Wouters spreekt zich duidelijk uit over KVM-toekomst

door
Wouters spreekt zich duidelijk uit over KVM-toekomst

KV Mechelen moest op de eerste speeldag het onderspit delven tegen Antwerp. De Maneblussers verloren thuis met 0-2 van de Great Old, dat zo meteen een goede start nam onder nieuwbakken trainer Mark van Bommel. Bij KVM mocht Dries Wouters (25) negentig minuten blijven staan.


De linkerpoot vatte centraal post, naast Jordi Vanlerberghe. Wouter wordt voor het tweede seizoen op een rij gehuurd van het Duitse Schalke 04. In Duitsland kwam Wouters er maar weinig aan te pas, mede door blessureleed. Hij speelde er slechts drie duels. Daarom werd hij vorig seizoen al eens gestald in het AFAS-stadion, een verblijf dat met één seizoen verlengd werd. Komt het ook tot een definitieve transfer

Wouters zegt er alvast geen duidelijke 'nee' tegen. "Ik sta niet weigerachtig tegenover een langere verbintenis", vertelt hij bij Het Laatste Nieuws. "Mijn vriendin en ik voelen ons hier echt thuis. Natuurlijk is het nog vroeg in het seizoen. We zien wel wat het bestuur beslist. Ik wil eerst zoveel mogelijk wedstrijden op een hoog niveau spelen", voegt hij er nog aan toe.

GENK

Wouters is een jeugdproduct van KRC Genk. Hij brak er door in het eerste elftal en speelde er uiteindelijk 66 duels. In juli 2021 kwam Schalke 04 aankloppen. Wouters zette transfervrij de overstap. Maar zoals eerder aangegeven draaide dat Duitse avontuur uit op een ontgoocheling. Ook zijn eerste seizoen bij KVM was een domper. Wouters miste een groot deel van het seizoen door een blessure. Dit seizoen wil hij die verloren tijd inhalen. Komend weekend wacht alvast een verplaatsing naar KV Oostende.

LEES OOK: Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?
192

Zal KVM hem definitief overnemen?

Meest recent

'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

4
4
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

43
43
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

84
84
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

291
291
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

374
374
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

59
59
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

107
107
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

316
316
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

419
419
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

267
267
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

211
211
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

73
73
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

229
229
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

229
229
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

192
192
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

72
72
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

366
366
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

167
167
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

597
597
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

308
308
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

559
559
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

773
773
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

357
357
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

886
886
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

133
133

Meer sportnieuws