Hoefkens neemt twee spelers in bescherming: "Ben tevreden"

625 stemmen
Hoefkens neemt twee spelers in bescherming:

Club Brugge speelde een onthutsend zwakke wedstrijd tegen KAS Eupen en ging met 2-1 de boot in. Zonder een beresterke Simon Mignolet was het wellicht 5-1 of 6-1 geworden. Een aantal spelers vielen héél zwaar door de mand.


Stanley Nsoki was één van de jongens die zwak acteerde. De centrale verdediger heeft intrinsiek veel kwaliteiten, maar het is nog altijd duidelijk waarom OGC Nice hem met veel verlies verkocht aan Club Brugge. Dat gebeurde wegens een gebrek aan concentratie en een jaar na zijn komst naar Brugge is dat nog altijd een probleem. Tegen Eupen zakte hij weer door de ondergrens. Carlo Hoefkens nam het voor hem op. 

TEVREDEN OVER NIELSEN

"Iedereen heeft absoluut het recht om fouten te maken, dus ook Stanley. Natuurlijk wil ik als coach wel dat men leert uit de gemaakte fouten. Maar het allerbelangrijkste vind ik dat de spelers die fouten achter zich kunnen laten. Daarom dat we de volgende dagen ook zullen kijken hoe de spelers reageren op die fouten. Wat ik nu wil zien is vooral de gedrevenheid om elke dag beter te worden", zei hij op de website van Club.

Casper Nielsen kon zijn goede invalbeurt van vorige week tegen KRC Genk dan weer niet bevestigen als basispion. "Ik was tevreden over Casper. Het is volkomen normaal dat hij zich nog geen honderd procent thuis voelt in de ploeg, op voetbalgebied. Casper (Nielsen) is heel leergierig en heeft een enorme drang om Club beter te maken. Dat heb ik bij momenten vandaag ook al gezien. Dat is wat ik wil zien, en ik ben ervan overtuigd dat de kwaliteit van Casper én de hele ploeg de komende weken omhoog zal gaan."

LEES OOK: 'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Speelde Nielsen een goede partij?

Meest recent

Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

8
8
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

28
28
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

51
51
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

243
243
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

47
47
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

109
109
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

218
218
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

61
61
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

716
716
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

404
404
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

26
26
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

181
181
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

742
742
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

140
140
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

389
389
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

730
730
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

531
531
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

338
338
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

547
547
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

147
147
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

163
163
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

105
105
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

111
111
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

205
205

Meer sportnieuws