'Parma neemt beslissing over transfer Cobbaut'

83 stemmen
'Parma neemt beslissing over transfer Cobbaut'

Er werden toch de nodige wenkbrauwen gefronst toen Elias Cobbaut een jaar geleden Anderlecht verruilde voor Parma, maar die transfer pakte wel uitstekend uit voor de 24-jarige verdediger. Nadat hij opzijgeschoven was door Vincent Kompany vond hij in Italië het spelplezier terug en Cobbaut was in geen tijd niet meer weg te denken uit de basiself bij Parma.


Dat aarzelde deze zomer dan ook niet om 3 miljoen euro neer te tellen om zijn aankoopoptie te lichten. Dat is een fors bedrag voor een Italiaanse tweedeklasser, maar dat kan zich al snel terugbetalen. Cobbaut blijkt immers gegeerd na een uitstekend seizoen in de Serie B en Italiaanse media berichtten deze week dat Feyenoord hem graag wil binnenhalen.

Volgens ParmaLive is Parma echter niet meteen geneigd om afscheid te nemen van de eenmalige Rode Duivel. Zij zien in Cobbaut een sleutelspeler voor het komende seizoen, waarin ze eindelijk willen terugkeren in de Serie A. Feyenoord zal dan ook met een zeer goed bod over de brug moeten komen om de Italianen te overtuigen mee te werken.

BEPERKTE MIDDELEN
Het is de vraag of de Rotterdammers dat ook zullen doen, want eerder werd er gesproken over een uitleenbeurt met aankoopoptie. De middelen van Feyenoord zijn dan ook beperkt, waardoor ze er eerder in de zomer ook niet in slaagden om Cyriel Dessers definitief binnen te halen. Sindsdien kregen ze wel 40 miljoen euro binnen met de verkoop van Tyrell Malacia en Luis Sinisterra, al werd een dikke 15 miljoen daarvan alweer geïnvesteerd in de komst van Javairo Dilrosun en Quinten Timber.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Zal Feyenoord erin slagen Cobbaut te strikken?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

8
8
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

18
18
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

8
8
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

19
19
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

73
73
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

223
223
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

100
100
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

268
268
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

329
329
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

27
27
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

982
982
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

39
39
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

41
41
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

100
100
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

392
392
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

146
146
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

161
161
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

75
75
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

114
114
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

66
66
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

64
64
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

248
248
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

147
147
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

45
45

Meer sportnieuws