TRANSFERUURTJE: 'Ronaldo weigert megabod, gemor over CDK'

124 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Ronaldo weigert megabod, gemor over CDK'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Charles De Ketelaere zorgde donderdag voor een schokkende ontwikkeling in de soap rond zijn transfer, want de Rode Duivel weigerde mee te trainen bij Club Brugge. Dat gebaar konden ze bij Club uiteraard niet appreciëren, maar ook AC Milan zou niet gediend zijn van zijn gedrag. Desondanks lijkt de transfer wel nog gewoon door te zullen gaan en is de verwachting dat de clubs snel een akkoord zullen vinden. De Ketelaere zou zelf ook een deel van zijn loon inleveren om de deal te faciliteren.



Een andere Italiaanse deal hebben ze bij Club wel al helemaal afgerond. Blauw-Zwart meldde donderdag immers dat het definitief afscheid neemt van David Okereke. De voormalige recordaankoop kon zich de voorbije weken niet in de gunst van Carl Hoefkens spelen en keert nu terug naar de Serie A, waar hij bij promovendus Cremonese aan de slag gaat.

Bij Anderlecht zijn ze nog op zoek naar een extra linksachter na het vertrek van Bogdan Mykhaylichenko. Daarvoor blijkt Alan Rodriguez nog steeds een optie te zijn. Vanuit Paraguay laat een bestuurslid van Cerro Porteño weten dat Paars-Wit geïnformeerd heeft, maar dat er nog geen bod uitgebracht is. De club wacht dan ook op de volgende zet van Peter Verbeke.



KRC Genk moet een domper slikken, want het ziet met Junya Ito onverwacht één van zijn sleutelspelers vertrekken. Stade Reims lichtte de afkoopclausule in zijn contract door 10 miljoen euro op tafel te leggen en de Japanner ging zelf ook akkoord met een transfer, ondanks verwoede pogingen van Genk om hem nog een nieuwe overeenkomst zonder afkoopsom voor te schotelen. Ito zou vrijdag naar Frankrijk afreizen om zijn overgang af te ronden.

Intussen speuren de Limburgers wel nog naar jong talent. Zo loopt momenteel Jonathan Pitou rond bij Jong Genk. De 17-jarige Franse jeugdinternational is momenteel vrij nadat hij zijn contract bij Olympique Marseille niet verlengde. Ondanks zijn piepjonge leeftijd mocht hij er nochtans regelmatig opdraven bij de B-ploeg en haalde hij zelfs een paar keer de selectie bij de A-kern.



Ook Zulte Waregem moet wellicht afscheid nemen van een smaakmaker, want er zou een nieuw bod binnengelopen zijn voor Jean-Luc Dompé. Bij Hamburg willen ze zich absoluut versterken met de assistkoning van vorig seizoen en de Duitse traditieclub waagt daarom een nieuwe poging. Essevee moet wel de knoop over het bod nog doorhakken.

KV Oostende was de voorbije dagen zeer actief en heeft na een doelman en een verdediger ook nog een spits gehaald. Het kwam daarvoor uit bij een oude bekende, want het huurt Fraser Hornby met aankoopoptie van Stade Reims. De jonge Schot werkte enkele jaren geleden al samen met trainer Yves Vanderhaeghe bij KV Kortrijk.



Bij Antwerp zijn ze ook nog zeer druk in de weer op de transfermarkt. Zo zouden ze zich gaan versterken met een speler van hun Europese tegenstander, want Arbnor Muja zou op het punt staan om overgenomen te worden van FC Drita. De 23-jarige flankaanvaller maakte een goede indruk tegen de Great Old. Die zoekt daarnaast ook nog steeds een oplossing voor Didier Lamkel Zé. De Kameroener probeert een transfer naar Omonia Nicosia te forceren, maar het bod van de Cyprioten ligt voorlopig te laag. Interesse van Abha Club uit Saudi-Arabië wees hij prompt van tafel.

BUITENLAND

Ook de soap rond Cristiano Ronaldo blijft voorlopig aanslepen. De Portugese vedette wil nog steeds vertrekken bij Manchester United en werd door zijn makelaar aangeboden bij Napoli, dat hem zou kunnen huren. Daarvoor moeten de Italianen wel zijn megasalaris overnemen, waardoor een overgang momenteel weinig waarschijnlijk lijkt. Wel kreeg de 37-jarige een monsterlijke aanbieding vanuit Saudi-Arabië, waar hij maar liefst 300 miljoen euro op twee jaar tijd kon opstrijken. Dat wees Ronaldo echter af, want hij wil op het hoogste niveau blijven voetballen.



Wat Ronaldo wel in overweging zou nemen, is een terugkeer naar waar het allemaal begon. Zo zou zijn entourage nu toch onderzoeken of een comeback bij Sporting Lissabon tot de mogelijkheden behoort. Het financiële luik dreigt echter ook hier de spelbreker te worden, want Ronaldo zou stevig moeten inleveren en Sporting zal ook nog een transfersom moeten ophoesten.

Real Madrid zou een verrassende offensieve versterking overwegen, want het zou volgens de laatste berichten denken aan de komst van Timo Werner. De Duitse aanvaller lijkt bij Chelsea toch wat op een zijspoor te zitten en de Koninklijke denkt een koopje te kunnen doen. Dat zou balen zijn voor Eden Hazard, want Werner zou vooral diens rol als doublure van Karim Benzema komen bedreigen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Ronaldo zal...

Meest recent

Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

1
1
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

28
28
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

12
12
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

45
45
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

319
319
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

80
80
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

149
149
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

63
63
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

198
198
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

56
56
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

90
90
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

115
115
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

102
102
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

165
165
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

99
99
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

129
129
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

195
195
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

348
348
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

160
160
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

156
156
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

93
93
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

172
172
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

266
266
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

57
57
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

234
234

Meer sportnieuws