Ex-spits van Anderlecht duikt op bij OHL

door
Ex-spits van Anderlecht duikt op bij OHL

Oud-Heverlee Leuven is nog op zoek naar aanvallende versterking voor het A-team én de U23. De eersteklasser heeft momenteel een oude bekende op training rondlopen. Hij krijgt mogelijk een contract aangeboden.


Jorn Vancamp traint momenteel mee met het tweede elftal van OHL en hij tekent mogelijk een contract om de beloftenploeg te versterken voor hun seizoen in eerste nationale. Vancamp krijgt zo de kans om zich te tonen aan Marc Brys. De spits kan daar weer 100% fit worden en ritme opdoen, waarna hij dan in beeld komt om de overstap te maken naar de A-kern.

PASSAGE IN FINLAND 

Vancamp maakte in januari de overstap naar Ilves, waar hij weer plezier in het spelletje hoopte te vinden. De aanvaller kon er de afgelopen maanden een beetje ritme opdoen. Vancamp tekende eind januari voor zes maanden met optie voor nog eens een jaar. Na veel blessureleed en een periode zonder club, trok de ex-speler van RSC Anderlecht naar Finland om er weer minuten te sprokkelen. De 23-jarige aanvaller speelde zeven wedstrijden en daarin wist hij twee keer de weg naar de netten te vinden. 

Vancamp kende tot op heden een wisselvallig carrièreverloop. Op de momenten dat hij helemaal tot ontbolstering leek te komen, gooide een blessure roet in het eten. Hij heeft zijn nodige dosis pech dus al achter de rug. De aanvaller maakte onder René Weiler zijn debuut bij Anderlecht, die zijn torinstinct en werkkracht wel kon smaken. De echte doorbraak in Brussel bleef echter uit, waarna hij werd uitgeleend aan Roda JC. Daar kende hij een goed seizoen en Beerschot plukte hem definitief weg bij Anderlecht. Op het Kiel kreeg hij echter pech met twee zware blessures en de Antwerpse club verhuurde hem aan FC Eindhoven. In september 2021 maakte Beerschot dan bekend dat beide partijen in onderling overleg uit elkaar gingen. Vancamp zette in Finland fysiek stappen voorwaarts en is klaar voor een nieuwe uitdaging bij OHL.

CR

Een goede keuze van OHL?

Meest recent

'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

0
0
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

33
33
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

21
21
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

22
22
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

33
33
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

25
25
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

382
382
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

129
129
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

310
310
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

32
32
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

296
296
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

197
197
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

163
163
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

298
298
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

190
190
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

463
463
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

140
140
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

45
45
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

247
247
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

453
453
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

49
49
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

133
133
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

538
538
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

292
292

Meer sportnieuws