'Lamkel Zé bezorgt Antwerp nieuw dilemma'

door
'Lamkel Zé bezorgt Antwerp nieuw dilemma'

Antwerp pakte donderdagavond zijn ticket voor de derde voorronde van de Conference League dankzij een moeizame maar verdiende 0-2-zege op FC Drita. Terwijl de Great Old zich in Kosovo afbeulde, bleven enkele opvallende namen alweer achter in Antwerpen, want Mark van Bommel stuurde de voorbije weken al de nodige spelers naar de B-kern. Daarbij zat ook weer Didier Lamkel Zé.


Het Kameroense woelwater keerde deze zomer terug op de Bosuil na een opmerkelijk seizoen. Hij werd op een jaar tijd immers verhuurd aan maar liefst drie teams. In de eerste seizoenshelft kwam hij in Slowakije uit voor DAC, maar daar had hij het in januari alweer gezien. Hij verkaste vervolgens naar de Russische rode lantaarn Khimki, maar daar vertrok hij ook weer toen de oorlog in Oekraïne uitbrak. Vervolgens maakte hij het seizoen dan maar af bij FC Metz, waar hij zich wel in de kijker speelde maar degradatie uit de Ligue 1 niet kon vermijden.

Ondanks zijn goede prestaties in Frankrijk gaf Van Bommel Lamkel Zé geen nieuwe kans en dus trainde hij de voorbije weken mee met de beloften in afwachting van een transfer. De 25-jarige aanvaller gaat zijn laatste contractjaar in en dus wil Antwerp hem liefst verkopen, maar het bleef lange tijd stil rond zijn toekomst. De laatste dagen kwam er wel wat interesse, maar club en speler zitten niet op dezelfde golflengte.

ANTWERP WIL MEER
Volgens Gazet van Antwerpen heeft Lamkel Zé al een aanbod van het Saudische Abha Club afgewimpeld en heeft hij zijn zinnen gezet op een transfer naar Cyprus. Daar trekt Omonia Nicosia aan zijn mouw. Alleen bieden zij nog niet wat Antwerp wil en dus geeft de club nog niet zijn fiat voor een transfer. Maar wellicht zullen ze ook niet te lang willen wachten, want als Omonia zou afhaken dreigt de club weer lange tijd met zijn enfant terrible opgescheept te zitten. Verder is er immers enkel Turkse interesse, maar die is helemaal niet concreet.

LEES OOK: 'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Moet Antwerp snel meewerken aan een transfer?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

63
63
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

179
179
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

129
129
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

153
153
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

249
249
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

76
76
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

606
606
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

305
305
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

186
186
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

312
312
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

215
215
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

382
382
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

359
359
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

487
487
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

223
223
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

424
424
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

387
387
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

296
296
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

308
308
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws