Beerschot slijt flopaankoop, Charleroi langer verder met talent

33 stemmen
Beerschot slijt flopaankoop, Charleroi langer verder met talent

De Belgische clubs hebben nog een maand om hun spelerskernen op orde te krijgen voor de transfermarkt onherroepelijk zijn deuren sluit. Van die tijd zullen ze ongetwijfeld nog gretig gebruik maken en elke dag worden er nog wel de nodige deals gesloten. Maandag was er bijvoorbeeld op het Kiel en op Mambourg nieuws te rapen.


Beerschot was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt en is er nu nog in geslaagd een oplossing te vinden voor een overbodige speler. Blessing Eleke paste immers niet meer in de sportieve plannen en gaat dan maar zijn kans in Japan. De Nigeriaanse spits werd al aangekondigd bij Kashima Antlers, waar hij de concurrentie aan zal moeten gaan met Yuma Suzuki (ex-STVV).

In de zomer van 2020 telde Beerschot nog 1,5 miljoen euro neer om Eleke weg te plukken bij FC Luzern, maar de 26-jarige kon die hoge transferprijs nooit rechtvaardigen. Hij scoorde amper één keer in 23 wedstrijden en werd vorige zomer al op huurbasis doorgestuurd naar Genclerbirligi. Daar verging het hem iets beter, maar niet genoeg om een nieuwe kans op het Kiel te versieren.

CHARLEROI SLAAT TOE
Bij Charleroi zijn ze dan weer verheugd om te kunnen melden dat Martin Wasinski zijn contract verlengd heeft. De 18-jarige jeugdinternational maakte vorig seizoen zijn debuut en liet in zestien wedstrijden al zien over het nodige talent te bezitten. Deze jaargang kan hij zich bovendien volop focussen op zijn doorbraak nu hij zijn middelbare school afgemaakt heeft. Wasinski ligt voortaan vast tot 2024, met optie op nog eens twee extra seizoenen.


LEES OOK: Beerschot stoomt door en plukt pion van OHL weg

🚀

Zal Wasinski dit seizoen helemaal doorbreken?

Meest recent

Bondscoachdebat ontploft: “Hij is zéker een optie”

Na de uitschakeling van de Rode Duivels in de kwartfinales van het WK gaat het maar over ...

25
25
‘Einde Courtois bij België in zicht: verrassing op komst'

Thibaut Courtois zat in zak en as na de nederlaag tegen Spanje. De doelman van Real Madrid moest ...

118
118
Noorwegen in zak en as: dubbel bestolen tegen Engeland?

De kwartfinales van het WK blijven nog nazinderen. Ook tijdens Noorwegen – Engeland was er ...

60
60
Rudi Garcia krijgt evaluatie: grote naam als opvolger?

De Rode Duivels verloren in de kwartfinale van het WK van Spanje. Het was een bewogen tornooi met ...

134
134
Ongezien: Bellingham maakt bondscoach Tuchel af na zege

Engeland zit in de halve finale na de zege in de kwartfinale tegen Noorwegen. Het was niet ...

184
184
‘Opvallende opties na Garcia? Twee ex-Rode Duivels genoemd’

Het WK zit erop voor de Rode Duivels. België strandde in de kwartfinale tegen een sterk Spanje. ...

351
351
Onana komt met héél emotionele boodschap na WK én blessure

Amadou Onana heeft via Instagram gereageerd op de uitschakeling van de Rode Duivels en zijn zware ...

73
73
Tuchel is na kwalificatie snoeihard voor spelers van Engeland

Engeland hoopt nog steeds om na 60 jaar nog eens wereldkampioen te worden. Ze wisten Noorwegen met ...

96
96
Wéér opschudding: "Argentinië kreeg alles in hun voordeel"

Zwitserland ligt uit het WK nadat ze met 3-1 verloren van Argentinië. Na afloop van de partij ...

270
270
Zeven Duivels na WK-verhaal: wat is hun toekomst bij België?

Het WK ligt achter de rug en het was de laatste wereldbeker waar de Gouden Generatie nog aardig was ...

226
226
'KRC Genk ruikt jackpot: Karetsas zorgt voor clubrecord'

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk deze zomer verlaten, dat staat vast. De Limburgers weten dat ...

159
159
Pijnlijke waarheid over Hayen komt boven bij Genk

Bij Genk blijft na het vertrek van Nicky Hayen vooral een wrang gevoel achter. De club gaf hem na ...

869
869
Engeland en Argentinië slepen zich naar halve finales

De tweede halve finale is bekend. Engeland en Argentinië nemen het daar tegen elkaar op. Beiden ...

63
63
Waarom Anderlecht zijn fenomenen niet lang(er) kan houden

Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht na amper één seizoen in het eerste elftal verlaten. ...

323
323
Club Brugge droomt van scenario à la Jashari en Stankovic

Club Brugge heeft stevig geïnvesteerd in zijn eerste zomertransfer. De Bruggelingen betaalden ...

254
254
'Terugkeer Klopp als trainer in kannen en kruiken'

Twee jaar nadat hij afzwaaide bij Liverpool lijkt Jürgen Klopp klaar voor zijn grote terugkeer ...

153
153
'Ajax zet zinnen op volgende transferbom'

Ajax gooit het na een tegenvallend seizoen deze zomer alweer over een andere boeg. Sportief ...

76
76
'Man Utd grijpt in na blunder van Lammens'

Voor de Rode Duivels kwam er vrijdagavond een einde aan hun WK en dat kwam hard aan. De manier ...

461
461
'Sibierski pakt door: vierde Anderlecht-aanwinst op komst'

Bij Anderlecht ligt er deze zomer heel wat transferhuiswerk op tafel, maar toch kwam de mercato maar ...

860
860
'Knaltransfer Karetsas: deze topclub drukt plots door'

KRC Genk zag dit weekend het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley bevestigd. De Limburgers moeten zo ...

413
413
'Toekomst Garcia: KBVB neemt eerste standpunt in'

De Rode Duivels zagen vrijdagavond een einde komen aan hun WK door een late nederlaag tegen Spanje. ...

267
267
Infantino wil WK nog groter: "Uitbreiding overwegen"

Het WK is in zijn slotfase aanbeland. Zaterdagavond staan de twee laatste kwartfinales op het ...

192
192
'Courtois opent doos van Pandora bij Rode Duivels'

De Rode Duivels dropen vrijdagavond zwaar teleurgesteld af, nadat ze in de slotminuten alsnog hun ...

882
882
'Club siddert: Tresoldi geeft jawoord aan topclub'

Club Brugge ging zaterdag in zijn tweede oefenwedstrijd onderuit tegen Feyenoord. Daarbij kon het ...

806
806
Wending Broos? Zuid-Afrika brengt verrassend statement

Hugo Broos beleefde op zijn 74ste nog een hoogtepunt in zijn carrière door Zuid-Afrika naar ...

123
123

Meer sportnieuws