Nieuwkomer solliciteert naar basisplaats bij Club Brugge

door
Nieuwkomer solliciteert naar basisplaats bij Club Brugge

Bij Club Brugge beleefde men een weekend om snel te vergeten. De landskampioen verloor gisteren met 2-1 op het veld van Eupen na een absolute non-match. Voorlopig is er nog geen reden tot paniek bij Blauw-Zwart, al lijken sommige supporters niet opgezet met de zwakke vertoning van de Club-spelers. 


Om alle spelers wedstrijdfit te houden besloot Club Brugge om vandaag een oefenwedstrijd af te werken. Tegenstander van dienst was het Patro Eisden Maasmechelen van Stijn Stijnen. Tegen de ploeg uit 1e Amateur had Club Brugge het niet bepaald moeilijk. Cyle Larin zorgde voor een assist door Cisse Sandra de openingstreffer op een schoteltje aan te bieden. Daarna scoorde de Canadees de beslissende 2-0 zelf. Nadien werd er niet meer gescoord. 

Bij Club Brugge stonden er heel wat bekende namen op het veld. Zo mochten Otasowie, Mechele, Odoi, Meijer, Sowah, Sandra en Larin aan de partij beginnen. Vooral de terugkeer van Odoi is positief nieuws voor Carl Hoefkens. De verdediger/middenvelder kwam dit seizoen nog niet in actie na een aanhoudende blessure, en lijkt dus stilaan wedstrijdfit te zijn. 

Larin in de basis? 

Cyle Larin kon tijdens de eerste competitiewedstrijden nog geen goede indruk nalaten. De Canadees leek het na zijn flauwe invalbeurten al verkorven te hebben bij heel wat Club-fans. Toch maakte Larin vandaag een uitstekende indruk tegen Patro Eisden. Met een doelpunt én assist lijkt de Canadees stilaan klaar voor een eerste basisplaats bij de landskampioen. Gezien het vertrek van De Ketelaere en het drukke programma van Club Brugge, zou Larin tegen SV Zulte Waregem wel eens in de basis kunnen staan. 

LEES OOK: Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Moet Larin een kans in de basis krijgen tegen SVZW?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

82
82
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

6
6
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

7
7
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

16
16
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

54
54
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

104
104
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

77
77
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

48
48
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

129
129
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

316
316
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

55
55
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

276
276
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

70
70
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

64
64
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

428
428
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

98
98
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

190
190
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

148
148
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

740
740
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

459
459
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

543
543
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

263
263
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

231
231
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

253
253
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

244
244
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

68
68

Meer sportnieuws