Club Brugge mag opnieuw een doelwit schrappen

door
Club Brugge mag opnieuw een doelwit schrappen

Club Brugge heeft nog heel wat werk aan de winkel, zo bleek zondag in Eupen. De landskampioen was er bijna onherkenbaar en ging tegen de fel vertimmerde Panda's zowaar met 2-1 de boot in. Carl Hoefkens heeft nog heel wat zaken op punt te zetten in zijn elftal en zal daarvoor de komende weken ook nog op de nodige versterking rekenen.


Onder meer in de defensie lijkt er nog wel wat bij te mogen, maar voorlopig slaagt Club er daar niet in zijn doelwitten te overtuigen. Zo greep het al naast Oscar Mingueza, die FC Barcelona uiteindelijk verruilde voor Celta Vigo, en mag het nu ook een andere naam van zijn lijstje schrappen. Ook Anass Salah-Eddine zal de overstap naar het Jan Breydelstadion niet maken.

De 20-jarige linksachter van Ajax was de voorbije weken in beeld, maar de Amsterdammers laten nu weten dat hun jeugdproduct zijn contract tot 2025 verlengd heeft. Hij zal komend seizoen echter geen deel uitmaken van de kern van Alfred Schreuder. Na twee seizoenen bij Jong Ajax laten ze hem nu ervaring op het hoogste niveau opdoen bij FC Twente.

TZOLIS
De Tukkers hebben zo nog een extra versterking beet met het oog op de start van hun Europese campagne, want donderdag spelen ze in de voorronde van de Conference League tegen het Servische Cukaricki. Het is al de tweede keer dat Twente een doelwit voor de neus van Club wegkaapt, want eerder wonnen ze ook al de strijd om Christos Tzolis, die gehuurd werd van Norwich.


LEES OOK: Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Jammer voor Club?

Meest recent

'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

88
88
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

7
7
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

161
161
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

332
332
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

95
95
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

151
151
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

466
466
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

626
626
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

331
331
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

106
106
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

274
274
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

254
254
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

590
590
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

336
336
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

686
686
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

669
669
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

784
784
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

149
149
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

590
590
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1439
1439
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

788
788
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

245
245
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

483
483
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

401
401
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

669
669

Meer sportnieuws