Rode Duivels vinden laatste oefenpartner voor WK

door
Rode Duivels vinden laatste oefenpartner voor WK

De Rode Duivels werkten niet zo lang geleden enkele Nations League-duels af. Dat verliep met wisselend succes. Er werd thuis zwaar verloren van Nederland. Daarna werd Polen met gemak opzijgezet in eigen huis, waarna een gelijkspel volgde in Wales. Uiteindelijk werd er toch nog afgesloten met een positieve noot na een nieuwe zege in en tegen Polen.


De vier duels maakten duidelijk dat de Duivels nog werk op de plank hebben liggen voor het WK. Dat tornooi staat gepland in november en december. Ons land werd er ingedeeld in een groep met Canada, Marokko en vice-wereldkampioen Kroatië. De Belgen beginnen eraan op 23 november tegen Canada. Op 27 november volgt het duel tegen Marokko. De laatste groepswedstrijd is tegen Kroatië, op 1 december.

De Rode Duivels hebben nu een laatste oefenpartner gevonden voor het WK. Dat meldt onder meer Het Laatste Nieuws. Roberto Martinez en co zullen op 18 november een oefenduel afwerken tegen Egypte, en niet Algerije of de Verenigde Arabische Emiraten zoals eerst geopperd werd. De partij zal plaatsvinden in Koeweit. De Egyptenaren moeten nog tekenen, maar alles is zo goed als rond. De Belgische voetbalbond zou een half miljoen euro krijgen van Koeweit.

DERDE

De Gouden Generatie van de Duivels loopt stilaan op haar laatste benen. Voor veel spelers zal het de laatste keer zijn om zich te laten zien op een WK. Op het vorige wereldkampioenschap zette de huidige lichting alvast een historische prestatie neer. Ze schopten het tot in de halve finales, waarin later winnaar Frankrijk met 1-0 te sterk was. In de wedstrijd om de derde plaats werd Engeland afgetroefd.

LEES OOK: Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

Zullen de Duivels beter doen dan in Rusland?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

59
59
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

22
22
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

46
46
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

44
44
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

76
76
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

213
213
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

174
174
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

291
291
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

361
361
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

156
156
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

146
146
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

81
81
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

116
116
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

292
292
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

944
944
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

392
392
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

293
293
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

794
794
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

223
223
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

741
741
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

496
496
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1063
1063

Meer sportnieuws