Nieuwkomer solliciteert naar basisplaats bij Club Brugge

542 stemmen
Nieuwkomer solliciteert naar basisplaats bij Club Brugge

Bij Club Brugge beleefde men een weekend om snel te vergeten. De landskampioen verloor gisteren met 2-1 op het veld van Eupen na een absolute non-match. Voorlopig is er nog geen reden tot paniek bij Blauw-Zwart, al lijken sommige supporters niet opgezet met de zwakke vertoning van de Club-spelers. 


Om alle spelers wedstrijdfit te houden besloot Club Brugge om vandaag een oefenwedstrijd af te werken. Tegenstander van dienst was het Patro Eisden Maasmechelen van Stijn Stijnen. Tegen de ploeg uit 1e Amateur had Club Brugge het niet bepaald moeilijk. Cyle Larin zorgde voor een assist door Cisse Sandra de openingstreffer op een schoteltje aan te bieden. Daarna scoorde de Canadees de beslissende 2-0 zelf. Nadien werd er niet meer gescoord. 

Bij Club Brugge stonden er heel wat bekende namen op het veld. Zo mochten Otasowie, Mechele, Odoi, Meijer, Sowah, Sandra en Larin aan de partij beginnen. Vooral de terugkeer van Odoi is positief nieuws voor Carl Hoefkens. De verdediger/middenvelder kwam dit seizoen nog niet in actie na een aanhoudende blessure, en lijkt dus stilaan wedstrijdfit te zijn. 

Larin in de basis? 

Cyle Larin kon tijdens de eerste competitiewedstrijden nog geen goede indruk nalaten. De Canadees leek het na zijn flauwe invalbeurten al verkorven te hebben bij heel wat Club-fans. Toch maakte Larin vandaag een uitstekende indruk tegen Patro Eisden. Met een doelpunt én assist lijkt de Canadees stilaan klaar voor een eerste basisplaats bij de landskampioen. Gezien het vertrek van De Ketelaere en het drukke programma van Club Brugge, zou Larin tegen SV Zulte Waregem wel eens in de basis kunnen staan. 

LEES OOK: Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Moet Larin een kans in de basis krijgen tegen SVZW?

Meest recent

Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

0
0
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

39
39
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

23
23
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

53
53
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

223
223
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

346
346
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

65
65
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

207
207
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

394
394
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

207
207
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

130
130
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

337
337
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

367
367
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

156
156
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

409
409
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

92
92
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

327
327
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

364
364
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

517
517
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

166
166
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

262
262
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

189
189
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

951
951
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

220
220
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

366
366

Meer sportnieuws