield.

LEES OOK: Lierse jubelt met ruwe diamant: “Ik wil naar JPL”

Lamkel Zé zou gewoon ontslagen moeten worden

Meest recent

Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

18
18
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

14
14
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

33
33
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

62
62
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

195
195
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

64
64
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

57
57
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

145
145
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

37
37
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

149
149
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

693
693
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

53
53
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

66
66
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

66
66
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

346
346
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

157
157
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

97
97
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

186
186
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

231
231
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

173
173
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

120
120
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

225
225
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

140
140

Meer sportnieuws