Ex-spits van Anderlecht duikt op bij OHL

door
Ex-spits van Anderlecht duikt op bij OHL

Oud-Heverlee Leuven is nog op zoek naar aanvallende versterking voor het A-team én de U23. De eersteklasser heeft momenteel een oude bekende op training rondlopen. Hij krijgt mogelijk een contract aangeboden.


Jorn Vancamp traint momenteel mee met het tweede elftal van OHL en hij tekent mogelijk een contract om de beloftenploeg te versterken voor hun seizoen in eerste nationale. Vancamp krijgt zo de kans om zich te tonen aan Marc Brys. De spits kan daar weer 100% fit worden en ritme opdoen, waarna hij dan in beeld komt om de overstap te maken naar de A-kern.

PASSAGE IN FINLAND 

Vancamp maakte in januari de overstap naar Ilves, waar hij weer plezier in het spelletje hoopte te vinden. De aanvaller kon er de afgelopen maanden een beetje ritme opdoen. Vancamp tekende eind januari voor zes maanden met optie voor nog eens een jaar. Na veel blessureleed en een periode zonder club, trok de ex-speler van RSC Anderlecht naar Finland om er weer minuten te sprokkelen. De 23-jarige aanvaller speelde zeven wedstrijden en daarin wist hij twee keer de weg naar de netten te vinden. 

Vancamp kende tot op heden een wisselvallig carrièreverloop. Op de momenten dat hij helemaal tot ontbolstering leek te komen, gooide een blessure roet in het eten. Hij heeft zijn nodige dosis pech dus al achter de rug. De aanvaller maakte onder René Weiler zijn debuut bij Anderlecht, die zijn torinstinct en werkkracht wel kon smaken. De echte doorbraak in Brussel bleef echter uit, waarna hij werd uitgeleend aan Roda JC. Daar kende hij een goed seizoen en Beerschot plukte hem definitief weg bij Anderlecht. Op het Kiel kreeg hij echter pech met twee zware blessures en de Antwerpse club verhuurde hem aan FC Eindhoven. In september 2021 maakte Beerschot dan bekend dat beide partijen in onderling overleg uit elkaar gingen. Vancamp zette in Finland fysiek stappen voorwaarts en is klaar voor een nieuwe uitdaging bij OHL.

CR

LEES OOK: Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Een goede keuze van OHL?

Meest recent

Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

14
14
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

18
18
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

22
22
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

30
30
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

57
57
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

124
124
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

92
92
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

132
132
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

118
118
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

26
26
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

293
293
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

95
95
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

402
402
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

314
314
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

129
129
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

211
211
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

435
435
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

113
113
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

290
290
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

217
217
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

287
287
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

472
472
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

192
192

Meer sportnieuws