Hoefkens neemt twee spelers in bescherming: "Ben tevreden"

625 stemmen
Hoefkens neemt twee spelers in bescherming:

Club Brugge speelde een onthutsend zwakke wedstrijd tegen KAS Eupen en ging met 2-1 de boot in. Zonder een beresterke Simon Mignolet was het wellicht 5-1 of 6-1 geworden. Een aantal spelers vielen héél zwaar door de mand.


Stanley Nsoki was één van de jongens die zwak acteerde. De centrale verdediger heeft intrinsiek veel kwaliteiten, maar het is nog altijd duidelijk waarom OGC Nice hem met veel verlies verkocht aan Club Brugge. Dat gebeurde wegens een gebrek aan concentratie en een jaar na zijn komst naar Brugge is dat nog altijd een probleem. Tegen Eupen zakte hij weer door de ondergrens. Carlo Hoefkens nam het voor hem op. 

TEVREDEN OVER NIELSEN

"Iedereen heeft absoluut het recht om fouten te maken, dus ook Stanley. Natuurlijk wil ik als coach wel dat men leert uit de gemaakte fouten. Maar het allerbelangrijkste vind ik dat de spelers die fouten achter zich kunnen laten. Daarom dat we de volgende dagen ook zullen kijken hoe de spelers reageren op die fouten. Wat ik nu wil zien is vooral de gedrevenheid om elke dag beter te worden", zei hij op de website van Club.

Casper Nielsen kon zijn goede invalbeurt van vorige week tegen KRC Genk dan weer niet bevestigen als basispion. "Ik was tevreden over Casper. Het is volkomen normaal dat hij zich nog geen honderd procent thuis voelt in de ploeg, op voetbalgebied. Casper (Nielsen) is heel leergierig en heeft een enorme drang om Club beter te maken. Dat heb ik bij momenten vandaag ook al gezien. Dat is wat ik wil zien, en ik ben ervan overtuigd dat de kwaliteit van Casper én de hele ploeg de komende weken omhoog zal gaan."

LEES OOK: Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Speelde Nielsen een goede partij?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

17
17
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

26
26
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

180
180
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

111
111
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

206
206
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

263
263
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

119
119
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

552
552
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

174
174
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

476
476
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

142
142
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

712
712
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

231
231
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

744
744
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

521
521
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

196
196
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

371
371
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1247
1247
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

468
468
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

330
330
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

485
485
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

406
406
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

282
282
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

224
224
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

480
480

Meer sportnieuws