Beerschot slijt flopaankoop, Charleroi langer verder met talent

33 stemmen
Beerschot slijt flopaankoop, Charleroi langer verder met talent

De Belgische clubs hebben nog een maand om hun spelerskernen op orde te krijgen voor de transfermarkt onherroepelijk zijn deuren sluit. Van die tijd zullen ze ongetwijfeld nog gretig gebruik maken en elke dag worden er nog wel de nodige deals gesloten. Maandag was er bijvoorbeeld op het Kiel en op Mambourg nieuws te rapen.


Beerschot was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt en is er nu nog in geslaagd een oplossing te vinden voor een overbodige speler. Blessing Eleke paste immers niet meer in de sportieve plannen en gaat dan maar zijn kans in Japan. De Nigeriaanse spits werd al aangekondigd bij Kashima Antlers, waar hij de concurrentie aan zal moeten gaan met Yuma Suzuki (ex-STVV).

In de zomer van 2020 telde Beerschot nog 1,5 miljoen euro neer om Eleke weg te plukken bij FC Luzern, maar de 26-jarige kon die hoge transferprijs nooit rechtvaardigen. Hij scoorde amper één keer in 23 wedstrijden en werd vorige zomer al op huurbasis doorgestuurd naar Genclerbirligi. Daar verging het hem iets beter, maar niet genoeg om een nieuwe kans op het Kiel te versieren.

CHARLEROI SLAAT TOE
Bij Charleroi zijn ze dan weer verheugd om te kunnen melden dat Martin Wasinski zijn contract verlengd heeft. De 18-jarige jeugdinternational maakte vorig seizoen zijn debuut en liet in zestien wedstrijden al zien over het nodige talent te bezitten. Deze jaargang kan hij zich bovendien volop focussen op zijn doorbraak nu hij zijn middelbare school afgemaakt heeft. Wasinski ligt voortaan vast tot 2024, met optie op nog eens twee extra seizoenen.


LEES OOK: 'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

🚀

Zal Wasinski dit seizoen helemaal doorbreken?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

16
16
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

29
29
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

51
51
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

32
32
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

12
12
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

34
34
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

61
61
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

223
223
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

51
51
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

26
26
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

46
46
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

347
347
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

167
167
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

112
112
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

623
623
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

132
132
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

113
113
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

433
433
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

652
652
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

486
486
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

71
71
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

415
415
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

504
504

Meer sportnieuws