Beerschot slijt flopaankoop, Charleroi langer verder met talent

door
Beerschot slijt flopaankoop, Charleroi langer verder met talent

De Belgische clubs hebben nog een maand om hun spelerskernen op orde te krijgen voor de transfermarkt onherroepelijk zijn deuren sluit. Van die tijd zullen ze ongetwijfeld nog gretig gebruik maken en elke dag worden er nog wel de nodige deals gesloten. Maandag was er bijvoorbeeld op het Kiel en op Mambourg nieuws te rapen.


Beerschot was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt en is er nu nog in geslaagd een oplossing te vinden voor een overbodige speler. Blessing Eleke paste immers niet meer in de sportieve plannen en gaat dan maar zijn kans in Japan. De Nigeriaanse spits werd al aangekondigd bij Kashima Antlers, waar hij de concurrentie aan zal moeten gaan met Yuma Suzuki (ex-STVV).

In de zomer van 2020 telde Beerschot nog 1,5 miljoen euro neer om Eleke weg te plukken bij FC Luzern, maar de 26-jarige kon die hoge transferprijs nooit rechtvaardigen. Hij scoorde amper één keer in 23 wedstrijden en werd vorige zomer al op huurbasis doorgestuurd naar Genclerbirligi. Daar verging het hem iets beter, maar niet genoeg om een nieuwe kans op het Kiel te versieren.

CHARLEROI SLAAT TOE
Bij Charleroi zijn ze dan weer verheugd om te kunnen melden dat Martin Wasinski zijn contract verlengd heeft. De 18-jarige jeugdinternational maakte vorig seizoen zijn debuut en liet in zestien wedstrijden al zien over het nodige talent te bezitten. Deze jaargang kan hij zich bovendien volop focussen op zijn doorbraak nu hij zijn middelbare school afgemaakt heeft. Wasinski ligt voortaan vast tot 2024, met optie op nog eens twee extra seizoenen.


LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Zal Wasinski dit seizoen helemaal doorbreken?

Meest recent

Maesschalck met héél belangrijpe update over Lukaku en KDB

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

1
1
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

8
8
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

22
22
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

53
53
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

11
11
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

22
22
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

196
196
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

157
157
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

253
253
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

312
312
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

236
236
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

117
117
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

340
340
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

277
277
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

671
671
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

354
354
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

59
59
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

87
87
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

87
87
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

56
56
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

181
181
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

68
68
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

95
95
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

99
99
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

92
92

Meer sportnieuws