TRANSFERUURTJE: 'Ronaldo weigert megabod, gemor over CDK'

124
TRANSFERUURTJE: 'Ronaldo weigert megabod, gemor over CDK'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Charles De Ketelaere zorgde donderdag voor een schokkende ontwikkeling in de soap rond zijn transfer, want de Rode Duivel weigerde mee te trainen bij Club Brugge. Dat gebaar konden ze bij Club uiteraard niet appreciëren, maar ook AC Milan zou niet gediend zijn van zijn gedrag. Desondanks lijkt de transfer wel nog gewoon door te zullen gaan en is de verwachting dat de clubs snel een akkoord zullen vinden. De Ketelaere zou zelf ook een deel van zijn loon inleveren om de deal te faciliteren.



Een andere Italiaanse deal hebben ze bij Club wel al helemaal afgerond. Blauw-Zwart meldde donderdag immers dat het definitief afscheid neemt van David Okereke. De voormalige recordaankoop kon zich de voorbije weken niet in de gunst van Carl Hoefkens spelen en keert nu terug naar de Serie A, waar hij bij promovendus Cremonese aan de slag gaat.

Bij Anderlecht zijn ze nog op zoek naar een extra linksachter na het vertrek van Bogdan Mykhaylichenko. Daarvoor blijkt Alan Rodriguez nog steeds een optie te zijn. Vanuit Paraguay laat een bestuurslid van Cerro Porteño weten dat Paars-Wit geïnformeerd heeft, maar dat er nog geen bod uitgebracht is. De club wacht dan ook op de volgende zet van Peter Verbeke.



KRC Genk moet een domper slikken, want het ziet met Junya Ito onverwacht één van zijn sleutelspelers vertrekken. Stade Reims lichtte de afkoopclausule in zijn contract door 10 miljoen euro op tafel te leggen en de Japanner ging zelf ook akkoord met een transfer, ondanks verwoede pogingen van Genk om hem nog een nieuwe overeenkomst zonder afkoopsom voor te schotelen. Ito zou vrijdag naar Frankrijk afreizen om zijn overgang af te ronden.

Intussen speuren de Limburgers wel nog naar jong talent. Zo loopt momenteel Jonathan Pitou rond bij Jong Genk. De 17-jarige Franse jeugdinternational is momenteel vrij nadat hij zijn contract bij Olympique Marseille niet verlengde. Ondanks zijn piepjonge leeftijd mocht hij er nochtans regelmatig opdraven bij de B-ploeg en haalde hij zelfs een paar keer de selectie bij de A-kern.



Ook Zulte Waregem moet wellicht afscheid nemen van een smaakmaker, want er zou een nieuw bod binnengelopen zijn voor Jean-Luc Dompé. Bij Hamburg willen ze zich absoluut versterken met de assistkoning van vorig seizoen en de Duitse traditieclub waagt daarom een nieuwe poging. Essevee moet wel de knoop over het bod nog doorhakken.

KV Oostende was de voorbije dagen zeer actief en heeft na een doelman en een verdediger ook nog een spits gehaald. Het kwam daarvoor uit bij een oude bekende, want het huurt Fraser Hornby met aankoopoptie van Stade Reims. De jonge Schot werkte enkele jaren geleden al samen met trainer Yves Vanderhaeghe bij KV Kortrijk.



Bij Antwerp zijn ze ook nog zeer druk in de weer op de transfermarkt. Zo zouden ze zich gaan versterken met een speler van hun Europese tegenstander, want Arbnor Muja zou op het punt staan om overgenomen te worden van FC Drita. De 23-jarige flankaanvaller maakte een goede indruk tegen de Great Old. Die zoekt daarnaast ook nog steeds een oplossing voor Didier Lamkel Zé. De Kameroener probeert een transfer naar Omonia Nicosia te forceren, maar het bod van de Cyprioten ligt voorlopig te laag. Interesse van Abha Club uit Saudi-Arabië wees hij prompt van tafel.

BUITENLAND

Ook de soap rond Cristiano Ronaldo blijft voorlopig aanslepen. De Portugese vedette wil nog steeds vertrekken bij Manchester United en werd door zijn makelaar aangeboden bij Napoli, dat hem zou kunnen huren. Daarvoor moeten de Italianen wel zijn megasalaris overnemen, waardoor een overgang momenteel weinig waarschijnlijk lijkt. Wel kreeg de 37-jarige een monsterlijke aanbieding vanuit Saudi-Arabië, waar hij maar liefst 300 miljoen euro op twee jaar tijd kon opstrijken. Dat wees Ronaldo echter af, want hij wil op het hoogste niveau blijven voetballen.



Wat Ronaldo wel in overweging zou nemen, is een terugkeer naar waar het allemaal begon. Zo zou zijn entourage nu toch onderzoeken of een comeback bij Sporting Lissabon tot de mogelijkheden behoort. Het financiële luik dreigt echter ook hier de spelbreker te worden, want Ronaldo zou stevig moeten inleveren en Sporting zal ook nog een transfersom moeten ophoesten.

Real Madrid zou een verrassende offensieve versterking overwegen, want het zou volgens de laatste berichten denken aan de komst van Timo Werner. De Duitse aanvaller lijkt bij Chelsea toch wat op een zijspoor te zitten en de Koninklijke denkt een koopje te kunnen doen. Dat zou balen zijn voor Eden Hazard, want Werner zou vooral diens rol als doublure van Karim Benzema komen bedreigen.

LEES OOK: Ronaldo raakt iedereen diep met hartverscheurend nieuws

Ronaldo zal...

Meest recent

Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

14
14
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

23
23
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

26
26
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

43
43
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

7
7
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

35
35
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

253
253
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

130
130
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

160
160
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

61
61
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

116
116
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

81
81
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

61
61
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

122
122
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

282
282
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

192
192
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

126
126
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

462
462
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

163
163
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

312
312
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

117
117
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

445
445

Meer sportnieuws