Rode Duivels vinden laatste oefenpartner voor WK

134 stemmen
Rode Duivels vinden laatste oefenpartner voor WK

De Rode Duivels werkten niet zo lang geleden enkele Nations League-duels af. Dat verliep met wisselend succes. Er werd thuis zwaar verloren van Nederland. Daarna werd Polen met gemak opzijgezet in eigen huis, waarna een gelijkspel volgde in Wales. Uiteindelijk werd er toch nog afgesloten met een positieve noot na een nieuwe zege in en tegen Polen.


De vier duels maakten duidelijk dat de Duivels nog werk op de plank hebben liggen voor het WK. Dat tornooi staat gepland in november en december. Ons land werd er ingedeeld in een groep met Canada, Marokko en vice-wereldkampioen Kroatië. De Belgen beginnen eraan op 23 november tegen Canada. Op 27 november volgt het duel tegen Marokko. De laatste groepswedstrijd is tegen Kroatië, op 1 december.

De Rode Duivels hebben nu een laatste oefenpartner gevonden voor het WK. Dat meldt onder meer Het Laatste Nieuws. Roberto Martinez en co zullen op 18 november een oefenduel afwerken tegen Egypte, en niet Algerije of de Verenigde Arabische Emiraten zoals eerst geopperd werd. De partij zal plaatsvinden in Koeweit. De Egyptenaren moeten nog tekenen, maar alles is zo goed als rond. De Belgische voetbalbond zou een half miljoen euro krijgen van Koeweit.

DERDE

De Gouden Generatie van de Duivels loopt stilaan op haar laatste benen. Voor veel spelers zal het de laatste keer zijn om zich te laten zien op een WK. Op het vorige wereldkampioenschap zette de huidige lichting alvast een historische prestatie neer. Ze schopten het tot in de halve finales, waarin later winnaar Frankrijk met 1-0 te sterk was. In de wedstrijd om de derde plaats werd Engeland afgetroefd.

LEES OOK: “Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Zullen de Duivels beter doen dan in Rusland?

Meest recent

Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

46
46
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

31
31
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

123
123
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

63
63
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

396
396
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

45
45
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

74
74
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

100
100
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

405
405
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

69
69
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

418
418
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

234
234
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

97
97
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

194
194
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

549
549
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

154
154
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

77
77
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

232
232
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

499
499
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

235
235
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

108
108
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

87
87
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

98
98
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

278
278

Meer sportnieuws