TU: 'Club langs kassa voor verdediger, Mertens zorgt voor schok'

672
TU: 'Club langs kassa voor verdediger, Mertens zorgt voor schok'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat of zelfs al begonnen is, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Stanley N'Soki is niet goed aan het seizoen begonnen. Toch zou de linksvoetige centrale verdediger interesse genieten van de Duitse eersteklasser Hoffenheim. Dat maakte de Waalse journalist Sasha Tavolieri bekend. Meer zelfs, Nsoki zou voor 5 jaar tekenen bij de Duitse club en Blauw-Zwart vangt 12 miljoen euro.

Het plotse vertrek van N'Soki zou ook de transfer van Joel Ordonez versnellen. Enkele dagen geleden raakte al bekend dat Club Brugge een akkoord bereikte met Independiente del Valle omtrent de speler. De talentvolle Ecuadoraan moet ongeveer vier miljoen euro kosten, en is gezien zijn 18-jarige leeftijd nog een ruwe diamant. Volgens Degolagolec zal Ordonez ook binnenkort voorgesteld worden bij Club Brugge.

Blauw-Zwart geeft ondertussen de hoop op Sander Berge niet op volgens Het Laatste Nieuws. Daar klinkt het namelijk dat de Noor nog steeds nadrukkelijk in beeld blijft in Westkapelle. Zelf wil de middenvelder alvast graag vertrekken bij zijn huidige werkgever Sheffield United, dat dan wel boter bij de vis verlangt. Nog volgens de krant bedraagt de vraagprijs van de Engelse tweedeklasser per slot van rekening een slordige 15 miljoen.

SSC Napoli toont interesse in Simon Mignolet. De Italianen zouden in de Rode Duivel een geschikte vervanger zien voor de inmiddels vertrokken David Ospina. Maar het lijkt erop dat Blauw-Zwart opgelucht kan ademhalen. Volgens de Italiaanse transferautoriteit Gianluca Di Marzio heeft Napoli een ander alternatief gevonden. Zo zou de club dicht bij een akkoord staan over de komst van Kepa Arrizabalaga. De Spanjaard zou een jaartje gehuurd worden van Chelsea FC.

Volgens Tuttomercatoweb heeft Bologna volop zijn zinnen gezet op Jhon Lucumi als vervanger voor Rode Duivel Arthur Theate. De gesprekken met de 24-jarige speler zouden al aangeknoopt worden en Genk zou ook snel een eerste bod mogen verwachten. Dat zou 5 miljoen euro plus bonussen bedragen. Het Laatste Nieuws meldt wel dat het aanbod intussen al werd afgewezen.

Genk is één van de teams op de loer ligt voor Paul Akouokou. Volgens AFDLP weigert de speler momenteel zijn contract te verlengen bij Real Betis en zou de club uit Sevilla daarom bereid zijn om deze zomer mee te werken aan een transfer. Genk zal wel diep in de buidel moeten tasten voor de 24-jarige defensieve middenvelder. Hij zou immers nog steeds 7 miljoen euro moeten kosten en Betis wil daar ook nog eens een percentage op een doorverkoop bovenop. Ook Elche en Norwich City liggen nog op de loer voor de Ivoriaan.

AA Gent gaat op zoek naar een vervanger voor de onfortuinlijke Tarik Tissoudali. Daarbij denken ze volgens MSV Foot aan een bekende naam, want Nikola Storm zou hoog op het Gentse lijstje staan. Malinwa wil wel boter bij de vis. Een akkoord lijkt echter niet onmogelijk, want eerder deze zomer vonden de twee clubs elkaar ook al voor de overgang van Hugo Cuypers. Als alternatief zouden de Buffalo's echter ook nog een buitenlandse piste achter de hand houden.

De voorbije weken richtte Burnley FC het vizier op Manuel Benson. De onderhandelingen tussen Antwerp en de Engelse club liepen aanvankelijk niet vlot, en The Great Old weigerde twee aanbiedingen van de Engelse tweedeklasser. Sacha Tavolieri meldde echter dat er dan toch een akkoord werd gevonden over de transfersom. Op een detail na zouden de onderhandelingen tussen beide clubs inmiddels zijn afgerond. Hoogstwaarschijnlijk zal het over een eventueel doorverkooppercentage gaan. Er wordt verwacht dat Antwerp een bedrag tussen de 4 en 6 miljoen euro zal vangen.

BUITENLAND

Pep Guardiola had zijn zinnen gezet op Marc Cucurella, maar het lijkt er niet op dat Manchester City nog een akkoord zal vinden met Brighton. Dat wees hun ultieme bod van 40 miljoen pond immers af. De hele affaire kan nu nog wat pijnlijker worden voor de regerende kampioen, want volgens de Daily Mail lijkt met Chelsea een concurrent de transfer ook nog eens te gaan kapen. De Blues hebben de gesprekken met Brighton al opgestart en zouden naast een transfersom ook nog spelers in de deal kunnen gaan betrekken.

City zal dus andere pistes moeten verkennen. Onder meer Alex Grimaldo (SL Benfica) en Borna Sosa (VfB Stuttgart) worden genoemd. Maar City zou nu voor een verrassing gaan. Transferwatcher Fabrizio Romano liet immers verstaan dat ook Raphael Guerreiro werd aangeboden. En volgens The Athletic zijn Guardiola en co behoorlijk gecharmeerd door de Portugese international van Borussia Dortmund.

Even werd een terugkeer van Cristiano Ronaldo naar Sporting CP overwogen, maar tot dusver werd die piste niet bepaald concreet. Volgens journalist Manu Sainz van onder meer AS, zijn er momenteel slechts twee echte opties: SSC Napoli, dat er van droomt om van de Portugees een nieuw icoon te maken, of Atlético Madrid. In beide gevallen lijken de financiële voorwaarden voorlopig echter nog een te groot struikelblok.

