Rode Duivels vinden laatste oefenpartner voor WK

door
Rode Duivels vinden laatste oefenpartner voor WK

De Rode Duivels werkten niet zo lang geleden enkele Nations League-duels af. Dat verliep met wisselend succes. Er werd thuis zwaar verloren van Nederland. Daarna werd Polen met gemak opzijgezet in eigen huis, waarna een gelijkspel volgde in Wales. Uiteindelijk werd er toch nog afgesloten met een positieve noot na een nieuwe zege in en tegen Polen.


De vier duels maakten duidelijk dat de Duivels nog werk op de plank hebben liggen voor het WK. Dat tornooi staat gepland in november en december. Ons land werd er ingedeeld in een groep met Canada, Marokko en vice-wereldkampioen Kroatië. De Belgen beginnen eraan op 23 november tegen Canada. Op 27 november volgt het duel tegen Marokko. De laatste groepswedstrijd is tegen Kroatië, op 1 december.

De Rode Duivels hebben nu een laatste oefenpartner gevonden voor het WK. Dat meldt onder meer Het Laatste Nieuws. Roberto Martinez en co zullen op 18 november een oefenduel afwerken tegen Egypte, en niet Algerije of de Verenigde Arabische Emiraten zoals eerst geopperd werd. De partij zal plaatsvinden in Koeweit. De Egyptenaren moeten nog tekenen, maar alles is zo goed als rond. De Belgische voetbalbond zou een half miljoen euro krijgen van Koeweit.

DERDE

De Gouden Generatie van de Duivels loopt stilaan op haar laatste benen. Voor veel spelers zal het de laatste keer zijn om zich te laten zien op een WK. Op het vorige wereldkampioenschap zette de huidige lichting alvast een historische prestatie neer. Ze schopten het tot in de halve finales, waarin later winnaar Frankrijk met 1-0 te sterk was. In de wedstrijd om de derde plaats werd Engeland afgetroefd.

LEES OOK: Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

Zullen de Duivels beter doen dan in Rusland?

Meest recent

'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

45
45
Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

14
14
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

71
71
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

250
250
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

14
14
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

52
52
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

447
447
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

349
349
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

233
233
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

279
279
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

81
81
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

647
647
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

236
236
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

441
441
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

688
688
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

215
215
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

417
417
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

188
188
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

179
179
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

171
171
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

78
78
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

269
269
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

82
82
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

352
352
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

232
232

Meer sportnieuws