Wouters spreekt zich duidelijk uit over KVM-toekomst

door
Wouters spreekt zich duidelijk uit over KVM-toekomst

KV Mechelen moest op de eerste speeldag het onderspit delven tegen Antwerp. De Maneblussers verloren thuis met 0-2 van de Great Old, dat zo meteen een goede start nam onder nieuwbakken trainer Mark van Bommel. Bij KVM mocht Dries Wouters (25) negentig minuten blijven staan.


De linkerpoot vatte centraal post, naast Jordi Vanlerberghe. Wouter wordt voor het tweede seizoen op een rij gehuurd van het Duitse Schalke 04. In Duitsland kwam Wouters er maar weinig aan te pas, mede door blessureleed. Hij speelde er slechts drie duels. Daarom werd hij vorig seizoen al eens gestald in het AFAS-stadion, een verblijf dat met één seizoen verlengd werd. Komt het ook tot een definitieve transfer

Wouters zegt er alvast geen duidelijke 'nee' tegen. "Ik sta niet weigerachtig tegenover een langere verbintenis", vertelt hij bij Het Laatste Nieuws. "Mijn vriendin en ik voelen ons hier echt thuis. Natuurlijk is het nog vroeg in het seizoen. We zien wel wat het bestuur beslist. Ik wil eerst zoveel mogelijk wedstrijden op een hoog niveau spelen", voegt hij er nog aan toe.

GENK

Wouters is een jeugdproduct van KRC Genk. Hij brak er door in het eerste elftal en speelde er uiteindelijk 66 duels. In juli 2021 kwam Schalke 04 aankloppen. Wouters zette transfervrij de overstap. Maar zoals eerder aangegeven draaide dat Duitse avontuur uit op een ontgoocheling. Ook zijn eerste seizoen bij KVM was een domper. Wouters miste een groot deel van het seizoen door een blessure. Dit seizoen wil hij die verloren tijd inhalen. Komend weekend wacht alvast een verplaatsing naar KV Oostende.

LEES OOK: Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

Zal KVM hem definitief overnemen?

Meest recent

'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

6
6
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

131
131
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

186
186
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

95
95
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

136
136
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

65
65
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

251
251
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

353
353
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

211
211
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

102
102
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

507
507
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

27
27
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

501
501
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

293
293
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

463
463
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

261
261
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

121
121
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

187
187
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

258
258
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

399
399
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

171
171
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

336
336
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

100
100
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

412
412
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

324
324

Meer sportnieuws