'Lamkel Zé-soap ontspoort: rampscenario voor Antwerp?'

405
'Lamkel Zé-soap ontspoort: rampscenario voor Antwerp?'

Anoniem vertrekken langs een achterpoortje is niet zijn stijl, en dus besloot Didier Lamkel Zé op passende wijze afscheid te nemen van ons land. De 25-jarige Kameroener leek op weg naar Omonia Nicosia, straks tegenstander van AA Gent in de Europa League-voorrondes, tot hij in allerijl van gedachten veranderde en zijn zinnen op Ferencvaros zette. Een soap die nu nog een stevig staartje dreigt te krijgen.


Antwerp kon haar ogen alleszins niet geloven toen Lamkel Zé het akkoord met Nicosia plots opblies. Tenslotte had het woelwater volgens Het Laatste Nieuws een overstap naar Cyprus zélf verkozen boven een voor de Great Old lucratievere deal in Saoedi-Arabië. Alle handtekeningen waren al gezet, op de officiële clubkanalen werd LZ7 reeds aangekondigd bij zijn toekomstige werkgever. Voorbarig, zo bleek evenwel toen hij ineens paste voor de obligatoire medische keuring.

In plaats daarvan zette Lamkel Zé koers richting Hongarije, waar Ferencvaros aan zijn mouw trok. "Lamkel Zé kwam met diverse leugens op de proppen om zijn medische tests niet te moeten afleggen. De realiteit is dat er een overeenkomst was voor drie seizoenen met de speler. Na deze recente ontwikkeling zullen we onze wettelijke rechten claimen bij de FIFA", klinkt het intussen in een duidelijk statement op de clubwebsite van de Cyprioten, die het hier dus niet bij willen laten.

RAMPSCENARIO
Het ziet er dan ook naar uit dat de zaak voor de groene tafel zal worden beslecht. Nog volgens HLN neemt Antwerp voorlopig alvast een afwachtende houding aan in het dossier. Vermits een uitspraak lang op zich kan laten wachten, en andere clubs zich wellicht niet willen verbranden aan het enfant terrible, dreigt de Great Old in de tussentijd echter opnieuw minstens tot januari te blijven zitten met Lamkel Zé. Een rampscenario dat niemand op de Bosuil, waar men het volledig gehad heeft met zijn fratsen, nog voor mogelijk hield.

LEES OOK: Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Lamkel Zé zou gewoon ontslagen moeten worden

Meest recent

De puzzel van Sibierski: wie moet weg bij Anderlecht?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

1
1
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

13
13
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

86
86
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

35
35
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

80
80
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

542
542
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

47
47
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

232
232
Vitor Bruno krijgt ervan langs voor aanpak bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak slaag van KAA Gent en ziet een kloof ontstaan met de ...

151
151
Bayern met handen in het haar door Kompany-situatie

Vincent Kompany werd plots onwel bij Bayern München en moest per direct naar het ziekenhuis. ...

93
93
Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Norman Bassette zit in bloedvorm bij Westerlo. De aanvaller wordt gehuurd met aankoopoptie van ...

148
148
Uitstel van executie? Verrassend oordeel over Compper

Marvin Compper stond zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC, maar de hoofdtrainer heeft weer wat ...

100
100
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht strijden, Tresoldi snel weg?’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

210
210
Samenwerking met Mbappé per direct stopgezet: "Zo beledigend"

Kylian Mbappé is één van de grootste supersterren van het hedendaagse voetbal. ...

233
233
Joos snapt niets van Anderlecht: “Dat is het gekke”

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak van KAA Gent. Filip Joos snapte er niets van want de ...

174
174
Beerschot wrijft zich in de handen met goudhaantje

Beerschot stoomt door in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten willen zo snel mogelijk ...

75
75
‘Cercle Brugge hakt knoop door over ontslag Lars Friis’

De druk begint te stijgen in de Jupiler Pro League. De eerste kloofjes worden geslagen en ...

396
396
Kane onthult na Gouden Bal-winst update over Kompany

Harry Kane heeft Ballon d’Or gewonnen. De Engelsman kende een topseizoen bij Bayern ...

153
153
‘Hommeles bij Antwerp: Frey en Compper op ramkoers’

Royal Antwerp FC wist afgelopen speeldag eindelijk nog eens te winnen. Zwarte beest Sporting ...

392
392
Crisis bij Standard na 0 op 12? "Dit werkt niet"

Standard zit met een stevige kater. De Rouches pakten geen enkel punt uit hun laatste vier ...

90
90
'Keiharde strijd tussen Club en Anderlecht om smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft een zeer ruime kern en het is duidelijk dat Antoine Sibierski die in januari ...

293
293
Franse pers trekt conclusie over Godts: "Dit is de avond dat..."

PSG won in Parijs met 2-0 van Olympique Lyon. Mika Godts was de grote roerganger en was goed voor ...

333
333
Tresoldi naar Arsenal in januari? Club Brugge reageert

Club Brugge is alweer bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart presteert goed in België en op ...

330
330
Anderlecht blijft verliezen: Teklak legt pijnpunt bloot

Anderlecht blijft volgens analist Alexandre Teklak met een opvallend probleem kampen: de Brusselaars ...

144
144
Gouden Bal-winnaar Kane heeft bijzondere boodschap voor Kompany

Harry Kane werd uitgeroepen tot de winnaar van de Gouden Bal. De Engelse aanvaller gaf bij de ...

319
319

Meer sportnieuws