'Doorselecteren PSG zaait tweedracht in spelersgroep'

190
'Doorselecteren PSG zaait tweedracht in spelersgroep'

Na de zoveelste Champions League-mislukking, werd het roer andermaal omgegooid bij Paris Saint-Germain. Zo werd in de voorbije weken een compleet nieuwe sportieve leiding aangesteld bij de Franse kampioen. En dus kan nu volop werk gemaakt worden van versterking. Het doel is duidelijker dan ooit: eindelijk de Champions League winnen. 

De Champions League winnen, daar dromen de Parijzenaars al lang van. Om dat doel te bereiken heeft de club zich versterkt maar ook nieuwe regels ingevoerd. Het management wil het voltallige personeel, inclusief spelers en staff, als gelijk geheel zien. Het minste vernuft om voor eigen belang te gaan, zal worden afgestraft in de bestuurskamer. 

Er werd een lijst opgesteld van ongewenste spelers, die niet aan de criteria van een PSG-speler zouden voldoen. Er wordt naar oplossingen gezocht, maar terwijl de spelers nog op de Parijse loonlijst staan, is de groep in tweeën gesplitst, meldt de krant L'Equipe. 

TWEE GROEPEN 
Sinds de terugkeer van de ploeg uit Japan zijn er twee trainingen per dag ingevoerd. Een trainign 's ochtends met de spelers op wie de club rekent en een middagsessie met de 'ongewenste spelers'. Tegen het einde van de transferperiode is het de bedoeling om de tweede groep zoveel mogelijk te verkleinen. In veel gevallen gaat het om de loonmassa te verkleinen, want de ongewenste spelers strijken meestal nog een stevig salaris op van voor de coronacrisis.

LEES OOK: Godts: "Of ik mij in Parijs extra zal willen tonen?"

Zal PSG slagen in haar opzet om de CL te winnen?

Meest recent

Vanden Borre praat over toekomst: opvallend plan

Anthony Vanden Borre speelde in het verleden onder meer bij RSC Anderlecht en KRC Genk en was ook ...

1
1
Vanhaezebrouck over Rode Duivel: "Gouden Bal-niveau"

Hein Vanhaezebrouck heeft weinig twijfels over de kwaliteiten van Roméo Lavia. De analist is ...

35
35
Scaloni waarschuwt héél Argentinië na afhaken van Messi

Lionel Messi heeft afgelopen nacht afscheid genomen van de Argentijnse nationale ploeg. De 39-jarige ...

18
18
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

27
27
PSV legt zeer knappe financiële cijfers voor

PSV is al vele jaren de nummer één in Nederland en de club wil dat ook blijven. Er ...

17
17
"Anderlecht deed ons een officieel transfervoorstel"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars deden ook heel wat ...

109
109
Verrassende data: België slechtste leerling tegen Frankrijk

Mark van Bommel sprak over het verbreken van records met bepaalde data. Sprintmeters, high intensity ...

71
71
Ronaldo-statement zindert na: "Niet uit te leggen"

Na een soap die bijna de volledige interland-periode de gemoederen bedaarden, heeft Cristiano ...

48
48
Onverwachte Duivel eist basisplaats op: "Ongelooflijke speler"

Een aantal Rode Duivels heeft serieus indruk gemaakt tijdens het voorbije vierluik. Zo werden met ...

116
116
'Vitor Bruno onverbiddelijk: aanvaller definitief afgeschreven'

Nu de interland-periode erop zit, mag ook RSC Anderlecht zijn internationals terug verwelkomen. En ...

236
236
"Grootste teleurstelling" - Waalse pers boort Duivel de grond in

Het eerste interland-luik onder Mark van Bommel zit er weeral op. De nederlagen tegen Frankrijk ...

379
379
Nieuwe naam voor Van Bommel: grote uitblinker Jonge Duivels

De nationale beloften hebben zich rechtstreeks geplaatst voor het EK U21 van komende zomer. Ze deden ...

315
315
Eigen ploegmaat slaat terug: Godts compleet vernederd

Mika Godts vindt zichzelf even goed als een ploegmaat van hem bij PSG. "Ik heb dezelfde kwaliteiten ...

243
243
Kippenvel! Messi schittert in emotioneel Argentijns afscheid

Dinsdagnacht is een einde gekomen aan één van de mooiste hoofdstukken uit de moderne ...

99
99
Grote lichtpunten bij Duivels: "Over zes weken andere speler"

Het heeft niet mogen zijn voor de Rode Duivels. Maandagavond stonden ze tot de 77ste minuut nochtans ...

291
291
Perisic heeft zéér straf record in zicht

Ooit maakte Ivan Perisic nog furore op de Belgische velden, want hij lanceerde zijn ...

45
45
'AA Gent heeft vervanger Ngom in vizier'

AA Gent is verrassend sterk aan het seizoen begonnen. Het plaatste zich voor de league phase van de ...

169
169
Nieuwe zeperd voor Pocognoli voor eigen volk

Sébastien Pocognoli maakte tijdens deze interlandperiode zijn debuut als bondscoach van ...

74
74
Sterkhouder legt uit waarom hij plots bij Beerschot verdween

Beerschot kende best een bewogen transferzomer, nadat het vorig seizoen op de valreep naast promotie ...

109
109
Spanje wint op de valreep nog, glorieus jubileum Kane

Dinsdagavond werden ook de laatste wedstrijden van dit interlandluik in de Nations League afgewerkt. ...

137
137
'Napoli klopt weer aan: Union droomt van megasom'

Union beleefde de voorbije maanden alweer een zeer drukke transferzomer. De Brusselaars zagen voor ...

65
65
Stijnen springt in de bres voor neergesabelde Rode Duivel

De Rode Duivels hebben deze interlandperiode afgesloten met een domper, want ze kregen maandagavond ...

217
217
'Grote verrassing: KV Kortrijk haalt toch nieuwe coach'

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een pauze van drie weken weer op gang. Dat lijkt ...

165
165
Ronaldo onthult zijn waarheid: bondscoach helemaal afgemaakt

In Portugal is er de voorbije week een heuse bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige ...

147
147
Cercle Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Cercle Brugge is moeizaam aan het seizoen begonnen. De Bruggelingen hebben wel één ...

53
53

Meer sportnieuws