'Lamkel Zé bezorgt Antwerp nieuw dilemma'

door
'Lamkel Zé bezorgt Antwerp nieuw dilemma'

Antwerp pakte donderdagavond zijn ticket voor de derde voorronde van de Conference League dankzij een moeizame maar verdiende 0-2-zege op FC Drita. Terwijl de Great Old zich in Kosovo afbeulde, bleven enkele opvallende namen alweer achter in Antwerpen, want Mark van Bommel stuurde de voorbije weken al de nodige spelers naar de B-kern. Daarbij zat ook weer Didier Lamkel Zé.


Het Kameroense woelwater keerde deze zomer terug op de Bosuil na een opmerkelijk seizoen. Hij werd op een jaar tijd immers verhuurd aan maar liefst drie teams. In de eerste seizoenshelft kwam hij in Slowakije uit voor DAC, maar daar had hij het in januari alweer gezien. Hij verkaste vervolgens naar de Russische rode lantaarn Khimki, maar daar vertrok hij ook weer toen de oorlog in Oekraïne uitbrak. Vervolgens maakte hij het seizoen dan maar af bij FC Metz, waar hij zich wel in de kijker speelde maar degradatie uit de Ligue 1 niet kon vermijden.

Ondanks zijn goede prestaties in Frankrijk gaf Van Bommel Lamkel Zé geen nieuwe kans en dus trainde hij de voorbije weken mee met de beloften in afwachting van een transfer. De 25-jarige aanvaller gaat zijn laatste contractjaar in en dus wil Antwerp hem liefst verkopen, maar het bleef lange tijd stil rond zijn toekomst. De laatste dagen kwam er wel wat interesse, maar club en speler zitten niet op dezelfde golflengte.

ANTWERP WIL MEER
Volgens Gazet van Antwerpen heeft Lamkel Zé al een aanbod van het Saudische Abha Club afgewimpeld en heeft hij zijn zinnen gezet op een transfer naar Cyprus. Daar trekt Omonia Nicosia aan zijn mouw. Alleen bieden zij nog niet wat Antwerp wil en dus geeft de club nog niet zijn fiat voor een transfer. Maar wellicht zullen ze ook niet te lang willen wachten, want als Omonia zou afhaken dreigt de club weer lange tijd met zijn enfant terrible opgescheept te zitten. Verder is er immers enkel Turkse interesse, maar die is helemaal niet concreet.

LEES OOK: D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Moet Antwerp snel meewerken aan een transfer?

Meest recent

‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Mamadou Diakhon is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Na een twijfelachtig begin greep ...

7
7
Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Bondscoach Rudi Garcia maakt vrijdag om 13u de selectie van de Rode Duivels bekend voor de ...

31
31
Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

KRC Genk ligt uit Europa. Ondanks de goede uitgangspositie na de heenwedstrijd in de Cegeka Arena ...

54
54
Doku roept straffe WK-boodschap naar Rode Duivels

Vandaag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie voor de Rode Duivels bekend. De nationale ploeg ...

30
30
Nieuw shirt Duivels in opspraak: “Materiaalman ontslagen”

De Rode Duivels hebben al een tijdje het thuistenue voor het WK 2026 bekendgemaakt, maar nu werd op ...

106
106
Spanning loopt op rond Vannieuwkerke voor clash

Het zijn woelige weken geweest voor Karl Vannieuwkerke. Professioneel was de West-Vlaming weer ...

12
12
Na uitschakeling Genk: dit is verdict Belgische coëfficiënt

Voor de Belgische clubs zit het Europese seizoen erop. Donderdagavond sneuvelde in de achtste ...

160
160
'Nood breekt wet: Garcia kiest met tegenzin debutant'

Het is uitkijken naar welke namen Rudi Garcia zal afroepen wanneer hij om 13u zijn selectie bekend ...

227
227
Jonge Duivel maakt furore in Spanje: miljoenentransfer gemist

Bij de Rode Duivels is de defensie al jarenlang een heikel thema, al lijkt er achterin wel wat ...

59
59
Genk wrijft zich in handen en ontdekt eigen Tresoldi

Voor KRC Genk kwam er donderdagavond een pijnlijk einde aan het avontuur in de Europa League, want ...

166
166
Goots raadt twee JPL-revelaties aan bij Antwerp

Voor Antwerp staat er komend weekend niets meer op het spel, want de Great Old is al definitief uit ...

165
165
Cercle aangepakt: "Hoeveel keer werkt dat?"

Deze week viel er nog maar eens een trainersontslag te noteren in de Jupiler Pro League. Cercle ...

144
144
De Cat op weg naar Duivels? Grote verrassing lonkt

Het is D-Day voor de Rode Duivels. Om 13u maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de stage in de ...

297
297
Ambities STVV onthult: "Dan zullen we over titel spreken"

Komend weekend kent de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zijn ontknoping. Daarna is het ...

98
98
‘Garcia breekt keihard met afgedankte Rode Duivel’

Hij bleef jarenlang achtervolgd worden door fouten en het label van zondebok in de Belgische ...

252
252
'Witsel krijgt belangrijk nieuws over toekomst'

Vrijdagmiddag zal bondscoach Rudi Garcia zijn selectie vrijgeven voor de komende oefeninterlands ...

86
86
Nieuw hoofdstuk in soap: Pro League stelt DAZN in gebreke

De voorbije maanden leefden de Belgische clubs in grote onzekerheid, nadat DAZN in november ...

151
151
WK en vertrek bij Union: David speelt open kaart

Union lijkt de Champions' Play-Off in te zullen gaan als leider, maar desondanks zijn vele analisten ...

35
35
Rode Duivels stellen nieuw uitshirt voor

Binnen iets minder dan drie maanden staat de start van het WK al op het programma en dat betekent ...

106
106
Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

62
62
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

196
196
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

235
235
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

81
81
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

172
172
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

570
570

Meer sportnieuws