Rode Duivels vinden laatste oefenpartner voor WK

door
Rode Duivels vinden laatste oefenpartner voor WK

De Rode Duivels werkten niet zo lang geleden enkele Nations League-duels af. Dat verliep met wisselend succes. Er werd thuis zwaar verloren van Nederland. Daarna werd Polen met gemak opzijgezet in eigen huis, waarna een gelijkspel volgde in Wales. Uiteindelijk werd er toch nog afgesloten met een positieve noot na een nieuwe zege in en tegen Polen.


De vier duels maakten duidelijk dat de Duivels nog werk op de plank hebben liggen voor het WK. Dat tornooi staat gepland in november en december. Ons land werd er ingedeeld in een groep met Canada, Marokko en vice-wereldkampioen Kroatië. De Belgen beginnen eraan op 23 november tegen Canada. Op 27 november volgt het duel tegen Marokko. De laatste groepswedstrijd is tegen Kroatië, op 1 december.

De Rode Duivels hebben nu een laatste oefenpartner gevonden voor het WK. Dat meldt onder meer Het Laatste Nieuws. Roberto Martinez en co zullen op 18 november een oefenduel afwerken tegen Egypte, en niet Algerije of de Verenigde Arabische Emiraten zoals eerst geopperd werd. De partij zal plaatsvinden in Koeweit. De Egyptenaren moeten nog tekenen, maar alles is zo goed als rond. De Belgische voetbalbond zou een half miljoen euro krijgen van Koeweit.

DERDE

De Gouden Generatie van de Duivels loopt stilaan op haar laatste benen. Voor veel spelers zal het de laatste keer zijn om zich te laten zien op een WK. Op het vorige wereldkampioenschap zette de huidige lichting alvast een historische prestatie neer. Ze schopten het tot in de halve finales, waarin later winnaar Frankrijk met 1-0 te sterk was. In de wedstrijd om de derde plaats werd Engeland afgetroefd.

LEES OOK: Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Zullen de Duivels beter doen dan in Rusland?

Meest recent

Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

53
53
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

26
26
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

84
84
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

71
71
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

150
150
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

204
204
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

155
155
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

78
78
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

95
95
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

81
81
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

105
105
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

97
97
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

139
139
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

44
44
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

157
157
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

238
238
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

516
516
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

455
455
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

345
345
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

329
329
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

203
203
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

175
175
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

107
107
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

321
321

Meer sportnieuws