'Club Brugge drukt door voor Sander Berge'

971 stemmen
'Club Brugge drukt door voor Sander Berge'

Daags na de collectieve offday in Eupen wemelt het van de transfergeruchten bij Club Brugge. Vooral langs uitgaande zijde, waar behalve Charles De Ketelaere ook Stanley Nsoki op weg naar de exit lijkt, staat er heel wat te gebeuren. Al maakt Blauw-Zwart tevens werk van een aantal inkomende dossiers.


Zo wordt de overstap van de jonge centrale verdediger Joel Ordonez wellicht eerstdaags afgerond, voorts gaat de landskampioen ongetwijfeld nog op zoek naar direct inzetbare vervangers voor haar afscheidnemende sterkhouders. Daarnaast wil men in het Jan Breydel het middenveld nog wat versterken, waarbij recent zowaar de naam van Sander Berge opdook als toptarget. De 24-jarige Noor, in het verleden in ons land actief bij KRC Genk, leek echter al snel een veel te dure vogel.

Toch geeft Club de hoop volgens Het Laatste Nieuws niet op. Daar klinkt het namelijk dat Berge nog steeds nadrukkelijk in beeld blijft in Westkapelle. Zelf wil de middenvelder alvast graag vertrekken bij zijn huidige werkgever Sheffield United, dat dan wel boter bij de vis verlangt. Nog volgens de krant bedraagt de vraagprijs van de Engelse tweedeklasser, die zelf destijds maar liefst 23 miljoen op tafel legde om hem weg te plukken bij Genk, per slot van rekening een slordige 15 miljoen.

HUUR MET OPTIE?
"Een bedrag dat Club in principe niet zal neerleggen", aldus HLN, dat een huur met aankoopoptie opwerpt als eventueel compromis. Of zulk een deal bespreekbaar is moet evenwel nog blijken. Hoe dan ook lijkt Blauw-Zwart vastberaden om nog stevig uit te pakken op de zomermercato. Mocht het tot een spraakmakend akkoord komen zou Berge, die op meerdere posities uit de voeten kan, op het middenveld alleszins een trio kunnen vormen met Casper Nielsen en Hans Vanaken.

LEES OOK: Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Denkt u dat Club kans maakt op Berge?

Meest recent

Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

1
1
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

25
25
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

132
132
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

174
174
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

110
110
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

566
566
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

411
411
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

88
88
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

83
83
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

138
138
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

159
159
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

80
80
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

24
24
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

73
73
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

116
116
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

358
358
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

67
67
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

34
34
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

53
53
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

368
368
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

42
42
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

202
202
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

128
128
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

702
702
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

155
155

Meer sportnieuws