Hubert zag transfer afketsen: "Zij deden bod bij KV Oostende"

143 stemmen
Hubert zag transfer afketsen:

KV Oostende deed al de nodige in- en uitgaande transfers, maar de club had nog een speler van de hand kunnen doen. Guillaume Hubert lokte interesse, maar de doelman mocht niet vertrekken. Dat legt hij uit aan De Krant van West-Vlaanderen.


Hubert ligt nog een jaar onder contract aan de kust. Hij weet nog niet wat de toekomst brengt. “Of ik volgend seizoen hier of ergens anders speel, blijft een vraagteken. Nee, gesprekken over een contractverlenging zijn er niet. Wel tonen andere clubs interesse. Eerder al weigerde de club een – in mijn ogen – goed bod van een andere eersteklasser. Maar die trein is intussen gepasseerd. Zo gaat dat in het voetbal, zeker?”, aldus Hubert.

CHARLEROI

Volgens Sport/Voetbalmagazine was het Sporting Charleroi dat zijn oog had laten vallen op de huidige nummer één van de kustploeg. Hubert kende al een mooie carrière. De ondertussen 28-jarige doelman maakte als jonkie zijn debuut bij Standard, maar de echte doorbraak kon hij daar niet forceren. Hij speelde één jaar op huurbasis bij STVV. Verrassend genoeg maakte hij nadien de overstap naar Club Brugge, waar een aantal keren zijn kans kreeg.

Overtuigen deed hij er ook niet echt en mede daardoor trok hij een jaar op uitleenbasis naar stadsgenoot Cercle Brugge. Hubert werd twee jaar geleden door KV Oostende dan definitief overgenomen van Club Brugge, waar hij het tot op heden niet onaardig deed. De toekomst bij KVO is voorlopig nog onduidelijk, al ligt hij er dus nog een jaar onder contract.

LEES OOK: JPL-club mikt hoog: "Grote club worden in België"

Is Hubert een onderschatte doelman?

Meest recent

Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

6
6
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

25
25
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

108
108
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

49
49
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

241
241
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

103
103
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

218
218
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

314
314
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

39
39
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

524
524
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

554
554
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

606
606
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

426
426
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

78
78
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

386
386
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

81
81
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

110
110
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

540
540
Openda heeft nieuwe club beet: transferdetails bekend

Juventus won zaterdagavond met 0-1 in de oefenpot op Standard. Loïs Openda was aanwezig in het ...

71
71
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

504
504
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

601
601
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

93
93
Nu al Waalse kritiek op Van Bommel: "Altijd dat gezeik"

Mark van Bommel zal de Rode Duivels naar succes moeten leiden op het EK 2028. Maar de keuze van de ...

308
308
Club brengt geldkanon in stelling: miljoenen voor twéé kleppers

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn werk in de zomerse transferwindow. Op zeker twee ...

1663
1663
'Real Madrid helemaal los: bod van ruim 100 miljoen'

Real Madrid haalde inmiddels al een vijftal versterkingen in huis, maar is nog lang niet klaar op de ...

148
148

Meer sportnieuws