Het verhaal van Dries Mertens bij Napoli zit erop. Ondertussen werd Mertens al aan verschillende ploegen gelinkt. En mogelijk kiest hij wel voor een erg pittige transfer. Afgelopen weekend geraakte bekend dat Juventus belangstelling toont en die interesse wordt nu ook bevestigd door La Gazzetta dello Sport. De Oude Dame is op zoek naar een centrumaanvaller die ook op de flanken uit de voeten kan. Juve zou hem willen verleiden met een topsalaris van 4 à 5 miljoen euro.

LEES OOK: Verhuurde spelers: Belg verrast iedereen in Eredivisie

Moet Mertens naar Juventus gaan?

Meest recent

Van held naar 4/10: Doku hard aangepakt na zwak optreden

Jérémy Doku was afgelopen weekend nog de grote uitblinker bij Manchester City. Maar ...

23
23
Puzzelwerk Hubert: Union zwáár gehavend tegen Sociedad

Union SG is sterk begonnen aan zijn campagne in de Europa League. Maar donderdag wacht opnieuw een ...

21
21
UCL: PSG wint op City, enorme comeback Real én afgang Lukaku

In de Champions League heeft Paris Saint-Germain dé affiche van de tweede speeldag gewonnen. ...

58
58
'Recordtransfer Tresoldi: speciale clausule duikt plots op'

Nicolo Tresoldi siert daags na zijn exploot in het Giuseppe Meazza-stadion de Europese headlines. ...

473
473
Bruno meldt opsteker: minstens drie wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat donderdagavond op zoek naar zijn eerste punten in de League Phase van de Europa ...

159
159
Bommetje bij kwakkelend United: Rooney slaat terug

Manchester United blijft maar aanmodderen. Dinsdagavond verloor de Engelse grootmacht ook in de ...

66
66
Herrijzenis bij Club: "Belangrijkste speler voor Leko"

Club Brugge heeft andermaal voor een grote stunt gezorgd in de Champions League. Blauw-Zwart ging ...

344
344
Europees voetbal op TV: 'Canal+ onderhandelt met Vlaamse zender'

Dit seizoen is het Europese voetbal in België nog te zien op de vertrouwde zenders van de ...

202
202
UCL: Liverpool wint duel met 9 goals; knappe zege Feyenoord

In de Champions League heeft Liverpool FC stevig uitgehaald. Na onder meer een hattrick van Bradley ...

43
43
Leko lyrisch: Europese toptransfer voor Club Brugge

Ivan Leko toonde zich in aanloop naar de onderlinge confrontatie lyrische over het befaamde ...

463
463
Kippenvel in Engeland: De Cuyper is nieuwe 100 miljoen-man

Vier maanden geleden schreef men op een Engelse website dat Maxim De Cuyper niet kon verdedigen. ...

487
487
Real krijgt mokerslag voor Clasico: keihard verdict Vinicius

Real Madrid bleef in de twee vorige seizoenen telkens met lege handen achter en snakt dus naar een ...

61
61
‘Onder uit de zak’-Pikant verhaal Overmars krijgt bizarre wending

Marc Overmars sloeg onlangs de deur bij The Great Old achter zich dicht. De sportief directeur ...

144
144
'Vandenhaute stuurde rivaal wandelen én probeerde bij Duivel'

Wouter Vandenhaute zorgde voor één van de strafste verhalen van de Belgische ...

136
136
Sommer komt daags na stunt met triest nieuws

Club Brugge heeft dinsdagavond voor een enorme stunt gezorgd door in de Champions League met 3-4 te ...

311
311
Charleroi blijft maar gaan: derde smaakmaker tekent bij

Ook na acht speeldagen blijft Charleroi zeer fraai meedraaien in de kop van het klassement. De ...

9
9
Taravel spreekt over zijn ambities en die van Anderlecht

Anderlecht gaat donderdag in de Europa League op bezoek bij Dinamo Zagreb en dat wordt een speciale ...

120
120
Verhaeghe zorgt voor oorverdovende explosie op sociale media

Bart Verhaeghe kon zijn geluk nauwelijks op na de sensationele Champions League-zege van Club Brugge ...

386
386
'Tresoldi doet Italianen niet alleen met hattrick bibberen'

Na de sensationele 3-4-overwinning van Club Brugge op het veld van Inter waren alle ogen gericht op ...

107
107
De Mil ziet mogelijk nog sterkhouder afhaken bij AA Gent

AA Gent kende een zeer drukke zomer, want het moest daarin maar liefst drie Europese voorrondes zien ...

137
137
'Club wil in januari bij CL-sensatie gaan shoppen'

Club Brugge maakte de voorbije jaren een stevige opmars op het Belgische en Europese toneel en ...

294
294
Ontslag in de maak? Euvrard spreekt heldere taal

Bij Standard koesterden ze hoge verwachtingen voor dit seizoen, waarbij ze zelfs luidop dromen van ...

272
272
Dendoncker is terug: wordt Ajax het slachtoffer?

Ruim dertig jaar na de vorige ontmoeting staat Ajax opnieuw voor een kolkend Poljud. En mogelijk ...

66
66
Ooit sensatie in JPL, nu tegenstander van Union SG

Union SG neemt het donderdagavond op tegen Real Sociedad. De Spanjaarden zijn de grote favoriet en ...

43
43
Bom barst bij Man Utd: Tielemans en Carrick reageren

De 2-0-nederlaag van Manchester United bij Atlético Madrid heeft niet alleen sportief voor ...

60
60

Meer sportnieuws