'AA Gent gaat na uitvallen Tissoudali voor JPL-smaakmaker'

653
'AA Gent gaat na uitvallen Tissoudali voor JPL-smaakmaker'

De start van het seizoen is voor AA Gent helemaal niet verlopen zoals gehoopt. Nadat op speeldag één de VAR hen een zege op Standard door de neus boorde, kenden ze zaterdag tegen STVV weer een nieuwe baaldag. Niet alleen gaven ze in de slotfase nog de drie punten uit handen door een vermijdbare gelijkmaker te slikken, ze verloren tot overmaat van ramp ook Tarik Tissoudali met een zware blessure.


De 29-jarige smaakmaker hinkte al in de eerste helft naar de kant terwijl hij naar de knie greep en maandag werd het bijzonder zware verdict bevestigd: hij heeft zich aan de kruisbanden geblesseerd. Daardoor staat Tissoudali minstens zes maanden aan de kant en ziet hij niet alleen een mogelijke transfer maar ook deelname aan het WK met Marokko door de neus geboord.

Voor Gent is het uitvallen van Tissoudali uiteraard sportief een grote aderlating, want Hein Vanhaezebrouck gaf na de match meteen aan dat de spoeling in zijn voorhoede dun is. Een directe vervanger heeft hij niet meteen, want Darko Lemajic is een volledig ander type en Malick Fofana is nog maar 17 jaar oud. Het hoeft dus niet te verbazen dat Gent wellicht de transfermarkt op zal trekken om een vervanger te vinden.

STORM
Daarbij denken ze volgens MSV Foot aan een bekende naam, want Nikola Storm zou hoog op het Gentse lijstje staan. De 27-jarige aanvaller lijkt na twee sterke seizoenen bij KV Mechelen open te staan voor een stap hogerop, maar Malinwa wil wel boter bij de vis. Een akkoord lijkt echter niet onmogelijk, want eerder deze zomer vonden de twee clubs elkaar ook al voor de overgang van Hugo Cuypers. Als alternatief zouden de Buffalo's echter ook nog een buitenlandse piste achter de hand houden.


LEES OOK: Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Zou Storm een aanwinst zijn voor AA Gent?

Meest recent

Henry verbaast en duidt favoriet voor Gouden Bal aan

Deze week maakte organisator France Football de 30 kanshebbers bekend voor de Gouden Bal. Op 26 ...

22
22
Zal Club spijt krijgen? "Hij had kunnen doorbreken"

Club Brugge zag de kassa in de zomer weer stevig rinkelen. Dat gebeurde niet alleen door de verkoop ...

70
70
'Club moet in januari vrezen: strijd om Tresoldi weer los'

Dinsdag tegen Aston Villa bleek dat Club Brugge nog niet op zijn sterkst staat na een bewogen ...

58
58
Onrust over Karetsas: "Dit is echt een domper"

Het debuut van Konstantinos Karetsas in de Champions League is er één in mineur ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast twee kleppers, clubs vingen bot bij RSCA'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

241
241
Antwerp grijpt meteen in na vertrek Marc Overmars

Marc Overmars legt per direct zijn functies neer bij Royal Antwerp FC, dat liet de Nederlander weten ...

395
395
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Club Brugge verloor dinsdagavond in de Champions League van Aston Villa, maar een nieuwe speeldag in ...

70
70
Club Brugge nog niet op zijn best: "Aston Villa won verdiend"

Club Brugge verloor met 2-3 van Aston Villa. Blauw-Zwart speelde een zeer zwakke eerst en een betere ...

140
140
Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Een bom is ontploft bij Royal Antwerp FC. Sportieve baas Marc Overmars is per direct weg. De ...

367
367
Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Bij KRC Genk nemen ze komend weekend officieel afscheid van één van de absolute ...

130
130
"Club Brugge het Bayern van België? Gaat niet gebeuren"

Club Brugge gaat vanaf 2029 wellicht in een nieuw stadion van ruim 40.000 plaatsen voetballen. ...

388
388
(Un)Happy Hour? Van Gucht verwerkt ferme VTM-shock

Ruben Van Gucht krijgt een stevige realitycheck met zijn nieuwe talkshow Happy Hour. Het programma ...

85
85
Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

372
372
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

335
335
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

604
604
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

477
477
Champions League-droom al in gevaar? Vanaken en co reageren

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

126
126
Karl Vannieuwkerke deelt privénieuws dat iedereen raakt

Karl Vannieuwkerke lijkt een nieuwe, mooie fase in zijn leven te zijn ingegaan. De bekende ...

126
126
Pijnlijke avond Club Brugge: Alderweireld pakt zondebok aan

Club Brugge is in zijn eerste Champions League-wedstrijd meteen onderuit gegaan. Tegen Aston Villa ...

378
378
Mourinho en co lyrisch: "Courtois is beste ter wereld"

Real Madrid heeft zijn Champions League-campagne op gang getrapt met een cruciale zege. De ...

211
211
Engelse pers spaart 'zwak' Club Brugge niet na Villa-slipper

Club Brugge heeft in de Champions League niet de start genomen waar het op hoopte. In de eerste ...

551
551
Verhaeghe laat bom barsten bij Club Brugge: “Echt op”’

Bart Verhaeghe trekt hard aan de alarmbel over Jan Breydel. Club Brugge moet nog drie seizoenen ...

473
473
Leider Gent vloekt: transfervrije topdeal valt in water

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

331
331
Genadeloze 3 op 10: kranten messcherp voor 'puinhoop' bij Club

Club Brugge is met een valse noot aan zijn Champions League-campagne begonnen. Tegen Aston Villa ...

504
504
Courtois dropt bommetje: géén Nations League met Duivels

Thibaut Courtois speelde dinsdag opnieuw een puike wedstrijd in de Champions League met Real Madrid. ...

236
236

Meer sportnieuws