TRANSFERUURTJE: 'Ronaldo weigert megabod, gemor over CDK'

124
TRANSFERUURTJE: 'Ronaldo weigert megabod, gemor over CDK'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Charles De Ketelaere zorgde donderdag voor een schokkende ontwikkeling in de soap rond zijn transfer, want de Rode Duivel weigerde mee te trainen bij Club Brugge. Dat gebaar konden ze bij Club uiteraard niet appreciëren, maar ook AC Milan zou niet gediend zijn van zijn gedrag. Desondanks lijkt de transfer wel nog gewoon door te zullen gaan en is de verwachting dat de clubs snel een akkoord zullen vinden. De Ketelaere zou zelf ook een deel van zijn loon inleveren om de deal te faciliteren.



Een andere Italiaanse deal hebben ze bij Club wel al helemaal afgerond. Blauw-Zwart meldde donderdag immers dat het definitief afscheid neemt van David Okereke. De voormalige recordaankoop kon zich de voorbije weken niet in de gunst van Carl Hoefkens spelen en keert nu terug naar de Serie A, waar hij bij promovendus Cremonese aan de slag gaat.

Bij Anderlecht zijn ze nog op zoek naar een extra linksachter na het vertrek van Bogdan Mykhaylichenko. Daarvoor blijkt Alan Rodriguez nog steeds een optie te zijn. Vanuit Paraguay laat een bestuurslid van Cerro Porteño weten dat Paars-Wit geïnformeerd heeft, maar dat er nog geen bod uitgebracht is. De club wacht dan ook op de volgende zet van Peter Verbeke.



KRC Genk moet een domper slikken, want het ziet met Junya Ito onverwacht één van zijn sleutelspelers vertrekken. Stade Reims lichtte de afkoopclausule in zijn contract door 10 miljoen euro op tafel te leggen en de Japanner ging zelf ook akkoord met een transfer, ondanks verwoede pogingen van Genk om hem nog een nieuwe overeenkomst zonder afkoopsom voor te schotelen. Ito zou vrijdag naar Frankrijk afreizen om zijn overgang af te ronden.

Intussen speuren de Limburgers wel nog naar jong talent. Zo loopt momenteel Jonathan Pitou rond bij Jong Genk. De 17-jarige Franse jeugdinternational is momenteel vrij nadat hij zijn contract bij Olympique Marseille niet verlengde. Ondanks zijn piepjonge leeftijd mocht hij er nochtans regelmatig opdraven bij de B-ploeg en haalde hij zelfs een paar keer de selectie bij de A-kern.



Ook Zulte Waregem moet wellicht afscheid nemen van een smaakmaker, want er zou een nieuw bod binnengelopen zijn voor Jean-Luc Dompé. Bij Hamburg willen ze zich absoluut versterken met de assistkoning van vorig seizoen en de Duitse traditieclub waagt daarom een nieuwe poging. Essevee moet wel de knoop over het bod nog doorhakken.

KV Oostende was de voorbije dagen zeer actief en heeft na een doelman en een verdediger ook nog een spits gehaald. Het kwam daarvoor uit bij een oude bekende, want het huurt Fraser Hornby met aankoopoptie van Stade Reims. De jonge Schot werkte enkele jaren geleden al samen met trainer Yves Vanderhaeghe bij KV Kortrijk.



Bij Antwerp zijn ze ook nog zeer druk in de weer op de transfermarkt. Zo zouden ze zich gaan versterken met een speler van hun Europese tegenstander, want Arbnor Muja zou op het punt staan om overgenomen te worden van FC Drita. De 23-jarige flankaanvaller maakte een goede indruk tegen de Great Old. Die zoekt daarnaast ook nog steeds een oplossing voor Didier Lamkel Zé. De Kameroener probeert een transfer naar Omonia Nicosia te forceren, maar het bod van de Cyprioten ligt voorlopig te laag. Interesse van Abha Club uit Saudi-Arabië wees hij prompt van tafel.

BUITENLAND

Ook de soap rond Cristiano Ronaldo blijft voorlopig aanslepen. De Portugese vedette wil nog steeds vertrekken bij Manchester United en werd door zijn makelaar aangeboden bij Napoli, dat hem zou kunnen huren. Daarvoor moeten de Italianen wel zijn megasalaris overnemen, waardoor een overgang momenteel weinig waarschijnlijk lijkt. Wel kreeg de 37-jarige een monsterlijke aanbieding vanuit Saudi-Arabië, waar hij maar liefst 300 miljoen euro op twee jaar tijd kon opstrijken. Dat wees Ronaldo echter af, want hij wil op het hoogste niveau blijven voetballen.



Wat Ronaldo wel in overweging zou nemen, is een terugkeer naar waar het allemaal begon. Zo zou zijn entourage nu toch onderzoeken of een comeback bij Sporting Lissabon tot de mogelijkheden behoort. Het financiële luik dreigt echter ook hier de spelbreker te worden, want Ronaldo zou stevig moeten inleveren en Sporting zal ook nog een transfersom moeten ophoesten.

Real Madrid zou een verrassende offensieve versterking overwegen, want het zou volgens de laatste berichten denken aan de komst van Timo Werner. De Duitse aanvaller lijkt bij Chelsea toch wat op een zijspoor te zitten en de Koninklijke denkt een koopje te kunnen doen. Dat zou balen zijn voor Eden Hazard, want Werner zou vooral diens rol als doublure van Karim Benzema komen bedreigen.

LEES OOK: Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Ronaldo zal...

Meest recent

Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

2
2
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

39
39
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

60
60
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

41
41
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

107
107
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

150
150
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

68
68
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

178
178
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

85
85
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

160
160
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

185
185
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

73
73
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

363
363
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

255
255
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

207
207
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

963
963
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

384
384
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

159
159
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

202
202
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

99
99
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

281
281

Meer sportnieuws