'Lamkel Zé-soap ontspoort: rampscenario voor Antwerp?'

405 stemmen
'Lamkel Zé-soap ontspoort: rampscenario voor Antwerp?'

Anoniem vertrekken langs een achterpoortje is niet zijn stijl, en dus besloot Didier Lamkel Zé op passende wijze afscheid te nemen van ons land. De 25-jarige Kameroener leek op weg naar Omonia Nicosia, straks tegenstander van AA Gent in de Europa League-voorrondes, tot hij in allerijl van gedachten veranderde en zijn zinnen op Ferencvaros zette. Een soap die nu nog een stevig staartje dreigt te krijgen.


Antwerp kon haar ogen alleszins niet geloven toen Lamkel Zé het akkoord met Nicosia plots opblies. Tenslotte had het woelwater volgens Het Laatste Nieuws een overstap naar Cyprus zélf verkozen boven een voor de Great Old lucratievere deal in Saoedi-Arabië. Alle handtekeningen waren al gezet, op de officiële clubkanalen werd LZ7 reeds aangekondigd bij zijn toekomstige werkgever. Voorbarig, zo bleek evenwel toen hij ineens paste voor de obligatoire medische keuring.

In plaats daarvan zette Lamkel Zé koers richting Hongarije, waar Ferencvaros aan zijn mouw trok. "Lamkel Zé kwam met diverse leugens op de proppen om zijn medische tests niet te moeten afleggen. De realiteit is dat er een overeenkomst was voor drie seizoenen met de speler. Na deze recente ontwikkeling zullen we onze wettelijke rechten claimen bij de FIFA", klinkt het intussen in een duidelijk statement op de clubwebsite van de Cyprioten, die het hier dus niet bij willen laten.

RAMPSCENARIO
Het ziet er dan ook naar uit dat de zaak voor de groene tafel zal worden beslecht. Nog volgens HLN neemt Antwerp voorlopig alvast een afwachtende houding aan in het dossier. Vermits een uitspraak lang op zich kan laten wachten, en andere clubs zich wellicht niet willen verbranden aan het enfant terrible, dreigt de Great Old in de tussentijd echter opnieuw minstens tot januari te blijven zitten met Lamkel Zé. Een rampscenario dat niemand op de Bosuil, waar men het volledig gehad heeft met zijn fratsen, nog voor mogelijk hield.

LEES OOK: Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
226

Lamkel Zé zou gewoon ontslagen moeten worden

Meest recent

'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

1
1
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

15
15
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

20
20
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

211
211
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

83
83
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

590
590
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

68
68
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

42
42
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

69
69
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

60
60
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

155
155
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

287
287
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

267
267
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

461
461
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

894
894
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

140
140
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

831
831
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

213
213
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

645
645
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

226
226
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

64
64
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

191
191
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

169
169
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1145
1145
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

623
623

Meer sportnieuws