Ex-spits van Anderlecht duikt op bij OHL

door
Ex-spits van Anderlecht duikt op bij OHL

Oud-Heverlee Leuven is nog op zoek naar aanvallende versterking voor het A-team én de U23. De eersteklasser heeft momenteel een oude bekende op training rondlopen. Hij krijgt mogelijk een contract aangeboden.


Jorn Vancamp traint momenteel mee met het tweede elftal van OHL en hij tekent mogelijk een contract om de beloftenploeg te versterken voor hun seizoen in eerste nationale. Vancamp krijgt zo de kans om zich te tonen aan Marc Brys. De spits kan daar weer 100% fit worden en ritme opdoen, waarna hij dan in beeld komt om de overstap te maken naar de A-kern.

PASSAGE IN FINLAND 

Vancamp maakte in januari de overstap naar Ilves, waar hij weer plezier in het spelletje hoopte te vinden. De aanvaller kon er de afgelopen maanden een beetje ritme opdoen. Vancamp tekende eind januari voor zes maanden met optie voor nog eens een jaar. Na veel blessureleed en een periode zonder club, trok de ex-speler van RSC Anderlecht naar Finland om er weer minuten te sprokkelen. De 23-jarige aanvaller speelde zeven wedstrijden en daarin wist hij twee keer de weg naar de netten te vinden. 

Vancamp kende tot op heden een wisselvallig carrièreverloop. Op de momenten dat hij helemaal tot ontbolstering leek te komen, gooide een blessure roet in het eten. Hij heeft zijn nodige dosis pech dus al achter de rug. De aanvaller maakte onder René Weiler zijn debuut bij Anderlecht, die zijn torinstinct en werkkracht wel kon smaken. De echte doorbraak in Brussel bleef echter uit, waarna hij werd uitgeleend aan Roda JC. Daar kende hij een goed seizoen en Beerschot plukte hem definitief weg bij Anderlecht. Op het Kiel kreeg hij echter pech met twee zware blessures en de Antwerpse club verhuurde hem aan FC Eindhoven. In september 2021 maakte Beerschot dan bekend dat beide partijen in onderling overleg uit elkaar gingen. Vancamp zette in Finland fysiek stappen voorwaarts en is klaar voor een nieuwe uitdaging bij OHL.

CR

LEES OOK: Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Een goede keuze van OHL?

Meest recent

D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

20
20
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

13
13
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

128
128
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

172
172
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

113
113
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

266
266
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

69
69
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

59
59
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

499
499
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

590
590
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

79
79
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

79
79
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

121
121
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1550
1550
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

163
163
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

224
224
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

51
51
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1339
1339
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

511
511
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

75
75
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

148
148
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

55
55

Meer sportnieuws