'Lamkel Zé-soap ontspoort: rampscenario voor Antwerp?'

door
'Lamkel Zé-soap ontspoort: rampscenario voor Antwerp?'

Anoniem vertrekken langs een achterpoortje is niet zijn stijl, en dus besloot Didier Lamkel Zé op passende wijze afscheid te nemen van ons land. De 25-jarige Kameroener leek op weg naar Omonia Nicosia, straks tegenstander van AA Gent in de Europa League-voorrondes, tot hij in allerijl van gedachten veranderde en zijn zinnen op Ferencvaros zette. Een soap die nu nog een stevig staartje dreigt te krijgen.


Antwerp kon haar ogen alleszins niet geloven toen Lamkel Zé het akkoord met Nicosia plots opblies. Tenslotte had het woelwater volgens Het Laatste Nieuws een overstap naar Cyprus zélf verkozen boven een voor de Great Old lucratievere deal in Saoedi-Arabië. Alle handtekeningen waren al gezet, op de officiële clubkanalen werd LZ7 reeds aangekondigd bij zijn toekomstige werkgever. Voorbarig, zo bleek evenwel toen hij ineens paste voor de obligatoire medische keuring.

In plaats daarvan zette Lamkel Zé koers richting Hongarije, waar Ferencvaros aan zijn mouw trok. "Lamkel Zé kwam met diverse leugens op de proppen om zijn medische tests niet te moeten afleggen. De realiteit is dat er een overeenkomst was voor drie seizoenen met de speler. Na deze recente ontwikkeling zullen we onze wettelijke rechten claimen bij de FIFA", klinkt het intussen in een duidelijk statement op de clubwebsite van de Cyprioten, die het hier dus niet bij willen laten.

RAMPSCENARIO
Het ziet er dan ook naar uit dat de zaak voor de groene tafel zal worden beslecht. Nog volgens HLN neemt Antwerp voorlopig alvast een afwachtende houding aan in het dossier. Vermits een uitspraak lang op zich kan laten wachten, en andere clubs zich wellicht niet willen verbranden aan het enfant terrible, dreigt de Great Old in de tussentijd echter opnieuw minstens tot januari te blijven zitten met Lamkel Zé. Een rampscenario dat niemand op de Bosuil, waar men het volledig gehad heeft met zijn fratsen, nog voor mogelijk hield.

LEES OOK: Wils zijn vel nog niet 'gered': "Dat moéten we halen"

Lamkel Zé zou gewoon ontslagen moeten worden

Meest recent

Lammens krijgt enorm compliment van Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

12
12
'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

25
25
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

28
28
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

35
35
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

56
56
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

72
72
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

148
148
2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Kazachstan. Veel goeds zit ...

271
271
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

80
80
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

332
332
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

78
78
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

54
54
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

127
127
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

113
113
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

125
125
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

118
118
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

126
126
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

291
291
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

511
511
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

148
148
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

75
75
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

106
106
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

359
359
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

127
127
Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

De Rode Duivels hebben geen ploeg meer van wereldklasse, maar de Belgen zijn wel nog steeds een ...

114
114

Meer sportnieuws