Nieuwkomer solliciteert naar basisplaats bij Club Brugge

542 stemmen
Nieuwkomer solliciteert naar basisplaats bij Club Brugge

Bij Club Brugge beleefde men een weekend om snel te vergeten. De landskampioen verloor gisteren met 2-1 op het veld van Eupen na een absolute non-match. Voorlopig is er nog geen reden tot paniek bij Blauw-Zwart, al lijken sommige supporters niet opgezet met de zwakke vertoning van de Club-spelers. 


Om alle spelers wedstrijdfit te houden besloot Club Brugge om vandaag een oefenwedstrijd af te werken. Tegenstander van dienst was het Patro Eisden Maasmechelen van Stijn Stijnen. Tegen de ploeg uit 1e Amateur had Club Brugge het niet bepaald moeilijk. Cyle Larin zorgde voor een assist door Cisse Sandra de openingstreffer op een schoteltje aan te bieden. Daarna scoorde de Canadees de beslissende 2-0 zelf. Nadien werd er niet meer gescoord. 

Bij Club Brugge stonden er heel wat bekende namen op het veld. Zo mochten Otasowie, Mechele, Odoi, Meijer, Sowah, Sandra en Larin aan de partij beginnen. Vooral de terugkeer van Odoi is positief nieuws voor Carl Hoefkens. De verdediger/middenvelder kwam dit seizoen nog niet in actie na een aanhoudende blessure, en lijkt dus stilaan wedstrijdfit te zijn. 

Larin in de basis? 

Cyle Larin kon tijdens de eerste competitiewedstrijden nog geen goede indruk nalaten. De Canadees leek het na zijn flauwe invalbeurten al verkorven te hebben bij heel wat Club-fans. Toch maakte Larin vandaag een uitstekende indruk tegen Patro Eisden. Met een doelpunt én assist lijkt de Canadees stilaan klaar voor een eerste basisplaats bij de landskampioen. Gezien het vertrek van De Ketelaere en het drukke programma van Club Brugge, zou Larin tegen SV Zulte Waregem wel eens in de basis kunnen staan. 

LEES OOK: Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Moet Larin een kans in de basis krijgen tegen SVZW?

Meest recent

Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

33
33
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

135
135
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

44
44
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

22
22
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

52
52
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

266
266
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

38
38
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

352
352
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

594
594
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

108
108
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

89
89
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

275
275
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

109
109
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

40
40
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

79
79
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

186
186
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

356
356
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

35
35
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

212
212
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

46
46
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

404
404
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

525
525
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

416
416
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

818
818

Meer sportnieuws