TU: 'Antwerp wil nieuwe Duivel, pikante interesse Mertens'

329 stemmen
TU: 'Antwerp wil nieuwe Duivel, pikante interesse Mertens'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat of zelfs al begonnen is, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Antwerp zijn ze nog lang niet klaar met hun transfergeweld. De Great Old zou een volgende straffe aanwinst op het oog hebben, want nu zou ook Adnan Januzaj in beeld zijn op de Bosuil. De Rode Duivel zit nog steeds zonder club nadat hij zijn contract bij Real Sociedad niet verlengde en de interesse valt voorlopig tegen. Verder zouden immers enkel een aantal Qatarese clubs gemeld hebben, maar Januzaj wil een WK-selectie afdwingen. Antwerp zou dus weleens echt kans kunnen maken.



Daarnaast blijft ook de naam van Dries Mertens rondgaan op de Bosuil. Er duiken opnieuw geruchten op vanuit Italië dat Antwerp de gesprekken met de 35-jarige aanvaller geopend zou hebben. Er is wel concurrentie, want ook Salernitana en Trabzonspor zouden op de aanvaller azen. Daarnaast zou de naam van Mertens ook nog op het lijstje van Juventus staan. Een overstap naar de Oude Dame zou zeer gevoelig liggen gezien zijn verleden bij Napoli, maar concreet is die interesse vooralsnog niet.

Aan uitgaande zijde is Antwerp eindelijk verlost van Didier Lamkel Zé. De Kameroense aanvaller trainde de voorbije weken mee met de B-kern, maar vond nu toch onderdak in Cyprus bij Omonia Nicosia. Alle partijen hebben een akkoord bereikt over een transfer, al moet het enfant terrible wel nog door zijn medische testen raken. Antwerp zou vrede nemen met een transferbedrag van amper 600.000 euro.



KRC Genk moet dan weer het vertrek van nog een paar sterkhouders vrezen. Zo was er de voorbije week wel wat te doen om Cyriel Dessers, die gespot werd tijdens een lunch met de top van FC Kopenhagen in de Deense hoofdstad. De Nigeriaanse Belg antwoordde door zondag uit te blinken tegen Standard, maar bleef na de wedstrijd de deur openzetten voor een transfer. Hij gaf aan dat hij zich wel goed voelt in Genk, maar dat het anderzijds wel misschien het ideale moment voor een buitenlands avontuur is.

BUITENLAND

Er was deze zomer al veel te doen over een transfer van Frenkie de Jong. Bij FC Barcelona willen ze dat de Nederlander ofwel inlevert ofwel vertrekt en Manchester United is bereid om hem voor een smak geld over te nemen. Alleen ziet de Nederlander zelf een transfer momenteel niet zitten, onder meer omdat hij van Barça nog de nodige miljoenen aan achterstallig loon tegoed heeft. United probeert De Jong nu echter nog met een ultiem bod te overtuigen. Ze zouden 20 miljoen euro veil hebben om dat achterstallige salaris te dekken én bieden hem daarbovenop nog eens een weekloon van maar liefst 535.000 euro.



Er zijn nog heel wat spelers die deze zomer Barça mogen verlaten, om zo ruimte te maken voor de vele zomeraanwinsten die al vastgelegd werden. Zo lijkt er ook snel een oplossing gevonden te gaan worden voor Samuel Umtiti en Martin Braithwaite. De Franse verdediger zou op weg zijn naar Olympiakos, terwijl er gesprekken zouden lopen om het contract van Braithwaite te gaan ontbinden.

Newcastle United bleef deze zomer tot dusver verrassend rustig op de transfermarkt, maar de steenrijke Magpies zouden nu toch voor een stunttransfer gaan. Ze zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op Timo Werner, die bij Chelsea lijkt te willen en mogen vertrekken. Ook Juventus en Real Madrid zouden nochtans geïnteresseerd zijn, maar Newcastle hoopt die grootmachten af te kunnen troeven.



Een andere spits die Stamford Bridge lijkt te verlaten, is Armando Broja. De 20-jarige Albanees speelde zich in de kijker op huurbasis bij Southampton, maar lijkt desondanks geen aanspraak te maken op een basisplaats bij Chelsea. Daar zou niemand minder dan Real Madrid van willen profiteren. De Koninklijke ziet in hem een goede doublure voor Karim Benzem. Ook Everton, Newcastle en een aantal Italiaanse clubs liggen echter op de loer.

Voor Manchester City begon het seizoen tegenvallend met verlies in de Community Shield tegen Liverpool en nu slikken ze ook nog eens een domper op de transfermarkt. Het lijkt immers een kruis te mogen maken over de komst van Marc Cucurella. De Spaanse linksachter wil zelf bijzonder graag komen, maar de onderhandelingen met Brighton liepen bijzonder moeizaam en zouden nu ook definitief gestrand zijn.

LEES OOK: 'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Heeft Antwerp Januzaj nog nodig?

Meest recent

KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

0
0
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

52
52
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

31
31
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

27
27
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

77
77
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

549
549
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

52
52
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

355
355
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

35
35
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

19
19
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

32
32
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

281
281
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

271
271
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

195
195
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

737
737
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

533
533
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

396
396
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

261
261
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

257
257
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

100
100
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

65
65
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

249
249
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

107
107
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

81
81
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

457
457

Meer sportnieuws