'Antwerp & Club Brugge strijden om peperdure spits'

673 stemmen
'Antwerp & Club Brugge strijden om peperdure spits'

In haar jacht om Club Brugge van de troon te stoten komt Antwerp geregeld ook op de transfermarkt in het vaarwater van de landskampioen terecht. Zo klonk het vorige week nog dat beide ploegen interesse zouden hebben in middenvelder Jurgen Ekkelenkamp. Nu staat ook een spits zowel op de Bosuil als in Jan Breydel op de radar.


De naam Wilfried Gnonto doet mogelijk nog een belletje rinkelen, want de pas 18-jarige Italiaan werd eerder deze zomer reeds aan Blauw-Zwart gelinkt. Net als het naar verluidt eveneens geïnteresseerde Anderlecht dreigde Club even achter het net te vissen toen Feyenoord op het toneel verscheen, maar voorlopig vertoeft Gnonto nog altijd bij FC Zürich. Daar was de tiener, twee jaar geleden gratis opgepikt bij Inter, al goed voor 11 doelpunten en negen assists in 66 optredens.

Prestaties waarmee Gnonto, wiens marktwaarde momenteel op een tiental miljoen wordt geschat, het zelfs viermaal tot international schopte. Vermits zijn verbintenis in Zwitserland binnen een jaar afloopt ziet Zürich zich echter genoodzaakt om mee te werken aan een transfer. Meer nog: volgens Gazetta dello Sport zakte de vraagprijs intussen van de oorspronkelijke twaalf naar nog 'slechts' een achttal miljoen. Een fiks doch haalbaar bedrag, zo is blijkbaar ook Antwerp van mening.

ANTWERP VS CLUB
Nog vanuit Italie klinkt het namelijk dat de Great Old zich plots wil moeien in de debatten. Samen met Club en Feyenoord zou het zelfs een van de voornaamste kandidaten zijn om Gnonto in te lijven. Benieuwd dus of Paul Gheysens een nieuwe prestigeslag weet thuis te halen. Hoewel er van een concrete doorbraak in het dossier vooralsnog geen sprake is, lijkt de kans alleszins alsmaar groter dat we het toptalent binnenkort dan toch in de Belgische competitie aan het werk zien.

LEES OOK: 'Machtsstrijd bij Antwerp: nieuwe voorzitter op komst?'

Wie zal Gnonto volgens u strikken?

Meest recent

Club Brugge en Feyenoord sluiten volgend akkoord

Club Brugge en Feyenoord vonden een akkoord over de transfer van Dévy Rigaux. Hij ruilde ...

124
124
Wilmots ziet pijnpunt dat Rode Duivels kan nekken

De Rode Duivels bereiden zich al stilaan voor op het WK. Daar hopen ze nog eens een echt positief ...

79
79
'JPL-club zet Hoefkens alsnog hoog op verlanglijst'

Carl Hoefkens en NAC Breda maakten deze week bekend dat ze ook in de Nederlandse tweede klasse samen ...

67
67
Luis Enrique ziet groot verschil tussen PSG en Arsenal

Arsenal en PSG spelen zaterdag de finale van de Champions League. Luis Enrique kan met de ...

51
51
“We praten nog met hem”: Beerschot houdt kaarten tegen de borst

Beerschot greep naast de promotie naar de Jupiler Pro League. Dat kwam hard aan bij de club, maar de ...

85
85
Fortuna Sittard pakt uit met Belgische coach

Fortuna Sittard heeft vandaag de komst van een Belgische trainer aangekondigd. De nummer elf van de ...

15
15
FC Barcelona heeft beet en kondigt megadeal aan

FC Barcelona heeft vanavond zijn eerste grote ingaande transfer voor het komende seizoen afgerond. ...

150
150
'Club Brugge en Antwerp kloppen aan bij PSV'

Club Brugge en Royal Antwerp FC zijn uiteraard volop bezig met het voorbereiden van de zomermercato. ...

153
153
Mourinho boorde Club Brugge toptransfer door de neus

Club Brugge werd kampioen en dat ondanks een wintermercato waar men toch meer van had verwacht. ...

318
318
Deschacht onthult waar Anderlecht écht op mikt

Bij RSC Anderlecht gaat het een drukke zomermercato worden. Toch moeten de fans ook geen volledige ...

177
177
KV Kortrijk sluit Fins akkoord omtrent volgende transfer

KV Kortrijk wist na één jaar weer te promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kerels ...

51
51
De Bruyne heeft er genoeg van: grote beslissing nadert

Kevin De Bruyne vertrok naar Napoli voor een nieuw groot hoofdstuk in zijn carrière, maar het ...

262
262
De Mil kan teleurstelling niet verbergen: "Heel jammer"

AA Gent en KRC Genk spelen zondag een finale voor een Europese ticket. Het moet hun matige Belgische ...

157
157
Hayen toont tanden: “Wij gaan ons niet verstoppen”

KRC Genk moet zijn seizoen proberen te redden tegen AA Gent. Een zege zou hen alsnog een Europees ...

104
104
'FC Barcelona doet bod, Atlético reageert met.... Yamal'

Het is FC Barcelona menens om komend seizoen versterking te halen. Anthony Gordon komt wellicht over ...

144
144
Patro Eisden verbaast België: “Onhoudbaar”

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

146
146
Anderlecht legt verdediger onder contract

RSC Anderlecht is volop bezig met talenten van eigen bodem langdurig vast te leggen. De Brusselaars ...

145
145
'Machtsstrijd bij Antwerp: nieuwe voorzitter op komst?'

Royal Antwerp FC is een club op drift, dat is al enkele jaren duidelijk. Eigenaar en voorzitter Paul ...

365
365
Preud'homme pakt uit: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Dankzij de licentieproblemen van RWDM blijft Club NXT alsnog in 1B. Een opluchting voor Blauw-Zwart, ...

677
677
Einde tijdperk: Anderlecht maakt afscheid bekend

Sportieve baas Antoine Sibierski gaat straks ongetwijfeld met de grove borstel door de kleedkamer ...

718
718
Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Toby Alderweireld mag dan wel afscheid genomen hebben van het hoogste niveau bij de Rode Duivels, ...

296
296
Antwerp shopt bij Club Brugge: twee vliegen in één klap

Nu het tussenseizoen begonnen is, blijkt ook de jacht op talent opnieuw geopend. Ook deze zomer ...

353
353
'Anderlecht houdt adem in: goudhaantje gratis weg?'

Ondanks alle kommer en kwel bij het eerste elftal, kunnen de fans van RSC Anderlecht zich nog altijd ...

473
473
Ruben Van Gucht pakt uit met megaproject: Big Brother-vibes

Ruben Van Gucht was de afgelopen jaren quasi niet uit het nieuws weg te slaan. De flamboyante ...

50
50
Maesschalck velt oordeel Duivel: alsnog joker Garcia?

Het WK komt dichterbij. Nog een kleine twee weken en Mexico en Zuid-Afrika trappen het mondiale ...

163
163

Meer sportnieuws