Hoefkens neemt twee spelers in bescherming: "Ben tevreden"

door
Hoefkens neemt twee spelers in bescherming:

Club Brugge speelde een onthutsend zwakke wedstrijd tegen KAS Eupen en ging met 2-1 de boot in. Zonder een beresterke Simon Mignolet was het wellicht 5-1 of 6-1 geworden. Een aantal spelers vielen héél zwaar door de mand.


Stanley Nsoki was één van de jongens die zwak acteerde. De centrale verdediger heeft intrinsiek veel kwaliteiten, maar het is nog altijd duidelijk waarom OGC Nice hem met veel verlies verkocht aan Club Brugge. Dat gebeurde wegens een gebrek aan concentratie en een jaar na zijn komst naar Brugge is dat nog altijd een probleem. Tegen Eupen zakte hij weer door de ondergrens. Carlo Hoefkens nam het voor hem op. 

TEVREDEN OVER NIELSEN

"Iedereen heeft absoluut het recht om fouten te maken, dus ook Stanley. Natuurlijk wil ik als coach wel dat men leert uit de gemaakte fouten. Maar het allerbelangrijkste vind ik dat de spelers die fouten achter zich kunnen laten. Daarom dat we de volgende dagen ook zullen kijken hoe de spelers reageren op die fouten. Wat ik nu wil zien is vooral de gedrevenheid om elke dag beter te worden", zei hij op de website van Club.

Casper Nielsen kon zijn goede invalbeurt van vorige week tegen KRC Genk dan weer niet bevestigen als basispion. "Ik was tevreden over Casper. Het is volkomen normaal dat hij zich nog geen honderd procent thuis voelt in de ploeg, op voetbalgebied. Casper (Nielsen) is heel leergierig en heeft een enorme drang om Club beter te maken. Dat heb ik bij momenten vandaag ook al gezien. Dat is wat ik wil zien, en ik ben ervan overtuigd dat de kwaliteit van Casper én de hele ploeg de komende weken omhoog zal gaan."

LEES OOK: Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Speelde Nielsen een goede partij?

Meest recent

De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

4
4
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

80
80
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

19
19
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

35
35
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

66
66
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

255
255
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

300
300
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

129
129
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

237
237
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

364
364
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

49
49
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

197
197
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

50
50
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

284
284
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

292
292
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

176
176
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

33
33
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

388
388
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

272
272
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

167
167
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

185
185
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

29
29
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

303
303
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

53
53
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

72
72

Meer sportnieuws