Club Brugge mag opnieuw een doelwit schrappen

door
Club Brugge mag opnieuw een doelwit schrappen

Club Brugge heeft nog heel wat werk aan de winkel, zo bleek zondag in Eupen. De landskampioen was er bijna onherkenbaar en ging tegen de fel vertimmerde Panda's zowaar met 2-1 de boot in. Carl Hoefkens heeft nog heel wat zaken op punt te zetten in zijn elftal en zal daarvoor de komende weken ook nog op de nodige versterking rekenen.


Onder meer in de defensie lijkt er nog wel wat bij te mogen, maar voorlopig slaagt Club er daar niet in zijn doelwitten te overtuigen. Zo greep het al naast Oscar Mingueza, die FC Barcelona uiteindelijk verruilde voor Celta Vigo, en mag het nu ook een andere naam van zijn lijstje schrappen. Ook Anass Salah-Eddine zal de overstap naar het Jan Breydelstadion niet maken.

De 20-jarige linksachter van Ajax was de voorbije weken in beeld, maar de Amsterdammers laten nu weten dat hun jeugdproduct zijn contract tot 2025 verlengd heeft. Hij zal komend seizoen echter geen deel uitmaken van de kern van Alfred Schreuder. Na twee seizoenen bij Jong Ajax laten ze hem nu ervaring op het hoogste niveau opdoen bij FC Twente.

TZOLIS
De Tukkers hebben zo nog een extra versterking beet met het oog op de start van hun Europese campagne, want donderdag spelen ze in de voorronde van de Conference League tegen het Servische Cukaricki. Het is al de tweede keer dat Twente een doelwit voor de neus van Club wegkaapt, want eerder wonnen ze ook al de strijd om Christos Tzolis, die gehuurd werd van Norwich.


LEES OOK: Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jammer voor Club?

Meest recent

Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

29
29
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

24
24
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

118
118
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

113
113
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

330
330
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

177
177
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

131
131
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

236
236
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

75
75
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

219
219
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

93
93
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

736
736
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

83
83
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

93
93
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

84
84
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

462
462
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

275
275
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

426
426
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

691
691
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

294
294
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

354
354
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

258
258
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

105
105
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

154
154

Meer sportnieuws