Van Bommel bewierookt één sleutelspeler na triomf

door
Van Bommel bewierookt één sleutelspeler na triomf

Bij de loting zag het er gunstig uit voor de Great Old. De vice-kampioen uit Kosovo mocht geen fiasco opleveren, maar in de heenmatch beet de ploeg van coach Mark van Bommel al de tanden stuk en bleef ze steken op een 0-0-gelijkspel. Dus zat er donderdagavond niets anders op dan te gaan winnen op het veld van Drita. Dat had heel wat voeten in de aarde. 

Na een voorzet van Manuel Benson, kwam een jongensdroom voor Laurit Krasniqi uit. De Belg met Kosovaarse roots kon de bal binnenwerken en Antwerp de nodige ademruimte geven. Het was nota bene het eerste doelpunt van de linksachter in het profvoetbal. Ondanks de 0-1 was de buit nog niet binnen voor Antwerp. De bezoekers lieten de kansen liggen om de voorsprong te verdubbelen en de thuisploeg kwam nog enkele keren gevaarlijk opzetten. 

Na de wedstrijd reageerde trainer Mark van Bommel opgelucht. Zijn zet om de jonge Krasniqi te brengen pakte goed uit. "Het is echt geweldig voor Laurit", zei Van Bommel aan Het Nieuwsblad. "Wat hij deed was nodig. Benson kan die bal fantastisch zwiepen, dan moeten je andere flankspelers volgen. Et voilà", aldus de voormalige PSV-aanvoerder. 

TEVREDEN COACH 
Drita dook terug in de tegenaanval en hoewel Antwerp niet veel weggaf, hadden ze geluk dat Butez de 1-0 kon voorkomen met een droomsave. "Hij was al super belangrijk voor het team en nu houdt hij ons weer recht. We spelen nog steeds niet goed, maar we hebben nog geen doelpunt tegen gekregen, voor de derde keer op rij", bewierookt Van Bommel zijn doelman en de resultaten. Zondagavond wacht Antwerp een confrontatie met Zulte Waregem op de Bosuil.

LEES OOK: Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Van Bommel heeft nog veel werk bij Antwerp

Meest recent

'Club Brugge zoekt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

57
57
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

165
165
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

193
193
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

69
69
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

129
129
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

22
22
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

99
99
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

275
275
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

69
69
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

132
132
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

173
173
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

193
193
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

91
91
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

80
80
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

220
220
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

267
267
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

156
156
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

214
214
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

184
184
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

352
352
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

102
102
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

467
467

Meer sportnieuws