'Lamkel Zé bezorgt Antwerp nieuw dilemma'

door
'Lamkel Zé bezorgt Antwerp nieuw dilemma'

Antwerp pakte donderdagavond zijn ticket voor de derde voorronde van de Conference League dankzij een moeizame maar verdiende 0-2-zege op FC Drita. Terwijl de Great Old zich in Kosovo afbeulde, bleven enkele opvallende namen alweer achter in Antwerpen, want Mark van Bommel stuurde de voorbije weken al de nodige spelers naar de B-kern. Daarbij zat ook weer Didier Lamkel Zé.


Het Kameroense woelwater keerde deze zomer terug op de Bosuil na een opmerkelijk seizoen. Hij werd op een jaar tijd immers verhuurd aan maar liefst drie teams. In de eerste seizoenshelft kwam hij in Slowakije uit voor DAC, maar daar had hij het in januari alweer gezien. Hij verkaste vervolgens naar de Russische rode lantaarn Khimki, maar daar vertrok hij ook weer toen de oorlog in Oekraïne uitbrak. Vervolgens maakte hij het seizoen dan maar af bij FC Metz, waar hij zich wel in de kijker speelde maar degradatie uit de Ligue 1 niet kon vermijden.

Ondanks zijn goede prestaties in Frankrijk gaf Van Bommel Lamkel Zé geen nieuwe kans en dus trainde hij de voorbije weken mee met de beloften in afwachting van een transfer. De 25-jarige aanvaller gaat zijn laatste contractjaar in en dus wil Antwerp hem liefst verkopen, maar het bleef lange tijd stil rond zijn toekomst. De laatste dagen kwam er wel wat interesse, maar club en speler zitten niet op dezelfde golflengte.

ANTWERP WIL MEER
Volgens Gazet van Antwerpen heeft Lamkel Zé al een aanbod van het Saudische Abha Club afgewimpeld en heeft hij zijn zinnen gezet op een transfer naar Cyprus. Daar trekt Omonia Nicosia aan zijn mouw. Alleen bieden zij nog niet wat Antwerp wil en dus geeft de club nog niet zijn fiat voor een transfer. Maar wellicht zullen ze ook niet te lang willen wachten, want als Omonia zou afhaken dreigt de club weer lange tijd met zijn enfant terrible opgescheept te zitten. Verder is er immers enkel Turkse interesse, maar die is helemaal niet concreet.

LEES OOK: Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Moet Antwerp snel meewerken aan een transfer?

Meest recent

UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

12
12
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

61
61
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

20
20
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

53
53
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

43
43
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

61
61
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

63
63
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

59
59
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

361
361
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

350
350
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

65
65
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

190
190
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

224
224
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

237
237
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

65
65
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

163
163
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

52
52
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

28
28
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

392
392
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

488
488
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

405
405
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

57
57
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

43
43
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

355
355
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

372
372

Meer sportnieuws